Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összetörtem! Jogos a kiborulás...

Összetörtem! Jogos a kiborulásom? Más is így lenne?

Figyelt kérdés

Van egy vőlegényem. Sajnos mostanában nagyon elhanyagol,nem törődik velem,titokban jár szórakozni,hogy ne kelljen magával vinnie.

Most pénteken is volt bulizni,úgy,hogy megsem említette (sajnos bizonyos okok miatt nem élünk együtt).

Ma pedig egy közösségi oldalon megláttam a szórakozóhely party fotóit,ahol a vőlegényem egy másik lányt ölelgetett,táncoltak és a fenekét is fogta a lánynak,aki a nyakába volt borulva. Összetörtem,kiborultam.

Megírtam neki a közösségi oldalon,hogy nem akarom látni többet,és hogy nagyot csalódtam benne!

Túlreagálom? LÁNYOK,NŐK mit tennétek a helyemben? Ebben a szituációban semmi félreérthetetlen nem volt.

Ismét összetörték a szívem...:(



2012. dec. 17. 01:20
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Olyan kedvesek vagytok,nem is tudom,mit mondhatnék :).
2012. dec. 17. 07:00
 22/53 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kibuktam volna. Főleg azon, hogy elterveztem a jövőmet valakivel, aki teljesen más, mint aminek gondoltam. És elgondolkodnék, hogy mennyire vak voltam, óvatosabb lennék. Ki lehet heverni. Örülj annak, hogy nem vagytok házasok. Nézd mindig a jó oldalát. És igenis vannak normális férfiak!! Hidd el, Te is megtalálod a Párod.


24N

2012. dec. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21%

Honnan tudod hogy mindenki számára értékes vagy? Persze nem baj az önbizalom, de nem egységes a mérce.


Ennek a pasinak nem voltál értékes. Ez a történet ennyi.

2012. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam,hogy mindenki számára az vagyok...
2012. dec. 17. 08:03
 25/53 anonim ***** válasza:
88%
hát...mintha magamat látnám...én is olyan vagyok mint te,így jártam ahogy te,és az ex-em szinte ugyanezt eljátszotta velem,csak mi együtt éltünk,gyerek is van,ő megcsalt,lebukott,tagadott...szóval egy gerinctelen féreg...mert engem évekig csalt hol ezzel,hol azzal,ezt az új nőjét is csalja....na ,az ilyen pasik miatt kár egy könnycsepp is...én is ki voltam/vagyok borulva még mindíg,ha eszembe jutnak dolgai,a mai napi fáj,pedig lassan egy éve történt.Ráadásul-sajnos-napi szinten találkozom vele a gyerek miatt.Most kezdek-ennyi idő után-eljutni oda,hogy undorodok ha ránézek.Szóval nem könnyü....majd az idő megold mindent....
2012. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%

Félreértettél kérdező, nem bántani akartalak. látom megnyomtad a vész (piros) gombot. :)


Csak tudod mindenkinek mást jeletnenek az értékek. Csinosság mérő is mást jelent. Találj egy olyan embert, aki meg tud becsülni.

2012. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
8%

Kedves Kérdező! Lehetsz te maga a tökéletesség is (belsőre és külsőre is egyaránt), hogyha a kiválasztott férfi nem akar elköteleződni, mert még izgalmasabb és élvezetesebb neki az, hogy más lányokkal is legyen. Egy férfi későn jut el oda, hogy meg akar állapodni, náluk nem olyan egyértelmű, mint a lányoknál.


Másrészt pedig ezek szerint a vőlegényed egy vonzó férfi, aki sok lányt megkaphat, vagyis van válogathat még sok hozzád hasonló csinos, okos, szép, kedves stb. lányok közül. Hát ezért nem vagy neki elég értékes, mert még sok ugyanilyen lányt megkaphat, mint amilyen te vagy. Ezért nem vagy neki különleges, mert van még hozzád hasonlóból rengeteg.


Érdemes ilyen helyzetekben a másik fél lehetőségeit, igényeit is figyelembe venni. Ez a fiú még nem érett meg az elköteleződésre, és nem is akar elköteleződni. Máskor vedd észre jobban a jeleket, hogy nehogy elvesztegess sok évet ugyanilyen férfiakra, mert akkor hamar ott találod magad, hogy elment az idő, és még nem volt normálisa kapcsolatod.

2012. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti,nagyon sajnálom ami veled történt de tényleg iagaz az a közhely ,hogy az idő minden sebet begyógyít.

Utolsó,nem pontoztalak le és nem is haragszom,van ennél kicsit nagyobb gondom is.

2012. dec. 17. 10:32
 29/53 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezen mit gondolkodni.... Milyen vőlegény/jegyesség az ilyen már ne haragudj? Hogy nélküled megy szórakozni, titkolózik, kamuzik, arról nem is beszélve, hogy ki tudja mit csinál más lányokkal?? Ez kell neked egy életre?

Amúgy hány évesek vagytok?

2012. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Jogos-e?! Jóhogy az! Sajnálom, hogy (megint) kifogtál egy ilyen férfiatlan, link balféket, sajnos velem is megtörtént már (nem volt megcsalás tudtommal, de rendszeresen ecsetelte, hogy milyen szép volt az exbarátnője, én meg, akkor még önbizalomhiányos kisegér, eltűrtem ezt -azóta persze van új barátom, aki tényleg megérdemel), és szerintem még rengeteg, rengeteg lánnyal. De biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van egy élete párja (alkalmanként több is...), és mindenki megtalálja előbb-utóbb, te is.

És hozzátenném, hogy nem reagáltad túl. Az biztos, hogy én személyesen kapartam volna ki a szemeit.

2012. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!