Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Szerettem volna, ha ő is szórakozik egy jót :)
2012. dec. 24. 20:07
 22/86 A kérdező kommentje:
21-es, kit érdekel a más kérdése?
2012. dec. 24. 20:08
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
És ha nincs kivel moziba mennie? Mert ugye barátja nincs, a barátnői meg nem érnek rá? Egyedül betegen biztos nagyon szórakoztató lehet, erre nem gondolsz? Barátod szüleivel próbálj meg normális lenni, mert ha ilyen a stílusod, nem csodálom, hogy nem szeretnek, és akkor oda tudtok menni.
2012. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:
Én szoktam vele menni. Annyira nem rossz a viszonyunk, csak ne lenne ilyen féltékeny :'(
2012. dec. 24. 20:20
 25/86 anonim ***** válasza:
89%
Arra gondoltam, hogy amikor el akartad küldeni lehet, hogy nem volt kivel
2012. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
Megbeszélem vele a dolgot. Ez így nem mehet tovább.
2012. dec. 24. 20:25
 27/86 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ennyire töröd magad a problémán,szerintem barátod is tehetne valamit...beszéljen pl. az anyjával vagy menjetek el mondjuk szállodába stb...
2012. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
100%
biztos úgy érezte, ki akarod dobni a saját szobájából. Nekem sem tetszene a dolog, főleg betegen.
2012. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező kommentje:


Nem tudunk odamenni. Barátom anyja nem kedvel. Nem tudom, hogy miért :'(



NEM TUDOD MIÉRT NEM KEDVEL ? :DDDD ne röhögtess már, ha ilyen kis flegma lotyó vagy, ne is csodálkozz b@zdmeg :D

szőke kis liba.

2012. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
95%

Úristen kérdező, hát te baromi sötét vagy!

A h*lye kis plázak*rva barátnőcskéid persze, hogy neked igazat, te suttyó!


Persze, és még a húgod menjen koliba! Menj te, ott legalább többen is b@szhatják a p*nádat!

2012. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!