Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy, ergo 17 éve élsz együtt egy emberrel, és nem tudod, hogyan győzd meg arról, hogy hagyjon titeket kettesben?


Az én húgomat kenyérre lehet kenni, ha csokit kap. Bár tény, hogy közöttünk értelmes emberi kapcsolat van, és előbb kérdezném meg tőle, hogy figyelj drága, nem lenne-e gond, ha csütörtökön délután/este kettesben lehetnénk a barátommal, tudnál akkorra valami programot szervezni?


Azt kapod, amit adsz.

2012. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
90%
sünbundát raksz a szádba és úgy szopod le ?:oo egyre durvább
2012. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
Benézted :D Barátom 25 éves :D
2012. dec. 24. 21:31
 54/86 anonim ***** válasza:
69%
Aha, persze.. :)))
2012. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
89%
aha értem.. de akkor is tégy egy szivességet.. mint már mondtam! MAGAS FA + RÖVID KÖTÉL
2012. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
96%

A tesód a szemét ? Nézz már magadba,mi jogod van elküldeni koliba??? Neki is ugyan annyi joga van ahhoz a r.ohadt szobához mint neked! Te is elmehetnél ilyen eséllyel.

Szemét ri.bized a testvéred,nem szégyelled magad ? Akármilyen húzása volt a tesódnak,semmivel se vagy különb nála abból ítélve ahogy itt előadtad magad !! Szerintem nem 20 éves módjára viselkedsz.

Nem csodálom hogy nem szeret barátod édesanyja.

Nyugodtan pontozz le.


18/L

2012. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%

Hiába írjuk le neki, képtelen belátni.. :)


A családja szerintem alig várja, hogy elköltözzön otthonról:))

2012. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
Szánalmas, ahogy itt köpködtök. Én léptem. Jó szórakozást! :) (Mert ne mondjátok, hogy nem élvezitek, hogy végre van egy kérdés, ahol beleköthettek a kérdezőbe...)
2012. dec. 24. 21:37
 59/86 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én mást élveznék..

Mint már javasolta valaki.. Fa... a többit tudod!!:DD

2012. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
87%

És most mit fogsz csinálni?

Most kezded pokollá tenni a húgod életét?:DD


Annyira nevetséges vagy..:D


Amúgy elég pokol lehet az élete, ha ilyen testvére van! Ne büntesd jobban!:D

2012. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!