Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kerítőnő -_-"
2012. dec. 24. 19:53
 12/86 A kérdező kommentje:

"Pénzt adsz, hogy elmenjen moziba?"


Érdekes, egy hasonló kérdésnél meg az volt a baj, hogy nem kapott a testvér pénzt mozira.

2012. dec. 24. 19:54
 13/86 anonim ***** válasza:
96%

Te nem vagy kerítőnő, jól van.

A húgod meg nem a szobáztatód.

Valamit valamiért. Hallottál már erről? Vagy az a típus vagy, aki csak elvárja a szívességet, viszonozni meg már derogál neki?

2012. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:
Azok után, hogy kellette magát a barátom előtt, ez a legkevesebb.
2012. dec. 24. 19:57
 15/86 anonim ***** válasza:
89%

Azért betegen elküldeni otthonról ne haragudj de ez szemétség. Elmondom neked mindkettőtöknek igaza van. Ha a húgod ezt féltékenységből teszi mert még szűz és nem volt barátja neked meg igen, hát nem csodálom, hogy kivan akadva. Ha a testvére vagy legalább segíthetnél neki ismerkedni így te is jól jársz, ő is jól jár, ő ezért csak hálás lesz neked és megfog érteni ha együtt akarsz majd lenni a pároddal.

Most nem szemétkedni akarok veled téged is nagyon megértelek, de nem így kell lerázni hogy na menjél el moziba meg ilyenek. Neki is vannak érzései, nyilván ő így vezeti le azt a feszültséget amit érez. Most figyelj én barátnőm együtt alszik a 2 testvérével egy szobában meg néha a 3. testvére is ott alszik ha hazamegy, szerinted nekünk ott volt bármi időnk arra hogy kettesben legyünk? Nem mert havonta egyszer volt olyan hogy fél órára kiürült az a kis lakás. A barátnőmmel mindig itt voltunk nálunk, vagy a nővérem lakásában amikor éjszakás volt. Ki lehet találni más megoldásokat is.

2012. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
Érdekes amúgy, a barátnőim miért nekem adnak igazat? :D
2012. dec. 24. 19:58
 17/86 anonim ***** válasza:
100%
Adtunk pár tippet a probléma megoldására, ha már feltetted nekünk ezt a kérdést. De ha csak azt várod, hogy igazat adjanak neked, akkor fordulj a barátnőidhez.
2012. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 A kérdező kommentje:
A legjobb lenne, ha a húgom koliba menne. Ott tudna ismerkedni is :)
2012. dec. 24. 20:05
 19/86 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehetett volna csak a szobából kiküldeni,mondjuk a nappaliba?
2012. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
92%

Ha a barátnőid megmondták a tutit, minek irogatsz ide?

És kit érdekel, egy másik kérdésnél kinek mi volt a baja...

2012. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!