Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
100%
Miért,másnak nem lehet 17 éves húga?
2012. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
100%

És ugyanazzal a stílussal ír, mi??:))


Olvasd el, ha értesz ehhez egy picit, egyből levágod.


Ugyanaz a 2 kérdező!

2012. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
100%
LN meg jelentem mind a kettő kérdést mert nagy kamu :D remélem ki tiltanak az oldalról hülye gyerek
2012. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg, és nem lábadozott ki a betegségből teljesen, akkor te vagy az önző beképzelt hisztis libuci, akinek fontosabb a viszkető puncija meg a pasija, mint az, hogy 1x tekintettel legyen a saját testvérére. Különben is, az az ő szobája is. Ha annyira le tudtátok mozival fizetni, akkor egy szállói szobát is ki tudtatok volna venni, ha annyira muszáj. És én pofon vágnálak, ha a testvérem lennél, és nyomoréknak neveznél, mert ezt nem illik. Közben meg picsogsz, rajzolgatod a sírós smiley-kat (mert az olyan rohadt felnőttes), hogy mki ellened van, meg mennyire szomorú vagy... közben meg kiröhögöd a húgodat azért, mert nem feküdt még le senkivel. Hát, megvan rólad a véleményem. 3 évvel vagyok nálad idősebb, és remélem, hogy nem én vagyok koravén, hanem te vagy egy 13 éves kisliba szintjén agyilag meg érzelmileg...
2012. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
100%
És zsák a foltját... szóval olyan barátnőket vonzol be magadnak, amilyen te vagy. Ergo az összes barátnőd ugyanilyen sekélyes önző liba, mint te vagy. Vagy nem akarnak megbántani.
2012. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár válasznál még sajnáltam a csajt hogy eej hogy neki esnek szegénynek de csak kibújt a szög a zsákból senki se ítélte meg rosszul én is 20 éves vagyok de ilyen hozzá állással én már elástam volna magam jó mélyre lehetőleg. Műkörmösnek tanulsz tényleg? Ennél hasznavehetetlenebb csicska munkát keresve se találhattál volna én erre nem verném magam a helyedben és nem csoda ha a drágalátós barátnőid igazat adnak neked képzelem honnan vannak. És az is sokat mond hogy miattad lett "metroszexuális "a pasid? Sok esze lehet ha hagyja így irányítani magát. Másrészről kiborít hogy bejön a húgodnak a pasid? Ne a csajra legyél mérges, bízz meg a pasidban és nem lesz ilyen gondod. Téged minősít minden egyes szó amit leírtál. Még hogy ő menjen koliba. Húzz el otthonról te ha annyira szar szegény fejednek. Képzeld én is tudok egyedül élni. Kicsit szét kéne nézni a világban és felnőni 20 évesen ideje lenne elkezdeni!! Hiszti az egész egy 13 éves szintjével vetekedsz a tolarencia és empátia teljes hiányával elkényeztetett önző liba vagy az az igazság inkább nézz szembe a tényekkel
2012. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:
47%
De hiszen adtak neki pénzt mozira,értékeljétek már ezt az emberséget a kérdezőben.Nem csak úgy simán kiba**ták a lakásból :D
2012. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:
62%
Jó nagy kamu kérdés.
2012. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
Elöb jól megdugnálak, aztán magas fa....
2012. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!