Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
97%

Én tudom miért nem kedvelnek.

Olvasd el milyen stílusban írtad ki a kérdést.

Te kajak 20 vagy? Ne röhögtess.

13 évesen se voltam ekkora hisztis liba.

23/L

2012. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
90%
Ő menjen koliba? Kisszivem 20 éves vagy, ha nem tetszik az otthoni viszony akkor menj szépen dolgozni és költözz el te a barátoddal albérletbe. Nemár a húgodat akard kitúrni...Amúgy én is 20 vagyok de lesülne a képemről a bőr ha ilyen felfogásom lenne
2012. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
87%

Pontozz csak le te h*lye suttyó paraszt, 20 éves létedre a 10 évesek szintjét ütöd!


A helyedben elásnám magam, egy szégyenfolt lehetsz a családodban! Csoda, hogy a húgod el tud téged viselni!


Amúgy arra nem gondoltál, hogy nem hugica akarta elcsábítani a pasid, hanem a pasid is kacsingat a húgodra? Tudod a pasiknak nem csak a p*na a lényeg, hanem szeretik, ha egy lánynak van esze is ;)

Csak úgy látszik, neked még ezt sem sikerült felfognod. Milyen kár.


Életképtelen senki vagy. Ha nem lennél az, már rég dolgoznál és elköltöztél volna ;)


Anyádék büszkék lehetnek magukra, hogy egy ekkora sz@rt összehoztak.

2012. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:

"Pontozz csak le te h*lye suttyó paraszt, 20 éves létedre a 10 évesek szintjét ütöd! "


Szánalmas vagy, ha a pontozáson felhúzod magad :D Idegeskedj csak miatta :D

2012. dec. 24. 21:14
 35/86 anonim ***** válasza:
77%

Kamu, ekkora idióta nem létezik a földön.


Amúgy anyádék helyében én meg azt mondanám, hogy van negyed órád, hogy elhúzz otthonról 20 évesen (!!!!!)!

Fel lehetne emelni a p*csádat és elmenni dolgozni kisanyám!!


Anyósodnak meg az szúrja a szemét, hogy egy kis semmirekellő műkörmös leszel kicsikém!

2012. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy a szánalmas kiscsillag, hogy lepontozod a válaszokat, ha nem tetszik neked ;)


Soroljam még, hogy miért vagy szánalmas? Jól szájba kéne b@szni, hogy megtudd, hol a helyed! Csicska vagy!

2012. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem csináljátok kocsiban?Arra van=)
2012. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
65%
Mert ÉLETKÉPTELEN! Meg az nem jó a kis elkényeztetett p*csájának!
2012. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem dolgozom. Tanulok jelenleg, és annyiból, amennyit keresek, nem tudom magam eltartani.


"Te vagy a szánalmas kiscsillag, hogy lepontozod a válaszokat, ha nem tetszik neked ;) "


Én legalább nem álszenteskedem, mint más kérdezők, hogy nem pontozok le senkit, miközben nyilvánvaló, hogy igen. Komolyan, mit kell a pontozgatáson ennyit lovagolni? :D

2012. dec. 24. 21:20
 40/86 anonim ***** válasza:
86%

És azon mit kell annyit lovagolni, hogy nem tudtatok b@szni valamelyik nap?


Ennyire viszket a p*nád??


Úristen, szerencsétlen körülötted élő emberek...

2012. dec. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!