Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

De ne tologasd át mindig másik napra, mert ilyenkor ez szokott lenni a szitu. Már most tégy valami konkrét lépést. Pl. Hívj fel régi barátnőt. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog elutasítani. Mondd el, hogy sajnálod ami történt és hogy hiányzik neked és jó lenne úgy lenni, mint régebben stb. Mi történhet? Legrosszabb esetben lecsapja a telót (de nyugi, nem fogja :))

Vagy pl. most is bemehetsz a rendőrségre, érdeklődni a dolgok felől.

Ilyesmit. Olyat, amit nem csináltál eddig amiatt, mert elnyomott. Meglátod mennyi erőt fog adni.

Semmiképp ne tologasd, azonnal vágj bele.

25 éves vagy, ne pazarold tovább az éveidet. Nem sogod soha visszakapni őket. Sokkal jobb dolgokat tartogat az élet számodra :)

Nagyon szurkolok, hogy mihamarabb megszabadulj tőle :)

2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is 25 vagyok :)


Ha van lehetőséged, kérd mindenképp a szüleid, rokonaid segítségét. Ha nincs, irány a rendőrség.

2013. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Kedves Wild Pegasus!!!


Köszönöm a válaszodat!!! És az együttérzésed!!! Nem fogom megvárni a hónapközepét míg megjön az a nagyobb pénzem!

És megtalálom a módját hogy felvegyem a régi barátokkal a kapcsolatot.. persze titokban... mert addig amíg egy fedél alatt vagyunk addig nagyon óvatosan kell tegyek bármit is

mert nem szeretnék többet olyat átélni amiket már eddig is átéltem.

2013. jan. 2. 16:36
 24/56 anonim ***** válasza:
92%
Kell testőr? Nem ingyen, egy jelképes összegért megverem az illetőt. Ha fejér megyei vagy, akkor meg pláne.
2013. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szerettem volna,írni,hogy titokban csináld.Te ismered a szüleidet,hogy szólhatsz-e nekik v. nem.Én a munkahelyemről intézném a telefonokat(,ha tudod,hogy a saját mobilodon véletlenül se legyen nyoma és ne keressen senki rajta), és ott is internetznék albérlet ügyben.Hidd el,ha már vannak pozitív történések,akkor erőt fog adni.Szobát már most is keresnék ahová már 1-2 héten belül öltözhetnél.Utána tudsz már lakást keresni nyugalomban.
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben még ma este összepakolnék és menekülnék a szüleimhez.Majd az ő segítségükkel rászabadítanám a zsarukat erre a mocskos semmirekellő féregre.A szüleid meg annyi anyagi megterhelést kibírnak,amég el nem tudsz menni albérletbe.Csak akarni kell.Ha igazán akarnád,még ma elhúznál onnan.Ha meg nem akarod,akkor csak kifogások léteznek.
2013. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk verés ugyan nem volt, "csak" lelki megfélemlítés, ha szakítani próbáltam. Szerencsére nem éltünk együtt, van saját lakásom, de az utolsó esetnél úgy viselkedett, hogy nagyon féltem. Én kihívtam a rendőröket, de feljelentést nem tettem, viszont amikor az exem utána folyamatosan keresett, megemlítettem neki, hogy itt volt a rendőrség. Hónapokig féltem hazafelé, másfél (!) évig próbálkozott kibékülni, várt az utcán, stb. de akkor már nem hagytam hogy bármi módon kommunikáljon velem. Nem volt könnyű, de megérte kivárni, mert végre feladta és eltűnt az életemből.
2013. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel a NaNe-t! 06-80-505-101, ingyenesen hivhato, este 6-10 között tudok öket elerni! Ök tudnak neked segiteni alberletet keresni, atmeneti szallast adni, esetleg masik varosban munkahelyet keresni, stb! Es mindezt tedd meg minnel hamarabb, amig meg lehetöseged van!!!!!!!!!
2013. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim válasza:
100%
Ha sikerült elköltöznöd és ha a rendőrségen is feljelentetted,azonnal keress fel egy pszhichológust hogy lelkileg is rendbe gyere ,igaz az hosszú folyamat lesz mire ezen túl teszed magad de érdemes mivel újra meg kell tanulnod bízni a férfiakba és csak ezután tudsz majd új kapcsolatot kezdeni.Sok sikert kívánok!Remélem megtalálod még az igaz szerelmet és boldogságot!
2013. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Attól ne tarts, hogy a régi barátok haragudni fognak rád! Nem fognak, hívd fel bármelyiket nyugodtan, pár szóban elmondod a helyzeted, majd segítséget kérsz. Ha az én volt barátnőm lennél, egyetlen szót nem szólnék, de azonnal költözhetnél is hozzám pár napra vagy hétre, amíg találsz valami más megoldást. Ha egy fillér nem lenne a zsebedben, enni is kapnál, adnék egy régi mobilt, amit használhatnál, amíg nincs másik, hogy biztonságban légy.


Mondom mindezt úgy, hogy engem sem vet fel a pénz, plusz szobám sincs plusz személynek, de ennyi a minimum, amit megtennék. Ha veszélyben vagy, ne félj segítséget kérni, hidd el, meg fogod kapni!


Sok sikert, remélem, azóta már nem laksz együtt ezzel a sapiensszel. :-/

2013. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!