Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 51/56 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Én a helyedben a maradék cuccaimat is elhoznám tőle, persze rendőrökkel együtt. Életed legjobb döntését lépted meg, hogy otthagytad azt a vadbarmot, gratulálok.
2013. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerosomet is aki a keretanyum lett volna állandóan verte a férje egyszer lelokte a teraszlepcson és eltörte a vállát. Utánna én meg férje kezét. Ha bármi gondod lenne zaklat vagx valami és a rendőrség nem csinál semmit nyugodtan írj privatot és segítek.
2013. márc. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted! Én is csak gratulálni tudok.

Mi van veled most?

Remélem minden ok!

2013. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok rád, hogy eljöttél! Azóta történt valami?


Engem egyszer egy kávézóban fejelt le a kedves volt párom a barátnőim szeme láttára, mert nem vele foglalkoztam. Mellesleg senki se hívta, amolyan igazi csajos beszélgetés lett volna, tudta, hogy ott vagyok, ezért eljött ő is. Senki se örült neki, de hát el se küldtük. Először csak bökdösött, piszkált, mint egy kisgyerek, mint amikor anyu beszélget, de a gyerek már menne, mert unatkozik. Megkértem, hogy hagyja abba, mert nagyon idegesít. Ha unatkozik, nyugodtan menjen el, szép idő van, sétáljon, hívja fel a haverját, aki itt lakik 2 sarokra, stb. Csak bökdösött tovább, végül elvettem előle a kelyhét, amiben talán fagyi volt. Erre lefejelt és otthagyott.


Küldtem neki egy sms-t, hogy többé látni se akarom. Persze másnap jött az egyetemre, hogy ő így szeret, meg úgy sajnálja. Elküldtem a halál f@szára, és megmondtam neki, hogy ahol voltunk, felvette a kamera, hogy lefejelt, szóval, ha nem akarja, hogy feljelentsem, akkor ne is lássam többé. Megkértem, hogy a cuccaimat küldje el postán, amit meg is tett. Szerencsére azóta se találkoztunk, ennek 4 éve.


Egyébként mindennek annyi előjele volt, hogy néha kiabált velem, meg előtte is zavarta, ha nem vele foglalkoztam, de ilyen helyzetbe nem kerültünk, hogy nem is akartam vele foglalkozni. Egyébként már az összeköltözésen gondolkoztunk, terveztük, hogy 2 év múlva már jöhetne a baba, stb.

2013. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy régen történt, de jól tetted, hogy otthagytad azt a patányt.
2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Kinézed belőle? Magadból nem nézed ki? fogsz 2 kalapácsot és bevárod
2020. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!