Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
96%

Nem marad nyoma az ütésnek?

Na figyi: ha számítasz arra, hogy balhé lesz, szépen elrjted a telefonod olyan helyre a lakásba, ahonnan nagy területet látni. Elindítod a videófelvevőt. Vagy szimpla hangfelvételt. Ezek bőven bizonyítékok. Sok sikert :)

2013. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
menj haza a szüleidhez, és mesélj el mindent!! mások is tudjanak róla, ne csak mi, és nem lesz gond, HIDD EL!!!!
2013. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem,január 1-től lépett életbe az a törvény,hogyha az életedet,vagy a tulajdonodat kell megmentened,akkor megsebesítheted azt,aki kárt akar tenni benned és nem csuknak le.Ez van,tedd ezt.Persze csak csendesen,mert mégiscsak férfi.Neked az eszedet kell használnod.De a helyedben pl akármilyen rokon,vagy barát segítségét is kérném és mennék is a rendőrségre.Sokan járnak ilyen cipőben és csak az tud megszabadulni egy ilyen semmirekellő,gyáva embertől,aki elég tökös.Ez van.Sok sikert!
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberi utánzatok legtöbbször gyávák és félnek azoktól,akik egy súlycsoportban vannak velük,ezért csak nőket és gyerekeket mernek megverni.Így jár az,akit kiközösített a hímfalka.Úgy látszik,a párod egy selejt.De majd ha megszabadulsz tőle,hidd el,ő sem fog sokáig talpon maradni,mert egyszer ki fogja húznia gyufát valakinél és vissza fog ütni neki.Veled meg az a baj,kérdező,hogy nem vagy elég tökös,nem állsz ki magadért.Már rég el kellett volna mondanod a szüleidnek.Mi az,hogy nem akarod őket bajba keverni?Azért van a család,hogy segítsen és szerinted ha neked valami bajod esik egy ilyen gyökér miatt,akkor nem lesznek bajban?
2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben igazatok van kedves válaszadók. MIndenben...

ezért is csöndben is maradok.. mert jogos amit írtok.

Köszönöm a válaszokat ...

Soha nem gondoltam volna hogy ez velem is megtörténhet...

És még is!!!


Egyébként bárhányszor bántott engem mindig olyanokkal magyarázta, hogy én vagyok az aki nem tud viselkedni...

Legtöbbször ittas állapotban tette (én nem szoktam sosem inni)

MIndig abból adódott, hogy én nem értettem egyet vele valamiben... sose csaltam meg (nem is vagyok egy ilyen tipus, és nem is merném)

Egyet tudok változtatni akarok, meg akarok tőle szabadulni!!!

2013. jan. 2. 16:05
 16/56 A kérdező kommentje:

Volt hogy volt nyoma az ütéseknek.... de én hülye nem mentem sehova vele... nagyon féltem!

És a mai napig nagyon félek. csak már kellőképpen elegem van belőle.

És én úgy gondolom, hogy ő mindig ilyen lehetett... csak a kapcsolatunk elején nyílván nem mutatta ki hogy milyen is valójában.

2013. jan. 2. 16:09
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá :)

Nyugi, tényleg gyáva és el van nyomva, semmibe veszik. Ezért rajtad éli ki az uralkodási vágyát, mert téged következmények nélkül terrorizálhat.

Mindenképp menj a rendőrségre, ne hagyd magad.

Sok sikert kívánok :)

És majd írj fejleményeket :)

2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

MIndenképp fogok írni és köszönöm a válaszotokat Nektek!!!

Merítettem belőletek egy kis erőt!!! :) Köszönöm!!!

2013. jan. 2. 16:21
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Költözz azonnal amint lehet.Akár még ma.Tudsz a szüleidhez menni?Vagy van annyi pénzed,hogy külön költözz?
2013. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

MOst még nincsen annyi pénzem...

de hónap közepén fog megjönni egy már várt pénzem, amelyből letudok tenni 2 havi kaukciót egy albérletre.

2013. jan. 2. 16:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!