Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Javasolom a Nane (Nők a nőkért egyesület)- et. Meg egy pár izmos barátot, akik megtanítják az ilyen barmokat az együttélésre.
2013. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
86%
Az első ütés után mentem volna... csak van a világon vki, ahol meg tudod húzni magadat, míg másik helyre költözöl...
2013. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

sziasztok!!!

Hát sajnos számot nem nagyon tudtam cserélni, a magán számomat lecseréltem, de nekem van egy céges is amit sajna nem nagyon tudok lecserélni, mert több száz ember tudja... és nekem ez nagyon nagy pénz kiesés lenne. :( de ez legyen a legkevesebb.


Neharagudjatok hogy nem jelentkeztem , csak mostanában ritkábban tudok netközelben lenni, mert otthon vagyis ahol lakom ott még nincs netem, a munkahelyemen meg nem mindig van időm..


olyan sokan irtatok, hálás vagyok.


A részletekről annyit, hogy egy sporttáskányi ruhával jöttem el, minden másomat ott hagytam, egyik napról a másikra. Mire ő hazaért addigra én eljöttem.

A céges számomról letiltottam. És hagytam neki egy levelet a konyhapulton.


Nagyjából így szólt: ( szószerint már nem emlékszem):

" Kaptam tőled már annyit, hogy itt az ideje, hogy most ezt viszonozzam.. És mielőtt bármilyen elhamarkodott baromságot tennél, csak hogy tudd elmentem a rendőrségre, és kértem egy távolságtartási végzést... amit hamarosan te is megkapsz.. úgyhogy vigyázz mit csinálsz, mert ebben az esetben a vesztes te leszel! Szia!


Azóta hát nem tudom hogy nyomon követ e vagy sem... egyszer várt engem a munkahelyemnél, ahol könyörgött hogy bocsássak meg, hogy ő elmegy kórházban, kezeltetni magát.

Én meg megmondtam neki, hogy többet senkinek, nem hogy neki,senkinek nem leszek boksz zsák. És hogy felejtsen el. és hogy vigyázzon mert még egyszer a közelembe jön hívom a rendőrséget, és elfogják vinni.


Köszönöm mindenkinek a biztatást és a megértést.


Azóta már próbálgatom építgetni az életemet... nehezen... mert nagyon bizalmatlan vagyok ezt érzem, de remélem ez idővel majd enyhül, talán ha majd jön valaki az életembe, akinek ezt szemtől-szembe elmerem mesélni és megérti... dehát ki tudja mikor lesz ilyen.


Puszi és KÖSZÖNET MINDENKINEK!!!!!


aAhogy tudok írok nektek, ne gondoljátok hogy elfelejtettelek titeket, csak most tényleg ritkán vagyok úgy netközelben, hogy nem a munkát kell csináljam!

2013. jan. 22. 12:08
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon büszke vagyok rád, nem sok nő képest ezt meglépni :))

Sok sikert kívánok a továbbiakban és írj néha ide + emeld ki a kérdésed. Jó példa lehetsz a hasonló helyzetben lévőknek :)

2013. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy gratula Neked, ügyes voltál nagyon! Most persze nehéz, de hamar túl leszel rajta és el is fogod felejteni az egészet. Már amennyire az ilyesmit lehet...


Sok sikert Neked, sok boldogságot!

2013. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%
GRATULA! Sok sikert neked és, ha van valami írjál!
2013. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
14%

Egyik nap, mikor elmegy dolgozni, összepakolsz és mész a szüleidhez.

Már ne haragudj, de ha vagy olyan h*lye, hogy eltűröd, megérdemled. :/

2013. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
23%

Ja! Bocsi! Nem olvastam végig a válaszokat, csak láttam, hogy megint kiemelted a kérdést.

Én munkahelyet is váltanék, hogy ne tudjon meglepni.

2013. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
14%
Össze csomagolsz és elmész a szülidhez az egyik ismerősödhöz rokonodhoz. Gyűjtesz egy kis pénzt és kiveszel egy ólcsóbb albérletet. Ha nem hagy békén feljelented. Ennyi.
2013. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
57%
Látom már elhagytad. Gratulálok nagyon jól tetted.
2013. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!