Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy agresszív ember,...

A párom egy agresszív ember, sajnos már többször tapasztaltam a bőrömön. Én Nem csak pofont kaptam. Szeretnék megszabadulni tőle végre, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt(sajnos együtt is élünk)... :( az utóbbi 1 év részemről már kényszer. Nem tudok tőle megszabadulni... pedig az első évben még nem történt semmi, a második viszont maga a pokol.

Én 25 éves vagyon (nő), ő pedig 34 éves.

A véleménye az hogy ha egy nő nem azt teszi amit ő mond , akkor meg kell verni. És rajtam már gyakorolja is ezt az utóbbi egy évben. Nagyon ki vagyok , lelkileg és testileg.

Nincsenek barátaim mert mindenkit elmart mellőlem. Rendőrségre nem akarok menni, mert utána tuti megbánom... valamelyik este bevár valami utca sarkon például, (kinézem belőle)

Egyszerűen nem tudom mi tévő legyek... minden napom görcsösen telik, hogy vajon milyen hangulattal jön haza.. (volt hogy hazajött, és nekem jött mert ívott).. Nem vágyom semmi másra mint arra hogy nyugalomban élhessek. Inkább élek egyedül mint egy állattal, aki box zsáknak tart. Mit tanácsoltok, esetleg volt ilyen szituban, hogyan kezelte a helyzetet? Nem a megoldást várom tőletek, csak egy kis "netes" támogatást, márha mondhatom így .

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 2. 15:21
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

21. vagyok

Azóta sikerült lépned valamit az ügyben?

2013. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

titokban csináld,

és nehogy egy jóakaród "segíteni" próbáljon, és visszamondja, mert akkor még agyon is verhet!

2013. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%
Van fejlemény?
2013. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült kivegyek egy szobát, de hát így is bármi zörejt, zajt hallok, beleremeg a gyomrom, nagyon rosszul érzem magam, közben dolgozom, ráadásul nem az a fajta munkahelyem van ahova bemegyek és munka idő végén eljövök... megyek napközben egy csomóhelyre... rettegek mikor botlok bele.


Köszönök minden támogatást, biztatást.. nagyon sokat segítettetek!!!

2013. jan. 8. 14:12
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
ha túl vagy rajta, avass be minél több kollégát, akiket elérsz napközben, hogy vészhelyzetben rögtön tudjanak segíteni.
2013. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a kérdező még nincs teljes biztonságban, de el akartam mondani itt azért, hogy jó látni, hogy mennyire próbál segíteni mindenki, ha tényleg baj van. Jó érzés, hogy ilyen is van.

Remélem minden sikerül és helyre jön, kedves kérdező. Mindannyian veled vagyunk, amennyire ezen az oldalon keresztül ez lehetséges.

2013. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

Tapsvihar :)))

Örülök, hogy sikerült :)

Bátran vedd fel a kapcsolatot régi barátokkal és tegyél feljelentést mindenképp. Mert ez még kevés a boldogsághoz, minden perced rettegés :( Vagy legalább menj el a rendőrségre és érdeklődd meg, hogy mi a teendő ilyenkor, szerintük mi lenne a leghelyesebb lépés. Szabad ember vagy, tegyél azért, hogy ne élj örökké terrorban. Nem fog magától elmúlni ez a helyzet, neked kell véget vetned az egésznek :)

Gratulálok, nagyot léptél előre így is :)))

2013. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez gyors volt, le a kalappal előtted! Gratulálok, sok erőt és kitartást neked! Na meg minél hamarabb nyugodt, boldog napokat! ;-)


A munkatársak, régi barátok beavatása valóban hasznos lehet, ha más nem, érzés szinten nem vagy egyedül. Csak így tovább!

2013. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%
Örülök én is, hogy sikerült elmenned! Jó tudni, hogy biztonságban vagy:)
2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök,és gratula!:-)

Egy kevés részletbe beavathatnál minket:-)(persze csak ha gondolod)

Szóltál neki,v. csak leléptél?Messze tőle sikerült kivenned szobát?Remlem telefonszámot cseréltél!

2013. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!