Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy nőnek...

Mit lehet csinálni egy nőnek otthon egész nap, ha már a gyerekei iskolások? Ti nem őrülnétek meg?

Figyelt kérdés
Én még itthon vagyok a kicsivel, így leköt, de már most mennék vissza dolgozni. Van egy ismerősöm, 16 éves a legnagyobb gyerek (4 van) azóta nem dolgozik. Azt mondja nem megy vissza egy 100asért 8 órába, mert nincs rá szükségük. Ezt aláírom, van pénzük egy rakattal a férje által, de nem csak a pénz motiválhat egy embert. Sőt ha azt vesszük nagyon szerencsés helyzetben lenne munkát illetően is, hisz azt csinálhatna amit szeretne, akármit kitanulhatna. Én nem értem az ilyen embereket. Egész nap a városban furikázik (kisváros) a gyerekekért is elmegy ne kelljen már nekik 20 percet sétálni, szóval mindig úton van valami miatt. Ahelyett, hogy lefoglalná magát. Még csak a takarítást sem ő végzi.

2013. febr. 15. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
84%
De te mindig a seggében vagy, hogy ennyire tudod, hogy mit (nem) csinál?
2013. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
Majd arra leszek kíváncsi, ha adja az isten egészségesen vonulsz nyugdíjba, akkor a hátra lévő 20 évedben mi a fenét fogsz csinálni? Belegondoltál már? Hogy hogy fogod úgy élni az életedet, hogy semmit se csinálsz?
2013. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
Ha egészséges leszek és bírom miért ne dolgozhatnék továbbra is. Ha meg nem akkor nincs miről beszélnünk.
2013. febr. 15. 11:25
 24/72 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom, mondjuk, mert 70 évesen nem kellesz már sehova, vagy mert kötelező elküldeni a nyugdíjas kollégákat, hogy ne két legyet üssenek egycsapásra, miközben a pályakezdőknek meg nincs helye?


De most komolyan, te mindig a nyomában vagy, hogy annyira tudod, hogy "semmit" sem csinál?

2013. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
84%

...Remélem én is így fogok élni!!!

Akar a franc 8-10 órába güzülni egy irodába sok hülye, idegbeteg emberrel!

Jól kell férjhez menni.. :)


Amúgy miden ember más. Valaki szeret dolgozni, valaki nem, valaki másban látja az élet értelmét.


Ha nem kéne dolgoznom, így nézne ki egy napom:

8 kor felébrednék, levinném sétálni Oszkár macskámat, utána festenék egy képet vagy rajzolnék (milyen sok itt a művész hajlamú... :D)

Hétfőn és szerdán képzőművészeti klubba járnék.

Utána elmennék a városba nézelődni, vásárolgatni, moziba, színházba vagy múzeumba, könyvtárba vagy kiállításra, koncertre.

Délután, este fele elmennék a konditerembe vagy futnék a városban egyet.

Végül vennék egy jó kis fürdőt és szeretkeznék a munkából hazajövő párommal.



Mi ez, ha nem édes élet!? :D

2013. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

A művészhajlamról:


Eredetileg grafikusnak tanultam, csak mivel nem láttam benne a lehetőséget, hogy én ebből megéljek ezért az utolsó évben elmentem egyetemre. Így nincs meg a grafikus szakmám, de nagyon szépen rajzolgatok :D

2013. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:

24

Szerintem egy jó munkaerő mindig jó munkaerő marad, ha bírja. Arról ne is beszéljünk, hogy fel lehet venni támogatást.. De egyébként felesleges erről beszélni. Most vagyok fiatal, fogalmam sincs mit fogok érezni 30 év múlva 70 évesen. Lehet akkor már nekem is jól jön a pihenés.


Nem nem vagyok állandóan a sarkában, de szinte velünk szemben laknak. Nem csóró, új utca (mi sem vagyunk azok), sok a medencés ház stb., de csak ő nem dolgozik azok közül akiknek nem kicsi a gyerekük. Szóval ne akarjátok nekem bemagyarázni hogy aki megteheti az otthon marad :)

2013. febr. 15. 11:32
 28/72 anonim ***** válasza:
71%

De még mindig nem tudod, hogy mit is csinál. Ha egész nap MELLETTE ülnél, meg benne ülnél a kocsijában, mikor megy, akkor esetleg lehetne valódi fogalmad arról, hogy mégis mivel tölti az idejét.


Így saját magadból kiindulva gyártasz elméleteket.


Mindenesetre nekem szimpatikusabb a semmittevő, mint az, aki mindenfélét csinál, tiszta elégedett az életével, meg tökéletes és szuper, és egyfolytában azzal van elfoglalva, hogy mások hogyan élnek, meg mivel töltik az idejüket.

2013. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
Jó mindegy. Valóban nem ülök egész nap mellette, bár szoktunk váltani két szót, mindig x-ért megy az iskolába, vásárolni, fodrászhoz stb. De lehet csak rosszkor kapom el. Mindig:)
2013. febr. 15. 11:40
 30/72 anonim ***** válasza:
68%
Te belepusztulnál, ő nem. Tényleg nincs közöd hozzá.
2013. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!