Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén normális, aki...

Most őszintén normális, aki kamionosnak megy? Sokan minden 2. hétvégén vannak itthon vagy 1 hónapban 2-3 napot, milyen családi élet ez? Élet ez?

Figyelt kérdés

Sok kamionos elmegy otthonról, hazajön 2-3 hét múlva akkor is csak 1-2 napra. Vannak, akik ún. UNIO-nak és 1 hónapokat távol vannak vagy még többet. Milyen az ilyenek családi élete? Szexuális élete? Hokiznak, meglett férfi léttükre? Normális ez?

Azom kívül nem éri meg pénzben sem, odautazás-visszautazás, bevásárlás 2-3 hétre vagy 1 hónapra, fizetni-fizetni...

Van, amikor ki sem fizetik a sofőrt, sokakat kihasználnak.



2013. júl. 1. 17:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/220 anonim ***** válasza:
95%

Hát,nekem édesapám kamionos,szóval eléggé képben vagyok...Jó helyen dolgozik, kb. hétköznap van úton a hétvégéket itthon tölti,ő is nemzetköziben van(mondom,általában,persze vannak ettől eltérő esetek)..

3-400-at megkeresi,tény,h a tisztálkodás,evés,stb macera,de nem lehetetlen.Stresszes,igen ,fárasztó,igen...de ő pl. nem tudna mást csinálni,neki ez az élete,volt pár hónap mikor itthon dolgozott,majd beleőrült,fele annyi fizu,szar meló,stb..visszament.Mi így rendezkedtünk be,ehhez állt hozzá az életünk,és boldog család vagyunk..

Szóval tény,h vannak szar helyek,ahol nem fizetnek ki meg ilyesmi,de ez nem magának a kamionozásnak köszönhető,hanem a gerinctelen főnöknek,ilyen meg nem csak ebben a szakmában van.

2013. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/220 anonim ***** válasza:
95%
Na de kedves kérdező,neked a dugás miért jelenik meg szinte minden hozzászólásodban?Ha ennyire zavar,hogy a férjed,barátod,akárkid kamionos vagy az szeretne lenni akkor evezz más vizekre ha félsz attól,hogy valaki nem fog megdugni..ha meg lóg valami a lábad közt akkor meg higgadj már le,nem a világ vége ha nem tudsz dugni 2 hétig,de ha ennyire aggaszt akkor minek foglalkozol vele?dugd szét a fejed,örülj neki,hogy nem vagy kamionos és kész...
2013. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/220 anonim ***** válasza:
95%

Már feltették páran a kérdést, de el sem olvastad. Most felteszem én is, reménykedve: hátha......


MIT ÉRDEKEL TÉGED A KAMIONOSOK CSALÁDI/ NEMI ÉLETE? NEM MINDEGY AZ NEKED? HOGY ŐK MENNYIT VANNAK OTTHON? MENNYIT DUGNAK? ÉS MENNYIT FÜRDENEK????????

2013. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/220 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted a kamionozás ócska munka.Rendben,köszönjük,hogy megosztottad eme nemes gondolatodat velünk.De mondd csak,esetleg te eltartasz bizonyos családokat,ahol a családfő kamionos,hogy ne kelljen dolgoznia,és otthon henyéljen,netán napi többször szexeljen?! Mi közöd van neked ahhoz,hogy ki hányszor szeretkezik?Nem mindegy neked,hogy ki mit csinál?Mit foglalkozol te azzal,hogy ki mikor fürdik?Neked a szex áll a mindennapjaid középpontjában?Nyilván meg tudja mondani a családjának,hogy most nem fog égni egy darabig a villany,mert itthon maradtam anyátokkal szexelni.


De nyakamat rá,hogy a kamionokkal Magyarországra importált dolgokat élvezettel használod/eszed stb.

2013. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/220 anonim ***** válasza:
94%

kedves szexmániás kérdező!


most mondd meg őszintén! szted az utcaseprés vagy wc pucolás olyan álommeló? mégis van egy rakás ember aki elvállalja, mert igény az bizony van rá. kamionosokra is szükség van, mivel a vasúti áruszállítást egyre jobban hanyagolják. pedig gazdaságosabb és környezetbarátabb.

2013. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/220 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!


Te mégis ki az atyaúristennek képzeled magad?

Azt képzeled te döntöd el mi a jó munka, és mi nem az?

Van, aki szereti, van aki csak szükségből csinálja.

Közöd?

2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/220 anonim ***** válasza:
92%
Egy csomó más munkát fel tudnék itt sorolni, ami ugyanolyan rossz, vagy még rosszabb, mint a kamionozás. Na és? Senkit sem érdekel. Mégis találnak rá ember, mert pénz kell a megélhetéshez, és a nem napi többszöri szex. Kivéve persze a qrváknál, . Tényleg, értük nem emelsz szót?
2013. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/220 anonim ***** válasza:
95%

Kamionos vagyok 12 éve. Ez nem normalitás - nem normalitás kérdése. Ez egy foglalkozás, piaci igény van rá, rakományt szállítunk, pénzt kap érte a vállalkozás és a sofőr.

A kamionosok általában nem magasan iskolázott emberek, bár van több diplomás kollégám is. Miért? Mert még mindig jól lehet keresni. Nagy különbségek vannak a cégek között, de jó cégnél azért nettó 400 - 450 megkereshető, külföldi cégnél akár több is. Sok elmegy azért kajára, telefonra stb., de azért így is marad. Ez nettó pénz, bruttósitsd fel, ki kap ennyit ma Magyarországon?

Akinek nincs más végzettsége, vagy ha volt is szakmája elfelejtette, kijött a gyakorlatból az hova menjen? Dolgozzon itthon 160 ezer forintért?

Van egy csomó előnye is. Nincs főnök a nyakadon, megkapod a feladatod, onnantól tiéd a pálya, önállóan dolgozol. Sok lemondással jár, az igaz. Na és aki reggel sötétben megy dolgozni, este meg már sötétben ér haza? És még pénzt sem keres? Az mennyivel jobb? Lehet, hogy mindennap látja a családját, de rághatja a kefét, hogy miből fizeti ki a számláit.

2013. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/220 anonim ***** válasza:
21%

Én azért sajnálom az olyan embereket, akik egy életen át ezt csinálják, illetve házastársként, gyerekként viselik el.


Mit ér az a szar pénz, ha nincsenek a családdal? Inkább keressen a párom minimálbért, és szűkösen, de együtt vagyunk, látja a gyerekét minden nap, minthogy jó fizu legyen, de cserébe olyan legyen, mint aki nem is része a családnak.


Ez olyan, mint mikor az apa külföldön dolgozik. Nekem ne mondja senki, hogy az életük múlik azon, hogy az apa sok éven át külföldön melózzon, vagy kamionos legyen. Érdekes, megfigyeltem, akiknél ilyen magas a jövedelem, el is herdálják, nem jutnak előbbre. Az apuka külföldön gürizik/kamionozik, míg a család nagylábon él odahaza, és emiatt nem tud váltani a családfő normális hazai foglalkozásra. Nem adják lejjebb a szintet, amit megszoktak. Már rég nem arról szól, hogy nekik ez létkérdés.

2013. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/220 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó azért szerintem nem feltétlenül van igazad ! Visszakérdezek : Mit ér a családi élet ,ha nem haladtok ,hónap végére nem nullába ,hanem minuszba jöttök ki ,a számlák halomban ,a gyereket iskoláztatni kell ,ha az a pénz amit Magyarországon fizetésként adnak jóformán éhbérre elég ?! Az én férjem külföldön van ,ott dolgozik ahhoz képest elég sűrűn jár haza .Köszönjük szépen jól vagyunk,a családi életünk is jó ,a gyereknek is megvan mindene .A férjemnek esze ágában sincs visszatérni a régi munkahelyére havi 160000.-ért ... Most már nemsokára mi is magunkra kötjük az útilaput és megyünk utána ... Ha tudunk/tudtunk változtatni ,miért ne élnénk a lehetősséggel ? (:
2013. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!