Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén normális, aki...

Most őszintén normális, aki kamionosnak megy? Sokan minden 2. hétvégén vannak itthon vagy 1 hónapban 2-3 napot, milyen családi élet ez? Élet ez?

Figyelt kérdés

Sok kamionos elmegy otthonról, hazajön 2-3 hét múlva akkor is csak 1-2 napra. Vannak, akik ún. UNIO-nak és 1 hónapokat távol vannak vagy még többet. Milyen az ilyenek családi élete? Szexuális élete? Hokiznak, meglett férfi léttükre? Normális ez?

Azom kívül nem éri meg pénzben sem, odautazás-visszautazás, bevásárlás 2-3 hétre vagy 1 hónapra, fizetni-fizetni...

Van, amikor ki sem fizetik a sofőrt, sokakat kihasználnak.



2013. júl. 1. 17:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/220 A kérdező kommentje:

Norad!60.


Elhiszem. Sőt olyan is akadhat, hogy: 370 ezret keresett valaki! Még két hónapig is kereshet jó pénzt, közel ennyit!Csak a lényegét nem értitek az egésznek!

Hosszú távon folyamatosan, fix-ben vagy ugyanazt a pénzt nem lehet keresni, fizikai képtelenség, begolyósodik a sofőr!

Tehát én összesítve veszem a fizetéseket, mondjuk az egyik hónapban jól keres, 320 ezret kap, de a második hónapban már 5 nap szabit kivesz és már mondjuk 230 ezret kap. Lehet a harmadik hónapban beugrik egy 100 ezres levonás túlvezetésért, akkor már a fizetése alig haladja meg a 200 ezret. Költ a dolgozó az úton kajára mindenre, hazautazás, rezsi, lakáshitel...stb és az év végén örül, ha egyáltalán ajándékot tud venni a családnak Karácsonykor.

De, sokan kihullanak menet közben, otthagyják. Meg lehet érteni őket! Ebből meggazdagodni nem nagyon lehet!

2013. júl. 9. 16:19
 62/220 anonim ***** válasza:
100%
5. hónapja keres 350 et
2013. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/220 anonim ***** válasza:
100%

túlvezetésért meg azért kapja a levonást mert:

nem jó helyen tankolt

nem tudja kezelni a gépet és annyira lusta hogy tojik beírni a pontos útvonalat

így kiesik van hogy 100 km is

ezt felszorozzák, persze hogy összejön neki a havi - 100.000

egyszerűen nem figyelnek oda és rossz kártyával akar tankolni

rossz helyen akar benzint felvenni

tesz rá hogy mikor kapott rakodási időt és nem jelenti be így az operátora folyton kérdezgeti miközben az utakat már leadja másnak


ja kérem így is lehet


Én nem tudom te kiféle miféle vagy de tényleg elég szánalmas már amit művelsz, ha nem tetszik a kamionozók életmódja akkor menjél és nyújtás be keresetet az emberjogi bizottsághoz, csak ki ne felejtsd hogy naponta 3x kéne rejszolni mert a végén még elutasítják...

2013. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/220 anonim ***** válasza:
100%
*nyújtsál
2013. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/220 A kérdező kommentje:

Azért ez húzós lenne: "5 hónapja folyamatosan keres 350-et!"


Ilyen nem létezik. Ha igen, akkor az a sofőr "a fülke foglya", magánélet=0. De én kétlem ezt a folyamatos 350-et. Kérdezd meg apud, hogy ez valós-e?

Hidd el, sokaknak csak felületes információi vannak a "kamionozásról"! Azért ez nem úgy működik, hogy: "trallala!! kamionosok, vagányak 3-4-500 ezret keresnek...trallala."


Csak egy példa: Találkoztam vérprofi kamionosokkal, akik mondjuk 20 éve a pályán voltak és nem hiszed el mit mondtak!

Az egyik ezt mondta: -Munkaügyi Bíróságra van beadva a papírom! Feljelentettem a céget!


A másik ezt mondta:-Ebben a hónapban 170ezer Ft-ot levontak tőlem!(üzemanyag címén..)


A harmadik ezt mondta: -Tököm ki van az egésszel, az asszony már válni akar, 5 hete voltam otthon!Én meg itt őrzöm ingyen az autójukat!


...és ezekhez hasonlókat lehet hallani sofőröktől!

2013. júl. 10. 13:58
 66/220 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésből idézek egy hozzászóló hölgyet!

Ezt egy feleség írta:


""....Férjem 2 éve dolgozik a XY-nél. A leghosszabb kint léte 6 hét volt, a legrövidebb 2 hét. Általában 2 napot tölt itthon. A házasságunk haldoklik, mert MINDENT nélküle kell megoldanom. A gyerek és én is teljesen eltávolodtunk tőle sajnos. A pénz is változó, 230-330 ezer között változik.

Szerintem legfeljebb belföldes munkát vállaljon ha van család.

2013. júl. 10. 17:54
 67/220 anonim ***** válasza:
100%

Mondom létezik!!


Ha nem hiszed járj utána...

2013. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/220 A kérdező kommentje:

Norad!

Ez borzasztó! Aki ilyen életet választ, az nem is "él"!

Az fülkében kel, fülképen fekszik. Vannak régi öregek, ők most 50-es éveikben vannak, nehezen hagynák abba, mert egész életükben ezt csinálták....


Azonban, aki most vizsgázik le kamionra és dolgozni szeretne, az inkább külföldi céghez menjen!

Ott megkapja a maga: 2500-3500 Euró havi fizetését!

2013. júl. 10. 20:28
 69/220 anonim ***** válasza:
100%
Kedves idióta és meggyőzhetetlen kérdező!Közeli ismerősöm kamionos és NINCS lakáshitele,helyette ez bazi nagy háza van,3 gyereke,semmire sincs gondja,a benzint nem ő fizeti amivel épp fuvarozik valahova,imádja csinálni és lám nem kattant be,hogy nem kefélhet minden egyes nap,megáll mekiben,gyorsétteremben vagy ami épp útba esik,jól berendezett a kamionos fülkéje,kényelmesen alszik.Ha teheti akkor elviszi a családot a kamionnal pl Olasz országba ha épp oda kell menni és eltöltenek ott 2-3 napot kamionozás mentesen.Te meg csak azt szajkózod,hogy" 2 hónap alatt reális a 400 ezer ft",meg nem kereshet annyit,mert nem létezik.Honnan a büdös lószarból tudod hogy nem létezik??
2013. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/220 anonim ***** válasza:
100%
*egy bazi nagy ház,elírtam bocs
2013. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!