Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
Az azért attól is függ, hogy mit takar az a sörözés. Ha 1, max. 2 sört iszik, és tényleg csak alkalmanként, kéthetente-havonta egyszer hétközben, azzal nincs gond, de ha alaposan a pohár fenekére nézne, az már más lenne. Természetesen akkor sem lenne olyan, hogy nem engedem el, mert felnőtt embereknél ilyen nincs, maximum nemtetszésemet fejezném ki erőteljesen.
2009. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg kinek mit jelent a sorozes. Az en parom nyugodtan mehet ha szeretne, mert tudja hol a hatar. Megiszik 1-2 sort, beszel a barataival, aztan jon haza. Es meg csak engedelyt sem kell kernie tolem. Felnott ember, tud magara vigyazni.

Te ismered a parodat, de szerintem kicsit eros, hogy "szo sem lehet rola".

2009. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szerinem hárpia vagy.

Attól, hogy elmegy sörözni, nem biztos hogy halálra issza magát és másnapos lesz tőle. Lehet csak egy sört iszik és közben beszélgetnek.


Nem is értem, hogy felnőtt férfinak miért kell kéretőznie!


az én párom, minden csütörtökön 19-21 óráig kosarazni jár és utána sörözni, ami azt jelenti hogy éjfélnél előbb sosem ér haza. De még sosem volt másnapos.


De ha ti úgy éltek, hpgy kéretőzni kell, akkor . . . :-S

2009. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a párod felnőtt ember és nem egy gyerek, akit "el kell engedni". Gondolom meg tudja ítélni, hogy ha elmegy sörözni, akkor milyen állapotban lesz másnap. Köztünk a párommal fel sem merülne ilyesmi, hogy engedélyt kérjünk egymástól.

Persze az ember szól, hogy elmenne, megbeszéli, hogy van-e esetleg más fontos dolog, de nem engedélyt kér a párjától.

Szóval szerintem egy kicsit hárpia voltál :-) de ne haragudj meg ezért.

2009. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy hárpia vagy.

Ha pedig a férjed azért marad otthon, mert te mondod neki, akkor ő meg papucs.

2009. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én elengedném, csak nálunk pont az a probléma hogy nem megy, inkább otthon issza meg az 1-2 sörét. Van kisbabánk és inkább velünk van otthon.

De én "elengedném" ha szólna. Bárcsak szólna.....néha nem ártana neki sem elmenni otthonról.

Úgyhogy szerintem engedd!


Minden jót.

2009. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
98%
bazz egy sörözéstől hogy lenne már másnapos? -.-"
2009. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondtad nem mehet el, és szó nélkül otthon maradt?
2009. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
71%
Ugye a párod véleménye az hogy hárpia vagy? Azért tetted fel a kérdést?
2009. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
61%
Hárpia vagy, nem a tulajdonod, nem irányíthatod, remélem hamar észhez tér és repülsz.. Még ilyet.. ki vagy te, az anyja??
2009. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!