Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom, hála az égnek ritkán jár el,de mi még csak pár hónapja vagyunk együtt.De ha haverozni van kedve akkor elengedem.Talajra eddig még nem itta magát,de volt, hogy becsípett.Ha minden héten többször eljárkálna csak azért hogy lerészegedjen, akkor én sem örülnék neki és biztos, hogy szóvá is tenném.De havi 1-2 alkalom és ha nem megy a másnapi munka rovására akkor nem szólnék bele.Max másnap szóvá tenném, h. "na látod,tegnap nem kelle volna olyan későn haza jönni és annyit inni és akkor most nem lennél másnapos" :)
2009. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%

"Örülök, hogy mások elengednék a párjukat vasárnap este sörözni, hogy LERÉSZEGEDJEN.

Gratulálok hozzá!"


Én meg ahhoz gtratulálok hogy egy ilyen emberrel élsz együtt

2009. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire nem tetszik mások véleménye akkor miért irtàl ki kérdést? Amúgy nem minden pasi olyan mint a tiéd. Nekem a válaszokból az jön le,hogy csak a te párod részegedik le és csak ő nem tudja hol a határ.
2009. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom nálunk ilyen nincs,hogy mit engedünk meg egymásnak,a párod helyében inkább lelépnék ilyen nő mellől.
2009. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem több dolog eszembe jutott, ne sértődj meg, amit írni fogok, csak úgy gondolkodj el, esetleg a párod is elgondolkodhatna:

- Te a párja vagy, vagy pedig az anyja, esetleg az orvosa?

- Ha a párod tudja, hogy nem tudja a határt, és tudja, hogy te ezt tudod, miért kért mégis engedélyt? Remélte, hogy nem figyelsz, vagy valami más van a dologban, és a sörözés csak ürügy?

- Én úgy érzem, felnőtt ember ha el akar menni valahova, és van lehetősége, elmegy és nem kér engedélyt, engedélyt akkor kér egy felnőtt ember, ha valami susmus van, vagy provokálni akar, vagy nincs nála pénz, vagy kell a kocsi, és használod-e... szóval funkcionális dolgok.


Persze, abban igazad van, hogy ha tudod, hogy nem tudja, hol a határ, ne menjen, ha csak 1-2 sörről lenne szó és beszélgetésről, abba még senki nem részegedett le, nekem az a furcsa, hogy felnőtt ember létére engedélyt kért. Valami nincs rendben.

2009. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre azért nem tudok érdemben válaszolni, mert én nem élnék együtt olyan férfival, aki kocsmába jár és ott rendszeresen lerészegedik, de ahogy látom, az előttem válaszolók többsége is ez alapján válaszolt neked.
2009. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
100%

tehát péntek-szombat lerészegedhet a sárga földig, de vasárnap nem...

remélem, hamar megjön az esze, és úgy vág ki, mint macskát sz...ni

primitív vagy

2009. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 A kérdező kommentje:
Nem pattogok, hisz nem vagyok gumilabda. Csak arra lettem volna kíváncsi, más mit gondol. Kaptam sok választ, amivel nem értek egyet, de nem pontozok se le se fel senkit. Ti csak a véleményeteket írtátok le, elfogadom. De nem arról szólt a kérdésem, hogy a felnőtt ember engedélyt kér-e a párjától, vagy sem. Jó lett volna, ha a kérdésre válaszoltok, nem ragadtok le a részleteknél.
2009. nov. 9. 13:33
 29/82 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak egy kérdés motoszkál bennem (egyedül), mióta számít hétköznapnak a vasárnap?
2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem?

Nincs kedvem az egészet kimásolni, de ezek is mind válaszok a kérdésedre

12:41 Természetesen akkor sem lenne olyan, hogy nem engedem el, mert felnőtt embereknél ilyen nincs, maximum nemtetszésemet fejezném ki erőteljesen.

12:43 szerintem kicsit eros, hogy "szo sem lehet rola".

12:44 Igen, szerinem hárpia vagy.

12:44 Szóval szerintem egy kicsit hárpia voltál :-) de ne haragudj meg ezért

12:47 Persze, hogy hárpia vagy.

12:48 Én elengedném

2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!