Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyáltalán fel sem merül az "elengedés" kérdése. Nem a tulajdonom így nem mondhatom meg, hogy mit csináljon ahogy ő sem nekem. Ha nem tartom jó ötletnek, akkor persze megmondom neki, de ettől függetlenül ő dönt, nem én. Ha mégis elmegy, akkor sem szólok semmit mert nem kiskorú már és nem vagyok az anyja. Szerintem már nem vagy messze a hárpiától. :-( Miért próbálod rákényszeríteni az akaratodat a férjedre? El lehet neki mondani, hogy aggódsz amiatt, hogy kirúgják majd mert másnaposan megy dolgozni, de itt ki is merül a hatásköröd. Szerintem gondold át, hogy te mit éreznél vagy, hogy reagálnád le ha fordítva történne mindez. Ha megbeszélnéd a barátnőiddel, hogy elmentek megenni egy sütit valahol és a férjed pedig közölné, hogy szó sem lehet róla, mert még a végén cukorbeteg leszel. Mert kb. pont ugyanez a szitu.
2009. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 A kérdező kommentje:

Primitív ember vagyok? Ja, ha nem szeretném, hogy a párom elveszítse a munkahelyét, akkor tényleg "primitív" vagyok.

Van aki 3-4 sörtől is berúg.

Azért örülök, hogy mindenki mintaházasságban él, ahol a nő és a férfi egyenjogú. Vagy ahol a nő a papucs, nem a férfi.

2009. nov. 9. 13:39
 33/82 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is elmegy néha úgy, hogy másnap meló van, de ez nagyon ritkán fordul elő. Amúgy egyátalán nem iszik, csak alkalmakkor, szóval nem kell neki sok és kész van. Most mit tegyek? Üvöltsem le a fejét? Csak a vita van belőle, úgyis elmegy. Inkább kezelésbe veszem, ha hazaér, adok neki kaját, vizet, aztán meg vödröt, ha úgy áll a dolog. Hogy másnap meg kész van, mint a mateklecke... hát sorry. Ez már az ő baja.

Azt hiszem elég nagyfiúk már, hogy eldöntsék mit akarnak. Ha sűrűn beleszólsz az életébe, úgy érzi majd anyáskodni akarsz felette, utasítgatod, irányítod, néhány hónap és azzal a kérdéssel jössz majd fel az oldalra, hogy mit tegyek, megcsal a párom...Inkább te is hívj fel egy barátnőt és menjetek moziba vagy kávézni:-)

2009. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
100%
Ha már engedélyt szokott kérni, akkor miért engeded meg hogy péntek,szombat lerészegedjen?
2009. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:

Fogalmazhatunk úgy is, hogy hárpia vagy, de inkább a párod papucsférj. Bár mindkettő elfogadható:D

És tényleg, mióta hétköznap a vasárnap???

2009. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az "elengedném" és a "szó sem lehet róla" nem azt jelenti, hogy ő kisdiákként elkéretőzik, én meg azt mondom nem, és hozzábilincselem a radiátorhoz.

A hétfő hétköznap, és ma ment dolgozni.

2009. nov. 9. 13:45
 37/82 anonim ***** válasza:
oké, nem kéretőzik el, de ha azt mondod nem mehetsz akkor mégiscsak otthon marad :D
2009. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te any anyja? Szerintem flenőtt ember eltudja ő döntnei hogy mennyit iszik,meg azt is tudja szeirntem hogy másnap dolgozni kell mennie. Uf.. szüljél egy gyereket és a férjed helyett neki mond meg mit cisnálhat.
2009. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 A kérdező kommentje:

"vasárnap mióta hétköznap?"

Mintha ez lenne a kérdésem lényege...pff:D

Nem szólok bele, de ha már közös háztartásban élünk, és megakadályozhatom, hogy kirúgják, meg fogom tenni.

Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy a beszélgetés után elment-e sörözni, vagy sem. Ergo, nem derül ki, hogy papucs-e vagy sem.

2009. nov. 9. 13:48
 40/82 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat minden csak nem normális,na az ilyen nők mellett nem tudnak megmaradni a férfiak,kivéve ha szeretnek csicskulni.Te nem mondod meg neki,hogy mit tegyen mégis az volt rá a válaszod,hogy szó sem lehet róla,ilyen 6 éves gyereknek szokott mondani az anyukája.3 sör még nem a világ vége,elvégre nem rumot ment volna inni.
2009. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!