Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 A kérdező kommentje:
És ő is tudja, hogy nem lehet minden problémát azzal megoldani, hogy iszik. Nem akar olyan lenni, mint a haverjai. Csak neki idő kell, mire rájön, mit szabad, és mit nem. Ezért vagyok én, hogy segítsek neki. És ez fordítva is megvan.
2009. nov. 9. 14:19
 62/82 anonim ***** válasza:
84%
Az anyját vette el a pasi? Ilyenről se hallottam még...
2009. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az a baj, hogy nem pontosan tetted fel a kérdésedet. Ha mindazt, amit a kommentekben leírtál, már a kérdés feltevéskor leírtad volna, akkor nem kaptál volna ekkora letolást tőlünk. Nem látunk bele a fejedbe, hogy mit miért mondtál. Nem tudunk mögöttes tartalmat tulajdonítani annak az 5 mondatnak, amiben feltetted a kérdésedet. Szóval, ha valóban pártatlan és korrekt válaszokat szeretnél, akkor legközelebb jobban töltsd ki a "kérdés kiegészítése" rovatot.

/egyik válaszoló/

2009. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 A kérdező kommentje:
Rendben. De azt hittem egyértelmű volt, hogy "Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni" Ebből következik, hogy a sörözés = a berúgással.
2009. nov. 9. 14:27
 65/82 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy odafigyelsz rá, sőt :) Viszont a kérdésed nem jól fogalmaztad meg, mert az elején effektíve elengedésről van szó, a kifejtésben pedig véleménynyilvánításról. Nagyon nem mindegy! Ezért írnak sokan ilyeneket neked. (Habár talán te is reagálhattál volna úgy, hogy egyértelműen írod le a kérdést, és akkor nem oltogatna itt senki senkit.)

Szerintem nálatok két gond lehet:

1. a párod társasága. Miért nem tud elmenni pl. a munkatársaival sörözni? Ha mindenki tudná, hogy reggel kelni kell, akkor tuti, hogy időben hazamennének. Ráadásul talán jobban figyelnének a párodra is. És igenis változtathat társaságot!

2. te miért ülsz otthon? Ha van barátnőd/társaságod, és elmennél néha velük szórakozni, nem csak otthon ülnél (bocs, ha tévedek, de a hozzászólásaidból ez derült ki), akkor nem zavarna, hogy a párod nem otthon akar lenni folyamatosan.

Nálunk pl két bevált módszer van: ha céges rendezvényen van, ahová ugye nem mindig vagyok hivatalos (meg párszor már voltam és nem tetszett), akkor egy barátnőmmel találkozom és csinálunk valamit (mivel anyagilag nem nagyon vagyunk eleresztve, volt, hogy csak otthon zenét kapcsoltunk és legyártottunk iszonyat mennyiségű csipetkét vagy levágtam a haját és közben megvitattuk a gyerekeit), de ha haverokkal van, akkor a minimum, hogy megkérdez engem, hogy elkísérem-e! (Így még kontrollálni is lehet, hogy mennyit iszik és haza lehet szépen menni időben együtt. A haverok meg jófejek, én is jól érzem magam a társaságukban :) )

Nem tudom, hogy hárpia vagy-e, de az biztos, hogy hosszú távon mindenki rosszul tűri, ha úgy érzi, megkötik. Erre mindenképp nagyon figyelj! Mindig van más megoldás!

2009. nov. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
Na mire megfogalmaztam, már minden okosat leírtak előttem :D
2009. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:

14:20-as nak csak annyit, hogy vannak férfiak akik pont azt szeretik a nőkben, hogy gondoskodóak és figyelmesek.

Nem feltétlenül az anyját akarja pótolni,csak szüksége van az eligazításra.Belül gyerek és ezért a feleség testesíti meg az anyai szerepet, persze csak átvitt értelemben.

Ezért van az, hogy sok az olyan házasság, ahol a nő az"úr" a háznál.

2009. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul fogalmaztam, már magam is rájöttem. Általában én sem ülök itthon ha ő elmegy valahová, de vasárnap este szeretek korán lefeküdni, hogy hétfőn kipihenten ébredjek.
2009. nov. 9. 14:51
 69/82 anonim ***** válasza:
51%

Eljutottam az X oldalig, de tovább már nem volt erőm olvasni.

Más is törődik a párjával, és képzeld, egy normális, EGÉSZSÉGES kapcsolatban a felek egyenrangúak. Legyünk őszinték: te egy megalomán, bekeresedett hülye p*na vagy, akinek kiskutya kell, nem férj. Betegesen irányítod, biztos terrorizáltak a szüleid kiskorodban, de ha a férjed normális lenne, már hetedhét országon túl járna valami olyan nővel, aki EGÉSZSÉGES mértékben aggódik érte, nem pedig szabályozza. Felőlünk úgy csinálsz a saját kis megalomán életedben, ahogy akarsz, de a normális felfogású embereket nem kell lekezelni. Talán el kellene gondolkoznod azon, hogy nem ebben a huszon-harminc-negyvenakárhány emberben van a hiba, akik válaszoltak, hanem benned. Szar a világképed, nem irigyellek.

2009. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 A kérdező kommentje:
Jobban jártál volna, ha végigolvasod a válaszaimat. De köszönöm a válaszod, véleményed.
2009. nov. 9. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!