Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon sok támadástól megkímélhetted volna magad, ha részletesebben írsz már a kérdés feltevéskor a kiegészítőbe, és ha az a hely nem lett volna elég, akkor plusz leírod még hozzászólásként is a maradékot. Tudod, a képernyők mögött nem gondolatolvasók ülnek, ha valamit nem írsz le, és itt nem ismer téged senki, mégis honnan kellene a számodra vadidegeneknek tudnia, hogy te mire gondolsz részletesen, ha csak felületesen írsz?

Szóval miután részletezted, kicsit más a gyerek fekvése, de azért az azelőtti válaszolókat se szólja le senki, mivel azok a válaszok még a részletek ismerete nélkül születtek, és ugyanúgy lehettek volna igazak adott szituációkban.

Ne kapd fel a vizet, és oldd meg a problémát. Ne tőlünk kérdezd, milyen vagy, hiszen a környezeted és az érzéseid visszaigazolják, mit és mikor cselekszel helyesen és helytelenül, arra figyelj. És tudod, senki sem tökéletes, még te se, a párod se, és mi válaszolóid se. A távdoki az ATV-n "olvas a gondolatokban" (azok számára, akik elhiszik), nem itt ezen az oldalon.

2009. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nem fogadom el a válaszaitokat. De normális hangnemben és stílusban is kifejezheti az ember a véleményét.
2009. nov. 10. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!