Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Ha inni akar, mindig megkérdez, hogy elmehet-e? Ha csak egy ideje van így, mi van, ha mégse csak inni ment?
2009. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
80%
igen,de egy dolog kiderült frigid,szigoró morcos nő vagy ne haragudj de nekem ez jött le az írásodból.
2009. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
63%

Úgysem érdekel, hogy mit írunk, csak önigazolást kerestél. Nem jött be, hárpia kisasszony.

Isten óvjon minden férfit az ilyen nőktől.

2009. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:
Inkább legyek hárpia, mint egy qva, aki megcsalja a férjét. Legalább törődöm vele.
2009. nov. 9. 13:55
 45/82 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem értem, hogy mire akarsz kijukadni:A férjed szeret iszogatni, és nem tudja betartani a határokat emiatt másnapos lesz és a melóhelyén ezt nem nézik jó szemmel.A vasárnap meg nem hétköznap,de mivel másnap meló van ezért nem számít igazi hétvégének, hogy este csak úgy ki lehessen ruccanni szórakozni.

A kérdezőnek nem az iszogatással vannak nagyobb problémái, hanem azzal, hogy a férje/párja(lényegtelen) munka után, hulla fáradtan még eljár "kocsmázni", ami másnap a munka rovására megy.

Szóval benned forr az anyai öszön és a féltés.Itt nem a szórakozás megvonásáról van, szó, hanem egyszerűen próbálod jó útra terelni a párodat.Ami vagy sikerül vagy nem.

Én így értelmezem a dolgot,de szólj ha tévedek.

2009. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:

Nálunk ebből sosem volt probléma. Ha páromnak valami okból kifolyólag hétköznap este kellett elmennie bárhova, nyugodtan "elengedtem", mert tudom, hogy nem ellensége önmagának, hogy úgy felöntsön a garatra, hogy másnap alig bír kimászni az ágyból. Ráadásul hétköznap este eleve nem jár el sehova, csak ha valami rendkívüli adódik. Illetve nálunk nincs olyan, hogy elengedem vagy nem. Felnőtt férfiről beszélünk, aki döntésképes. Persze, egyértelmű, hogy szól, hogy hova menne és miért, mikor jönne nagyjából és ha én is áldásom adom, akkor megy. Nem mert megtiltom, hanem mert fontos neki a véleményem, ahogy nekem is az Övé.

A mi kapcsolatunk ezen a területen azon az elven alapszik, hogy akkor ellenezzük az elmenetelt, ha annak tényleg nyomós oka van. És persze ott van az alapvető bizalom, hogy bízunk a másik hozzáállásában. Neked is valahogy így kéne...

2009. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:

"qva, aki megcsalja a férjét"

Ez most honnan jött? Senki nem mondott ilyet!!!

2009. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:

Megkérdezi a véleményem, hogy mit gondolok. És elmondom, aztán ő eldönti, mit tesz. Fordítva is így van. Ha én vasárnap este 9kor el akarnék menni valahová, neki sem tetszene, és ha mégis elmennék, tudom, hogy vita lenne belőle. Én jobban örülök, ha velem van, és nem a "haverjaival iszik". Aki nem bírja az alkoholt, anak 3 sör is megárt, és úgy kiüti magát, hogy másnap nem tud menni dolgozni.

Már előfordult ilyen, ezért tartom elképzelhetetlennek, hogy vasárnap este elmenjen inni.

2009. nov. 9. 13:59
 49/82 anonim ***** válasza:
55%

Csak nekem tűnt fel,hogy a kérdező iszonyat gáz:D

Te jó isten ilyen hülye nőt életemben nem láttam. Sajnálom a párod előbb utóbb,majd a tiltásaid miatt fog megcsalni,mert majd oda megy ahol,nincs megtiltva,hogy 2 sört igyon. Látom neked sem volt gyerekszobád.

2009. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:

Nem a bizalom-hiánya miatt nem szeretném, hogy elmenjen.

A "haverjai" munkanélküliek, a kocsmában töltik az estét, minden nap. Vasárnap is ott ülnek, és isznak. Nekik mindegy, hogy másnak hétfőn dolgoznia kell.

2009. nov. 9. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!