Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
76%

Madarat tolláról embert barátjáról


Jól beválasztottál, gratulálok

2009. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:

Én a kérdező "párjára állnék", pedig én is egy férj vagyok.

Írta, hogy a sörözés a párjánál = a berúgással. Szerintem a férj is belátta, hogy a nejének igaza van, ha van esze.

Miért lenne primitív?? Az együttélésnek egyébként is vannak "szabályai".


Mondjuk nekem eszembe sem jutna elmenni hétköznap sörözni.

2009. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
100%
A párom tuti nem lenne a párom, ha munkanélküi alkoholista barátai lennének
2009. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:

Üdvözöllek a körünkben, kedves jósnő!

Jajj, azt jósolod nekem, hogy meg fog csalni a férjem? Úristen. Ezt a kristálygömbödből olvastad ki? Vagy a kártya lapjaiból? Pff....:D

Ha meg akarna csalni, már megtette volna.

2009. nov. 9. 14:05
 55/82 A kérdező kommentje:
Én sem örülök, hogy ilyenek a haverjai, de hát ez van. ha fejre állok se fognak megváltozni.
2009. nov. 9. 14:07
 56/82 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Nem tudom melyik normális elengedni vagy nem engedni. Nem engedném el sörözni még hétvégén sem! Én rossz szemmel nézem mindig ha elmegy piálni és nem tudom még mindig az okát, hogy miért, de egyszerűen utálom részegen látni a férjem. Talán lehet önzőség, vagy féltékenység? Én akkor tartom elfogadhatónak ezt a piálást, ha nem rendszeresen történik. Akkor nem nézem rossz szemmel és megértem, hogy néha szükség van oldódásra. De nem mindig és minden hétvégén! Hanem alkalmakkor, amikor igazán megkívánja a helyzet! Akkor énis hárpia vagyok? Hárpiaság, ha vannak az embernek kikötései a másik felé??? Nem értem hogy itt mindenki örömmel nézi, ha a férje iszik? Úgyhogy én melletted állok és sztem nem vagy hárpia!!! ;o) Vagy ha igen akkor énis az vagyok. Na és???? Valld be akkor magadnak hogy hárpia vagy és megkönnyebbűl a lelked! A piálás akkor is lealacsonyító dolog, akár nő iszik, akár férfi! Ennyit a témáról! ;o)
2009. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:

Az a megcsalós válasz adó szerintem csak arra akrt kijukadni, hogy ha a férjed nem örül annak, ha te bele szólsz abba, hogy mit csináljon, még ha neked is van igaza, akkor ebből egy idő mulva elege lesz é más nőt keres aki elfogadja olyannak amilyen.Bár tény, hogy ha nem okos a párod, akkor simán magukkal húzhatják a haverok. Bár te ismered a férjed, hogy mit szeretsz benne,de azért elég kockázatosan választottál.

Bár minden ember más, szóval csak okosan. Szerintem üljetek le beszélgetni és mondd el neki mitől félsz, ő is mondja el az ő véleményét és akkor majd kialakul és hát ha belátja, hogy nem tesz jót senkinek ha ő elkocsmázza a pénzét és az eszét.

2009. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

14:05 vagyok.


csak egy kérdés: a férjed belátta, hogy igazad van? vagy mi leet a "végkifejlet"?

2009. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:
Végre valaki akinek fontos a párja. Nem csak arról van szó, hogy hárpia vagyok. Ha munkanélküli lesz, akkor legalább annak örüljünk, hogy "hát én elengedtem". Anyagilag sem kis pénz, és az egészségének is ártalmas. Nem lehet mindig mindent megcsinálni amit akar az ember, akkor sem, ha felnőtt.
2009. nov. 9. 14:16
 60/82 A kérdező kommentje:
Észérvekkel meggyőztem, és reggel megköszönte. (Ma leépítés volt náluk, 10 ember kirúgtak. Ő is köztük lehetett volna, ha elkésik vagy ittasan megy be, vagy másnaposan)
2009. nov. 9. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!