Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hétköznap más se engedné el a...

Hétköznap más se engedné el a párját sörözni, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap szólt a kedvesem, hogy elmenne sörözni, mit szólnék hozzá. Mivel ma reggel ment dolgozni (6kor kelt), azt mondtam szó sem lehet róla. Hárpia lennék? Nem akarom, hogy kirúgják, mert másnaposan megy dolgozni.
2009. nov. 9. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
88%
Már meg sem haragudj, de felnőtt emberek vagytok, nem értem miért kellene engedélyt kérnie ahhoz, hogy elmenjen sörözni.
2009. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez az életformátoktól függ. Ha nálatok ez működőképes, hogy ilyen módon korlátozzátok egymás mozgásterét, vagy esetleg szükség is van a korlátozásokra, mert gyenge jellem a másik, akkor nincs vele gond, sok szerencsét hozzá a jövőben is.

Én viszont soha nem élnék olyan férfival, akinek meg lehet (vagy ami még rosszabb, meg kell) mondani, hogy mit tehet, mit nem és nem magától tudja, hol a határ, mi a normális viselkedés. Igen, az én szememben az ilyen nő hárpia, őrmester, az ezt eltűrő/kiérdemlő férfi pedig a szememben nem férfi.

2009. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
100%

NEM OLVASTAM EL A HOZZÁSZÓLÁSOKAT.


De már meg ne haragudj mi az hogy ELENGEDNI A MÁSIKAT??? Meg hogy "szó se lehet róla"?? Úgy látszik, az ember ha kikerül a családi otthonból, sajnos nem szűnik meg az hogy anyuci megmondja mehet e az illető ide vagy oda, elhagyja az anyját, és összeköltözik egy másikkal....


Széggyeld magad....

2009. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 A kérdező kommentje:
Nála a sörözést azt jelenti, hogy lerészegedik. Ennyire azért már ismerem. Lehet, hogy hárpia vagyok, de miatta teszem. Igen, ha már együtt lakunk, van némi közöm ahhoz, hogy hova megy el.
2009. nov. 9. 13:17
 15/82 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,mi az,hogy nem engeded meg.Nagyon szeretem a páromat de ezt nem tűrném.Sörözni akarok menni akkor elmegyek és sörözök.Kész.
2009. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy mások elengednék a párjukat vasárnap este sörözni, hogy LERÉSZEGEDJEN.

Gratulálok hozzá!

2009. nov. 9. 13:19
 17/82 A kérdező kommentje:
"szégyellem magam"...hát persze..
2009. nov. 9. 13:21
 18/82 anonim ***** válasza:
100%

Na igen az más dolog, ha a párod nem tudja hol a határ. Nekem is van egy két ilyen ismerősöm.

Én elengedem párom minden szó nélkül, hisz tudom, 2-3 sörnél nem jut tovább, nagyon jól bírja a piát, és tudja, hogy kötelességei vannak.

2009. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:
Pénteken és szombaton nekem sincs kifogásom ellene, ha elmegy. De vasárnap nem!
2009. nov. 9. 13:24
 20/82 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező

MI a fenéért pattogsz? Miért beszélsz ilyen lekezelően velünk?

1. Ne kérdezz ha nem bírod elviselni az olyan válaszokat amit nem szeretnél hallani

2. Honnan kéne tudnunk hogy egy alkoholistával élsz együtt?

2009. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!