Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? Anyamnak...

Ez igaz lehet? Anyamnak aztbmondta a munkaügyi központos ügyintéző hogy ha nem vallalja el a közérdekű munkat mivel nem müködik egyútt törli a nyilvántartásból? 2 diplomás. Vezető beosztasban dolgozott. Lejart a munkanelkulije esezzel fogadtak

Figyelt kérdés
Hogy alázhatnak meg így diplomasokat? Hogynkötelessége elmenni az utcatakaritasra ill hólapatolasra különben nem együttmüködő és törlik?? Nem lehet hogy az ügyintező mondta rosszul? Ezbnem csak a segélyesekre vonatkozik? Mert anyam mar nem kap de azert kene neki az együttmüködés mlert akkor kaphatna majd amit a bruuttojabol levonnak hogy azt ne kelljen fizetni a munkaltatohjanak ha elhelyezkedne. Folyton munkat keres és most ezzel akarjak megalazni zsarolni hogy ha nem vallalja nem együttmüködő és törlik a nyilvantartasbol
2013. okt. 10. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

#74, akkor újra, ebben a témában szó sincs segélyről... mivel eddig kb 10x le volt írva hogy itt nem a segély a téma, tök jó lenne, ha a témára reflektálnál.


"És a hólapátolás és kutyaszar szedés is egy tisztességes munka amit nem kell szégyellni, hisz ha senki nem csinálná akkor hogy nézne ki az utca?! " - ez egyébként tökig így van, nem is a munkával magával van itt a baj, hanem az elvvel.

2013. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
nem ,nem szégyellném. Az a szégyellni való ha a takarító csak a lépcsőt söpri,de a mellette levő szemetet már nem szedi fel. Vagy ha az építőmunkás csak támasztja a lapátot. Az én családomban azt tanították minden munka nagyon fontos hisz mind egy rendszernek a kerekei vagyunk és a legkisebb is fontos a szerkezet működéséhez.
2013. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:

ott írtam az elvet is, minek adjon egy rakás pénzt ha nem kapja az állam vissza semmilyen formában és különben is van a munkaügyinek saját külön új oldala ahol lehet munkát találni végzettség szerint pár hónapja indult csak be:

vmp.munka.hu

Mindig mindenben nekem segítenek lehet kérdezni meg minden

2013. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
és de szó van segélyről bármilyen értelemben,mert ha kiírják a nyilvántartásból akkor semmilyen támogatást nem kap és a kérdező azt kérdezte ez nem csak a segélyesekre vonatkozik.de itt lehet bármilyen más támogatás is mivel anyuka beteg is pluszban neki jól jönne pár orvosi támogatás amihez szintúgy kell ez a papír vagy ha egy nem támop által támogatott tanfolyamra mész akkor 10 ezer ft-ot engednek el félévente ha van ilyen papírod és a többi
2013. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 A kérdező kommentje:
Kösz a linkeket eut nem értjük hogy miért hazudnak az gyintézők hogy nincs tanfolyam mikor indultbmindn hónapban!!ez külön felháborító
2013. okt. 11. 16:31
 86/90 anonim ***** válasza:
a TÁMOPos tanfolyamokat gyakran a családsegítőn keresztül indítják! amiben én dolgozom, az is a csalsegen keresztül fut, az önkormányzaton nem is tudnak róla! (nyilván polg.m. tudja, de gondolom ti az ügyintézőktől kérdeztétek). Szóval érdemes ott is érdeklődni
2013. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
#83 "ott írtam az elvet is, minek adjon egy rakás pénzt ha nem kapja az állam vissza semmilyen formában" - írtad, csak hogy a valóság fordítva van... azt a pénzt az állam már megkapta munkaerőpiaci járulék formájában, amikor az illető munkavállaló volt az elmúlt években, és most az államnak kell visszaadnia...
2013. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Tanfolyamot nálunk is letagadják. De ha én rámegyek az afszre nekem nem is adja ki hol kell megnezni a tanfolyamokat? Majd akkor úgy megyek hogy kinyomtatom az oldalt
2013. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim válasza:
diktaturikus elnyomó rendszerben élűnk
2013. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
kedves 87-es jó ez igaz arra aki már dolgozott, de én pont ezért nem háborodtam fel, mert még nem volt melóm(csak feketén). De akkor sem nyifi nyafizni kell itt hanem az asztalra ütni ott
2013. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!