Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtatok helyezkedni? Ti...

El tudtatok helyezkedni? Ti könnyen találtok munkát? Ha nem, miből éltek? Korra és nemre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én 10 hónapja nem találok érettségivel, nyelvtudással. 22L
2009. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%

Én 2 éve nem találok munkát érettségivel, nyelvtudással!

És valóban nem a seggemen ülök itthon,keresgélek, én lennék a legboldogabb, ha kapnék végre munkát.

Most szoc. segélyt kapok, ami szinte semmire sem elég.

28/L

2009. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
88%
Bepróbálkozhattok kórházakban. Segédápolókat mindig szívesen fogadnak. Az is jobb mint a semmi.
2009. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
74%

Nekem most épp van munkám, de csak határozott idejű szerződésem van, és csak részmunkaidő, Budapesten, nyelvtudással, kitűnő érettségivel, nem sokkal diploma előtt (de ebbe is belekötnek álláskeresésnél, úgyhogy olyan, mint ha fölöslegesen csinálnám).

Ki fogok menni külföldre, már szervezés alatt áll.

25 éves nő

2009. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
100%
Én június óta próbálok elhelyezkedni friss diplomával. De két gyerekkel nem kellek sehová, pedig ez a szakmám is, tudom, hogy hogyan kell állást keresni, és elérni, hogy felvegyenek. Minden jól is megy addig, míg rá nem kérdeznek a családi állapotomra. Csakhát gyerek témában nem akarok és nem is lehet hazudni, pedig joguk se lenne megkérdezni. De ez van. Úgyhogy én itthonról dolgozgatok. 27/l
2009. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lettem és utánna 6! évig nem vettek fel sehova!Mert csak 4 órát tudtam volna dolgozni.Most tudtam megoldani a gyerkőcöm lepasszolását.Nyár közepén beadtam a jelentkezésemet a tesco-ba és most vettek fel.És örülök neki mint majom a farkának!:)A párom festő mellett melózik.Sz@rt sem ér kettőnk fizetése.Olyan sok a fizetni valő plusz jön a fűtésszezon.31/L
2009. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim válasza:
100%

Én egyből elhelyezkedtem diploma után, naná hogy nem a diplomámmal kapcsolatban, felesleges volt, akár érettségi után is elmehettem volna oda. Aztán én váltottam egy olyanra ami a szülővárosomba van. Most pedig készülök egy jobban fizető céghez.

Kicsit jobban beszélnék nyelvet enyém lenne a világ, de lusta vagyok már tanulni :(

Mivel nincs hitelem, nincs gyerek, nem vagyok elkötelezett mobil vagyok, így szinte folyton látok lehetőséget ahova mehetnék. Számítástechnika a területem.


F.

2009. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
76%

4 éve nem dolgozok. Faluban élek kisváros mellett, nincs munka, csak olyan amit én nem bírok. Havi 28ezres támogatást kapok, abból élek.

25/L

2009. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
21:52 Tudnál abban tanácsot adni, hogy hogyan kezdjek bele, mert már nagyon unom, hogy itthon vagyok s a pénz semmire sem elég (segély). Kérlek adj tanácsot. Kérlek!
2009. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%
Én Angliában élek,Igaz itt kint az érettségi semmit nem ér,és ami nyelvtudásom van az meg nem elég,hogy munkát találjak...Egyenlőre csak part time-ba dolgozom,és tanulgatom tovább a nyelvet...(itt sem könnyű állást találni,hisz az angolok többsége is munkanélküli)
2009. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%
22:10 Bemész bármelyik kórházban és megmondod, hogy nincs szakképzettséged, de ha valamiben segíthetnél, szívesen vállalnál. Ha első helyen nem is kapsz majd lehetőséget, max a harmadik helyig kell elsétálnod és biztosan adnak munkát. De szerintem nem kell majd addig menned :) Ápolókra mindig szükség van, folyamatos hiány van belőlük. Ágyat húzni, meg ágytálat cserélni meg mindenki tud, csak kevés rá az ember.
2009. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!