Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtatok helyezkedni? Ti...

El tudtatok helyezkedni? Ti könnyen találtok munkát? Ha nem, miből éltek? Korra és nemre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én 10 hónapja nem találok érettségivel, nyelvtudással. 22L
2009. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
72%
MC Donald's? Ott sűrűn vesznek fel.
2009. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
84%
A McDonalds-al csak az a baj, hogy a munkanélküliség elsősorban nem a városiakat sújtja, hanem a falun élőket... :S
2009. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg beiskoláznak, ha nincs végzettséged OKJ-ra.

A Munkaügyi kp-hoz kell menni.

2009. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%

McDonald's téli és nyári szünetben tele van diákmunkásokkal, tudom, mert én is próbálkoztam ott, de mivel nem vagyok már hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák, elutasítottak.

Amit tanultam (informatika), ott nem kellek még a legegyszerűbb informatikai feladatra se. Nő vagyok... Ez van.

2009. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
100%
A munkaügyi kp. szinte senkit nem iskoláz be, legalábbis vidéken. Erre nem lehet alapozni.
2009. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de kizárólag apum segítségével. Jó munkám van és apám a fönököm szóval nem panaszkodhatom,viszont ha ő nincs valószínűleg nem találtam volna munkát. Nagyon nehéz manapság elhelyezkedni tisztában vagyok vele,sajnos ez van:(

20/L

2009. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
100%
Hol lakik a kérdező?
2009. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 A kérdező kommentje:
nem vagyok fővárosi és szinte lehetetlennek tartom hogy normális helyet találjak. 2 éve nem tanulok, lassan már egy éve semmi munka (addig is csak alkalmiak). gyárban szalag mellé meg nem fogok odaállni, ahol elég a 8 általános is! amúgy én is dolgoztam külföldön, párom miatt vagyok itthon, ő dolgozik én nem és ez így nagyon rossz
2009. dec. 3. 22:45
 19/80 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, h "nem ereszkedsz le" az olyan munkahelyre, ahova elég a 8 általános. Az érettségi szart se ér, már minden hülye meg tudja szerezni. A legszarabb szakképzőből is érettségivel a kezükben jönnek ki a fafejűek.

Sajnos az a helyzet, h ma már diplomával sem tudnak elhelyezkedni az okos emberek, és ez sokkal elszomorítóbb.

Szerintem tanulj vmit, és közben keress alkalmi munkákat. Érettségivel nem nagyon fogsz munkát találni.

Ja, és nyelvtudása is van mindenkinek, középiskolában kötelező legalább egy idegen nyelvet tanulni. Az a kérdés, h milyen szinten tudsz beszélni. Ha tényleg tudsz, csinálj egy nyelvvizsgát is, mert csak így tudod igazolni. (Bár az is igaz, h attól még, h papírja van, nem biztos h vki tényleg tud beszélni.) Szóval mindkettő kell: papír is és valós nyelvtudás!

2009. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vicces, kedves kérdező... Az érettségi tényleg semmi. Én a diplomámmal odaállnék a szalag mellé, ha legalább olyan munkát kapnék. Nem tudom, te mire vagy ennyire fel...
2009. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!