Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtatok helyezkedni? Ti...

El tudtatok helyezkedni? Ti könnyen találtok munkát? Ha nem, miből éltek? Korra és nemre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én 10 hónapja nem találok érettségivel, nyelvtudással. 22L
2009. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%
23:09 Pesten ilyen miért nincs? :-) Bár lenne pénzem leköltözni Fehérvárra, hallod...
2009. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
100%
*az is véges...,elirtam!
2009. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
sajnálatos! és így vállaljon a fiatal családot! aztán majd vihetem 70 évesen a gyerekem óvodába...
2009. dec. 3. 23:30
 34/80 anonim ***** válasza:
55%

ma 23:22


Miből élek? Abból hogy sehol nem voltam nyaralni, gyakorlatilag fél éve krumplin élek meg maganak fözök amit csak lehet, nem használok tisztálkodási szereket, hanem sima szappant csak, fával tüzelek, vezetékes víz heylett elkezdtem hazsnálni a kerti kutat kocsimon nincs se kötelező se súlyadót nem fizettem be semmit, inkább kivonattam 2 ezer forintért ideiglenesen és ott fogok a pénzemen ahol tudok..

Ha pedig akad valami alkalmi azt azonnal megyek csinálni, de pl összel loptam 8 mázsa kukoricát a határból és lemorzsoltam, eladtam, az is volt egy 12 ezer ft..

Igy össz vissz marad a villanyszámla meg a net amit fizetni kell...


Életemben nem voltam még ilyen csóró.

2009. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
74%
Szörnyű, amit leírtok. Jézus, pár hónap múlva végzek a suliban :S
2009. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

a ma 23:21- asat meg a kukorica lopósat egy pest megyei írta...


Úgyhogy ne higyjétek hogy errefelé jobb a helyzet...


Az állások legtöbbje kamu!!

Vagy nem egy embernek való lehetetlen tartósan csinálni...

2009. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%

Én augusztus óta keresek állást, eddig 2 állásinterjún voltam, mert vissza sem jeleznek, ha valahova beküldök önéletrajzot :S

22l Békéscsaba környéke

2009. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok!

Én egy éve keresek munkát,előző munkahelyemen egy évet töltöttem,előtte is folyamatosan tudtam dolgozni.Most ott tartok,hogy naponta kb. 10 önéletrajzot elküldök különböző helyekre,állásinterjún is voltam,nem is egy helyen,tehát folyamatosan próbálkozom!!!Tescóba is nagyon szívesen elmennék árufeltöltőnek,mifelénk azonban csak tanulói jogviszonnyal rendelkező diákmunkásokat vesznek fel,a többi lehetőség Pest,Budaörs,ilyesmik,az meg tőlünk ugye több száz kilométerre van!Hozzáteszem,hogy van egy OKJ s szakmám+érettségi+nyelvvizsga,de igazából ez semmire nem elég.Közben azért nem folyamatosan voltam,itthon,mert elmentem gyárba is,sor mellé,megpróbáltam,de hamar kitették aszűrömet,mert külsős munkaerő voltam,és leépítettek,tehát nem ültem végig a seggemen itthon!Sajnos én is egy árva kis szar faluban élek,és nem sok a lehetőség,de városban folyamatosan próbálkozom,csak sajnos a helyieket előnyben részesítik.Szóval,felénk sem jobb a helyzet!

2009. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
82%
Én se dolgozok, több mint 1 éve, hiába van érettségim, szakmám, röhely hogy 15 év alatt 1 év szakmai gyakorlatot nem tudtam szerezni (könyvelő). A betanított összeszerelő, meg operátor munkát meg csak annak ajánlom, aki lelkileg, fizikailag tönkre akarja magát tenni. Én már próbáltam, borzalmas, nem embernek való. A boltban is megpróbálkoztam, ott meg 1 arcüreggyulladást sikerült emlékbe kapni, mondanom sem kell, az állás ugrott az arcüreggyulladás meg 2 éve havi rendszerességgel visszatér... Ózdon lakok, mennék másfele, de úgy látom nem érdemes. De itt annyira nincs munka, hogy még az út a munkához programba is csak protekcióval lehet bejutni ,ha nem sepregetni akarsz.
2009. dec. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

én 14 hónapja nem találok melót, pedig előtte dolgoztam 5 évig folyamatosan, max egy hét kihagyás volt. segélyt nem kapok, szüleimhez költöztem, pénzem nincs, minden nap elküldök 1-2 önéletrajzot, aztán várom a csodát.

24/F

2009. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!