Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtatok helyezkedni? Ti...

El tudtatok helyezkedni? Ti könnyen találtok munkát? Ha nem, miből éltek? Korra és nemre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én 10 hónapja nem találok érettségivel, nyelvtudással. 22L
2009. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én kitűnő érettségivel és nyelvtudással kicsivel diploma előtt igenis odaállnék a szalag mellé, csak hogy ne kelljen újból munkanélkülinek lennem.
2009. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet mindenki utálni fog, de én a suli végén kitettem hirdetést iwiw-re a szakmámban és kapásból jöttek az ajánlatok. az elsőre elmentem interjúra, igaz, hogy Pestről jártam ki Budaörsre, de nem kerestem szarul a 40e Ft-os árvaellátásomhoz képest, főleg, hogy első melóhelyem volt, és szereztem a szakmámban munkahelyi tapasztalatot. Amikor fél év után meguntam, hogy szar a hely meg köcsög a főnök, akkor újra iwiw, és megint jöttek az ajánlatok. Összeszedtem egy napra 3 interjút, végigjártam őket, ebből 2 helyre felvettek volna, az egyiket választottam. ott vagyok 1 éve.


De lassan érzem, hogy váltanom kell megint, mert unom a helyet:)


Amúgy nincs diplomám, 3 OKJ-m van és sok tapasztalat amit itthoni melóval szedtem össze, így referenciák is.

érettségi tényleg szart se ér önmagában, még ha van nyelvtudásod is.

24/F

2009. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim válasza:
100%

azt nem tudom, hogy hogy kaphatsz munkát, de addig is ki kéne használnod a szabadidődet.

nem tudom mennyi idős vagy, de 23 éves korig az első OKJ megszerzése ingyenes, mert fizeti az állam.

sztem ma az OKJ sokkal többet ér mint a diploma. felénk pl. logisztikusból sokat keresnek... na meg persze csinálj nyelvvizsgát, ha telik rá a keretből. lassan a wc-s néninek is angolul kell tudnia.

2009. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor suliba jártam már melo diákon keresztül dolgoztam. Aztán felvettek, közben egy tanfolyamot végeztem ami elég drága volt, majd elhelyezkedtem benne és elég kevés pénzért dolgozom./75,000/


22/L

2009. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim válasza:
100%
ja és nem tudom hol élsz és mennyire vagy mobil, de fehérváron az IBMben tavaszig párszáz embert akarnak felvenni távfelügyeletre. nem feltétlen kell hozzá az infó tudás(kiképeznek), de ha van, az előny. és a nők sincsenek (akkoranagy)hátrányban ;)
2009. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
van nyelvvizsgám, emelt szintű érettségim angolból, de nem számít. barátnőm diplomával nem talál semmit. nem leereszkedek, de értelmes nőnek tartom magam, nem szeretnék retardálódni ilyen helyen, ahol még beszélni sem lehet senkivel, mert mindenki "más világ". szerintem ez érthető. sem egy koszos kocsmába nem szeretnék beállni
2009. dec. 3. 23:12
 27/80 A kérdező kommentje:
mondjuk nem azt kérdezem mit tegyek, hogy kiváncsi vagyok rá, hogy országszerte is ennyire sz@r-e a helyzet? egyébként valószínű, újra külföld lesz a vége. elszomorító, hogy menekülniük kell a fiataloknak ha pénzt akarnak
2009. dec. 3. 23:16
 28/80 anonim ***** válasza:
100%

Én a diplomámmal egy szociális otthonban dolgozom, mosom az

idős emberek fenekét, meg még pelenkázom is őket. A barátnőm azt mondta, ha éhen halna sem tenné ezt, amit én. Most aztán a bank elvitte a házát, meg a kocsit. Mi meg azért fizetjük a számlákat, és minden nap eszünk rendesen. Én sem vagyok fővárosi.

2009. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ebben az évben össz vissz 5 hónap folyamatos munka viszonyom volt 2 hónapig kaptam álláskeresésit..


Kb 2 hete kínomban már elmentem a postára melózni, de nem bírtam egy hétnél tovább tekerni azta xar biciklit, már fájt a csípőm a derekam mindenem a napi 8 óra tekeréstől!


Aztán elmentem egy építkezésre segédmunkásnak amiről a harmadik napon kiderült (cégközlönyböl) hogy a céget fél éve felszámolták.. Nem mentem többet..

3 napig ingyen melóztam... Gyakorlatilag minden nap mászkálok az önéletrajzaimmal meg lesem a netena hirdetéseket, de hirdetések be vannak telve vagy nem is válaszolnak, ha meg csak úgy odamegy az ember valahoiva akkor meg kapásból lesajnálják..


Vmelyik nap bementem a Decathlonba kb 2 órát vártam a munkaügyisre mielött elökerült... Közölte hogy elképzelhető hogy lenne állás de menjek szépe haza és jelentkezzek az internetről mert náluk így működik a kiválasztás..


Pedig már szinte bármit elvállalnék....


Köszönöm szépen!!


27 F Érettségi + 3 OKJ + Jogsi + Közepes Angol + Műszaki véna

2009. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
100%
Én május óta próbálok munkát találni mint biztonsági,de nagyon nehéz:(Bár most sokan mondanák rá,hogy "dehogy nehéz abból van a legtöbb..",csak már akárhova nem megyek én se!De lassan már ott tartok,hogy mégiscsak el kell menni pl. üzletőrzésre!:@ Tesóm meg két diplomával nem talál munkát a közférában január óta..,neki is lejjebb kell adni munkaigényét,mehet árut feltölteni diplomássan,jó nem?!Miből élek?Tartalék hál isten van,de az se véges és alkalmi meló ha van jobb azokból!szomorú ,hogy sokan vannak ilyen helyzetben,elkeseritő!! 29F
2009. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!