Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudtatok helyezkedni? Ti...

El tudtatok helyezkedni? Ti könnyen találtok munkát? Ha nem, miből éltek? Korra és nemre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én 10 hónapja nem találok érettségivel, nyelvtudással. 22L
2009. dec. 3. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%
Májusban diplomáztam, mint francia-olasz tanár és azóta semmi, bementem mindehová, de elutasították, mondván nincs szabad hely. Anyukámmal élek ő tart el én meg azóta naponta több álláshirdetést nézek, már nem is a végzett szakommal kapcsolatban csak legyen valami, de így elég nehéz. Gondolkodom valami könyvelői OKJ-n, mert látom sok könyvelőt keresnek, de hát mivel van diplomám így az sem két fillér lenne:S
2009. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%
Írjátok azt is, hogy mi a végzettségetek Köszi!
2009. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több eltérő szakterületen van tapasztalatom. Megtanultam, csináltam mert a főnök úgy döntött, hogy nekem kell megoldani a feladatokat. Ezért eltávolodtam a diplomámban megszerzett végzettségemtől. Mindenhol azt papolják, hogy több lábon kell megállni.

Elmentem egy HR tanácsadóhoz, aki felvilágosított. Sajnos a felvételiztető szakemberek nem tudják, hogy mit kezdjenek velem, mivel nem csak egy dologhoz értek. Azt javasolta, hogy minden pályázatba csak azt a munkatapasztalatot írjam be ami a meghirdetett pozícióhoz tartozik, a többit titkoljam el. Nem nagyon értem, hogy miért jó ez, de mostanában így pályázgatok. Kifordult a világ a sarkából.

2009. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:51


De azért érted a mi a vicc ebben az országban mi?


Ha te túl sok mindenhez értesz a HR es meg egysíkú vagy síkhulye mert semmihez sem ért, még neked kell eltitkolnod a tudásodat mert különben nem vesznek fel!!


Közben meg a HR-est kéne pics@nrúgni mert gőze sincs semmihez!!


Ebben az Országban minden fordítva működik!!! Még egy ilyen a világon nincs!! Agyam eldobom komolyan...

2009. dec. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%

Azok se normálisak akik Hr esre bízzák a munkaerőkiválasztást, meg toborzócégekre..


Mind adócsaló inygenélő kocsog banda!!


Ezekmiatt nincsenek munkahelyek, mert ha kell inkabb külföldröl importálják be ide az olcsóbb vendégmunkásokat mint ahogy a magyarokat is kiviszik angliába stb.


Meg az állam is elmehetne már a jó.... A sok sarccal amit egy munkáltatóra kiszabnak!!

Ez aztán a gazdaság kifeérítése!!

Meddig megy ez még így?

Mikor lesznek már országos sztrájkok?


Meg kell várni míg mindenki utcára kerül vagy éhenpusztul?

2009. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%
Különben még az a vicc,mikor az okosok kapásból rád aggatják az ingyenélő jelzőt,meg jönnek az okos szövegükkel,hogy tudnál találni,ha akarnál.Csak azért,mert nekik van munkájuk,és máris kib@szott okosnak képzelik magukat...Főleg az ilyen csicskák,akik amúgy nagy nullák,de ha segíteni kéne,akkor sz@rnak a fejedre.
2009. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
74%

Az állam tehet mindenről!!


CSökkentenie kellene a foglalkoztatási költségeket és eltörölni a nagyfoglalkoztatóknak az iylen adókedvezményt, akkor csődbe menne az összes ilyen állásüzér cég.

Amelyik külföldi multi meg nem tud talpon maradni emiatt a helyzet miatt annak kívül tágasabb!!

Legalább jutna hely a magyaroknak is a saját piacukon...


Már a Sarki kocsmából is tesco expresszt nyitnak!


Komolyan mondom Gáz ami itt már megy...

2009. dec. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:43


Amúgymeg az oylanoknak azt kívánom ha majd kirúhják öket rajtuk se segítsen senki se cska a munkaügyi központ, azt a segítséget meg kenjék a hajukra...

2009. dec. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
100%
01:43 vagyok,én már sajnos megkaptam egy párszor,hogy lusta vagyok,meg ingyenélő.Pedig próbálkoztam folyamatosan,és még a mai napig is.De nem baj,Isten nem bottal ver,majd megkapják a nagyszájúak is a magukét!Különben,nem tudom Ti észleletek-e ilyet,nekem elég sok ember van a környezetemben,aki benyalja magát valahova,vagy protekciója van,és általában azoknak van a legnagyobb szájuk...
2009. dec. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már sok melóhelyem volt... 15 kb


Rájöttem arra hogy nem az elvégzett munkádon múlik hogy dolgozz valahol, a jól elvégzett munkád kb 30-40% a többi a képmutatás a nyalás stb kell hoyg legyen, ha ez nincs meg előbb utóbb úgyis kiutálnak...


Gyakorlatilag én ezért kerültem ki mindenhonnan, többnyire én hagytam otta helyeket mert ellehetetlenítettek. De oylan is volt hogy egyszeröen nem volt értelme bejárni mert nem volt munka, egész nap ülni kellett egy monitr elött és nézni a semmit ócska hazsnálhatatlan kamerákkal!

De ott kellett lenni és nézni mert a szoba is be volt kamerázva és visszanézték hogy mit csinálsz, meg hogy mit kamerázol.. Szóval semmi értelme nem volt a munkának!!!

Aztán ah nem kameráztál azért ugattak, ha éjjel már 6 ora ucsorgés után bebólintottál akkor meg azért ugattak, ha 4 nél többször tartottál szünetet akkor meg azért ugattak...

2009. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!