Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért támadni?

Miért kell ezért támadni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés miatt gondoltam,hogy rá kérdezek arra,hogy miért baj az ha valaki tudja magáról,hogy nem anyatípus.Ha nyíltan vállalja,hogy soha nem akar gyerekeket.Ha valaki csak annyit ír,hogy nem szeretnék soha gyereket,vagy nem érzem,hogy ez lenne a dolgom,akkor legtöbben letámadják,szánalmasnak tartják.Miért?Nekik nem lehet ilyen gondolatuk? Vagy úgy érzik,hogy ők a hibásak mert másnak nem lehet de nagyon szeretne??Nem vitatkozni szeretnék ,csak érdekel,hogy miért nem lehet a másik érveit is elfogadni,hisz nem minden nő képes az anyaságra..

Kérem,hogy értelmes választ adjatok,mert nem a szidás érdekel,hanem,hogy aki ilyen esetben támad miért teszi?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. dec. 13. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
61%
Azért vicces, hogy valakit akkoris leszavaztok, ha mellettetek áll. Úgy látszik ti sem vagytok különbek.
2009. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
80%
És honnan veszed hogy mi voltunk? Tudjuk, hogy sokaknak ez szórakozás.
2009. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
83%
20:23 Van benne valami. Ez esetben elnézést.
2009. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 A kérdező kommentje:

Nos,én mindenki válaszát,véleményét hasznosnak találtam.

Sok érvet/okot olvasok itt,de még mindig nincsenek itt azok a hős anyukák akik a másik táborban vannak..Vagy talán megértik,hogy miért nem akarnak páran anyák lenni,és ez az ő szíve joguk?Köszönöm a válaszokat..

2009. dec. 13. 21:00
 25/65 anonim ***** válasza:
55%

Én voltam az, aki a másik kérdésnél, "leszánalmasozta" a válaszolót.

Az verte ki a biztosítékot, ahogy ezt kiírta.Idézem


"Én nagyon örülnék neki ha nem lehetne gyerekem.."


Most akkor vagy van gyereke és örülne, ha nem lenne vagy ha meg nincs, akkor meg tud azért tenni hogy ne legyen.

2009. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

21:03..Igen olvastam azt a kérdést,és ott olvastam egy másik válaszadót is,hogy neki van gyermeke akit imád,de ő is örülne neki ha tudná 100%-ban,hogy nem lehet gyereke..

Talán ezen lepődtem meg,hogy őt is szánalmasnak tartottad,hisz nem írt semmi rosszat..De aki azt írta,hogy nagyon örülne ha nem lehetne gyereke az miért szánalmas?

Kérlek indokold meg,hogy megértsem a te ellen véleményedet is..Van oka rá,hogy ezeken kiakadtál? Mert akkor megint jön a kérdés miért baj az,ha valaki nyíltan vállalja nem anyának való,és ennek örül is..

2009. dec. 13. 21:09
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

Az a lány nem szeretne gyereket, és örülne neki ha tudná, hogy nem tud teherbe esni mint a szegény kérdező. Erre írta, hogy örülne ha nem lehetne gyereke.

Ez sértette a másik válaszolót csak tudnám miért! Evvel nem árt a gyerekeknek, akinek pedig nem lehet gyereke azt nagyon sajnálom de tudja nagyon jól, logikusan hogy nem attól függ, hogy más meg örülne ha meddő lenne! Vagy mi mást sértett meg evvel?

2009. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem tartottam, csak erre vonatkozott a szánalmas.
2009. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim válasza:
79%
Azért támadnak egyesek ilyen hozzá állású lányokra, mert nem tervezett gyermekük született és hirtelen más szerepbe kerültek hátrahagyva boldog ,gondtalan,fiatal éveiket.Mert terveznek gyermeket de nem lehet, mert elavult nézeteket vallanak,mert gyermeküktől titokban "viszolyognak",ezért a gyermektelen lányoknak nekiesnek irigységből.Mert félnek bevallani hogy magányosak pedig gyermekük van (nem is egy),és az itt olvasott "nem akarok gyereket"mondattól bátornak érzik magukat hogy ők bezzeg bevállalták,de most már senki nem kíváncsi rájuk és a fene nagy bátorságukra.Mert azt sugallanák hogy sose tudhatod mikor csinálnak fel véletlenül, és akkor mész abortuszra?mert sokaknak a -Nem szeretem a gyerekeket=ha terhes lennék elvetetném.És az abortusz szörnyű.Sok anyuka az első hónapokban rossz anyának érzi magát aki képtelen ellátni a babáját, de dacol az érzéssel és képtelen elfogadni hogy létezhet olyan nő aki nem képes az anyaságra...van még ötletem ,de kitudja! Nekem egy tündéri kisfiam van aki egy éves, és mindenkinek szíve joga hogy szereti-e a gyerekeket,akar-e gyereket.
2009. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Elöre bocsájtom, hogy négy gyerekes nö vagyok, és már tizenévesen ez volt az álmom. DE ha valaki nem akar gyereket, annak joga van erre, és sokkal jobb, miontha mégis szül, mert .... (mindegy, hogy mi az oka), és utánna nem tudja a gyereknek megadni azt, amire szüksége van (föként nem az anyagi oldalára gondolok most).

GYereket szülni felelöség és munka felnevelni, ami a legtöbbször nem könnyü, az örömteli érzések csak pillanatok a hétköznapokban. (Én ennek ellenére örülök, hogy igy döntöttem).

De éppen ezért azt a nöt, aki nem vállal gyereket a gyerek érdekében, az legalább ennyi felelösséget vállal és lemond valamiröl, ami nagyon szép lehet, csak becsülni lehet.

2009. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!