Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért támadni?

Miért kell ezért támadni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés miatt gondoltam,hogy rá kérdezek arra,hogy miért baj az ha valaki tudja magáról,hogy nem anyatípus.Ha nyíltan vállalja,hogy soha nem akar gyerekeket.Ha valaki csak annyit ír,hogy nem szeretnék soha gyereket,vagy nem érzem,hogy ez lenne a dolgom,akkor legtöbben letámadják,szánalmasnak tartják.Miért?Nekik nem lehet ilyen gondolatuk? Vagy úgy érzik,hogy ők a hibásak mert másnak nem lehet de nagyon szeretne??Nem vitatkozni szeretnék ,csak érdekel,hogy miért nem lehet a másik érveit is elfogadni,hisz nem minden nő képes az anyaságra..

Kérem,hogy értelmes választ adjatok,mert nem a szidás érdekel,hanem,hogy aki ilyen esetben támad miért teszi?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. dec. 13. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

Kihalás? LOL!

Mindenki meghal. Ki így, ki úgy. Ki ekkor, ki akkor. Lényegtelen hány gyereked van, neked is véged lesz, mint a botnak.

Aki nem akar gyereket, az ne szüljön. Aki akar, az meg azért szüljön, mert akar! És ne azért, mert "ez a természet rendje". Van olyan aki azért nem szül, mert genetikailag a baba örökölhetne betegséget. Önző? A francokat.

Én meg úgy vagyok vele, a selejtes - és nem utolsó sorban repedtsarkú - génkészletem jobb, ha velem véget ér...


Egyébként meg nem igaz, hogy minden gyermektelen idős ember mogorva, bunkó, magába forduló. Én ismerek kedves embereket is, még sincs gyerekük.

2009. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj itt sokakkal, hogy funkcionalis analfabetak. Ezzel az erovel az ajtofelfanak is irhatnam ezeket a sorokat, nagyjabol annyi ertelme van. Keptelenek vagytok felfogni azt, amiket irok.

Konnyebb ugy valaszolni valamire, hogy kiragadtok egy-egy mondatot, es azon lovagoltok, mint a hozzaszolasokat egy kerek egeszkent kezelve ertelmezni azokat.

A kihalason meg a genetikai oroklodesen lovagoltok tobbszaz karaktert, amikor az csak egy artatlan ercelodes volt reszemrol, es abszolut nem a mondanivalom lenyege volt. Kar a gozert...

2009. dec. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
35%
elcelodes*
2009. dec. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt a mondanivalód, hogy a család nagyon fontos, és te nem tudsz nélküle élni. Ez oké csakhogy nem csak az a család ahol gyerek van és attól hogy neked nagyon fontosak a gyereket még nem kell ilyen hangnemben beszélned másokkal. Más az értékrendünk (neked fontos hogy valaki továbbvigye amit te adtál), attól még nem kell leszólni.
2009. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
74%
Nos igen, talán funkcionális analfabéták vagyunk, de tőled legalább tízszer megkérdeztük, hogy ha nem ezért, hát miért mondod, amit mondasz, mi az érved, az indokod, de nem válaszoltál. Ha esetleg ezt megtennéd a kedvünkért, és megmagyaráznád az álláspontod, nem állnánk így hozzád.
2009. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!