Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezért támadni?

Miért kell ezért támadni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés miatt gondoltam,hogy rá kérdezek arra,hogy miért baj az ha valaki tudja magáról,hogy nem anyatípus.Ha nyíltan vállalja,hogy soha nem akar gyerekeket.Ha valaki csak annyit ír,hogy nem szeretnék soha gyereket,vagy nem érzem,hogy ez lenne a dolgom,akkor legtöbben letámadják,szánalmasnak tartják.Miért?Nekik nem lehet ilyen gondolatuk? Vagy úgy érzik,hogy ők a hibásak mert másnak nem lehet de nagyon szeretne??Nem vitatkozni szeretnék ,csak érdekel,hogy miért nem lehet a másik érveit is elfogadni,hisz nem minden nő képes az anyaságra..

Kérem,hogy értelmes választ adjatok,mert nem a szidás érdekel,hanem,hogy aki ilyen esetben támad miért teszi?

Előre is köszi a válaszokat.


2009. dec. 13. 19:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%

23:53

Elég szánalmas a véleménynyilvánításod. Azon nem gondolkodtál még, hogy Te halj ki?

2009. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
74%
11:16 Mond valamit. Aki nem tud szeretni egy gyermeket az haljon ki? Szerintem meg aki képtelen tisztelni egy másik ember magán véleményét és saját döntését, elfogadni vagy éppen nem törődni egy vadidegen ember érzéseivel, mivel az semmiben nem befolyásolja az ő életét, az haljon ki... Gyereket se érdemelne az ilyen, hiszen olyanra nevelni majd, mint saját maga és pontosan emiatt tart ott a világ ahol.
2009. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
21%

En nem fogok kihalni, mert boldog csaladban elek, egeszseges es boldog gyerekekkel. Kihalni ti fogtok, meghozza csalad nelkul, 80 evesen a macskatokkal v egy idosek otthonaban elve:)

Sok sikert hozza!

2009. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
73%

11.59 akinek írtál az arra a válaszólóra éretette a kihalást aki szerint haljon ki aki nem szereti a gyerekeket!

13.47 pedig lehet hogy családod az van de műveltésged az nem sok!

Egy ember nem fog kihalni, csak meghalni. És te is meghalsz egyszer, akárhány gyereked van! Sem te sem pedig klónjaid nem fognak tovább, csak utódaid akik genetikailag hozzád állnak legközelebb! És ez neked miért jó? Ha már nem élsz akkor érezni sem fogsz!

Nem azért kell szülni hogy valaki tovább vigye a génjeid! Nem állatok vagyunk, nem kutyák akiket tenyésztenek!+ Bár lehet hogy te az vagy!

Kihalni csak egy faj tud, az emberiség vagy esetleg az egész bolygó!

2009. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
66%
Utoldó vagyok. Vége lemaradt. Hogy azok tudnak kihalni te egymagad nem! És a kihalásnak csak egyetlen oka lehet a sok közül az hogy kevesebb utód van! De mondok valamit! Ebben az esetben azért fog elpusztulni a bolygü mert túl sokan lesztek és kiírjátok! És akkor majd nem lesz hol lakni az utódjaidnak sem! Szívás! Így van ez az állatoknál is ha már hozzájuk hasonlítod magad! Az ugrászszerű elszaporodás után saját magukat eszik ki a kajából és szinte teljesen eltűnnek! Csakhogy ti már em tudjátok visszacsinálni, annyira tönkreteszi az ember a földet. Nem mintha én ezért nem szülnék, csakhogy ne légy olyan büszke magadra!
2009. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
74%
És nagyot tévedsz ha kézpénznek veszed, hogy majd 80 éves korodban az unokád vagy gyereked azzal fog szórakozni hogy téged tisztába tesz! önző alak vagy ha ezért szülsz gyereket! Nekik a saját élük kell élni! És mivel nem nincs gyerekem, lesz elég pénzem, hogy elá(tta)ssam magam! :) Ezt nem én mondom, ez a nevük is (Double income no kids-dinki) Ha már a sértegetésnél tartunk...
2009. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
26%

Te jo eg. Eleg sokfajta komplexusod lehet, kedves utolso. Olyanokat magyarazol bele a hozzaszolasaimba, amirol szo nem volt, csak irod a baromsagokat egyfeszt.

A kihalast pedig arra ertettem, hogy a genjeiket legalabb az ilyen ember nem adja tovabb, ami vegulis jo dolog.

Meghogy azert nevelem fel a gyermekeimet, hogy oreg koromban viseljek a gondjaimat? Ilyesmit ki irt? Ez is a te kenyszerkepzeted. Ki kellene vizsgaltatnod magadat, komolyan.

Ugy nottunk fel, hogy teljesen termeszetes dolog volt az idos szuleinkre vigyazni, es ha kellett apolni is. Ha az ember szereto csaladban no fel, akkor ezt nem kotlessegnek, hanem egy teljesen magatol ertetodo dolognak fogja fel.

Ismerek jonehany egyedulallo 50+ eves not, akinek nincsenek gyerekei. Maguknakvalo, mogorva, bunko noszemelyek, akik a macskajukat jobban szeretik, mint barki mast. Ti is ilyenek lesztek, hacsak mar egyesek mar most nem olyanok.

2009. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
66%

" meghozza csalad nelkul, 80 evesen a macskatokkal v egy idosek otthonaban elve:)" Ezt te írtad? Mert ha igen akkor nem magyaráztam félre semmit. Minden buta, elfogadni nem képes ember ezzel jön. Ezt peidg azt jelenti hogy ők is arra spekulálnak, hogy majd kit artsa el őket különben nem lenne fontos megemlíteniük.

És mint már mondtam, nem érdekelnek a génjeink mert nem tenyészkutya vagyok!

Amúgy meg ha ez örökölhetp lenne akkor már nem lennének ilyen emberek mivel ugya "kihaltak". De a tény az hogy egyre többen vannak!

Képzld én is láttam mogorva nyanyát csak neki volt gyereke! Ez nem ettől függ! Te is lehetsz mogorva öregasszony!Ha olyan értelmes vagy mint ahogy látszik az utsoló írásodban akkor kérlek fogadd el a tényt hogy gyerek nélkül is lehet élni boldogan még öregen is!

Ha pedig nem akarod hogy félreértenek akkor ne úgy mutatkozz be ahogy tetted.

2009. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
51%
Ja amúgy meg kutyás vagyok. Igaz van macskám is de nem őt szeretem a legjobban hanem a kutyáim. És még náluk is jobban szeretem a párom! :)
2009. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 13:47es.

Hát megnézném én azt, hogy a te nagy boldog családod ápolgat majd. Vagy te ennyire tökéletes gyereket szültél? Mert akkor te is egy vagy azok közül a felfulkodott, nagyképű anyák közül, akik szerint az ő kölykük a legjobb a legtökéletesebb, az etalon! Kíváncsi vagyok akkor is így gondolkozol e majd, ha vmi rossz fát tesznek a tűzre...Vagy akkor jön a hárítás? "nem úgy gondolta a kis drága, csak belekeverték". Pfff...na az ilyen szülők miatt érzem, hogy nekem nem kell gyerek. Ki bírna elviselni ennyi rosszindulatú anyát egy szülői értekezleten? Senki.

Amugy meg sztem semmi közöd hozzá, hogy ki mikor kivel mit csinál öregségére. De az fix, hogy a tökéletes gyermekeid nem fogják a nyálat törölgetni a kis szád sarkából és a pelusod se fogják cserélgetni.

Na de majd a mi macskáink.... :D

2009. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!