Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékozás lefújva...

Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a família (kb.: 10 család) legszegényebb tagja (nagyszülők, nagymama) kitalálta, hogy idén ne ajándékozzunk. Csak a gyerekeknek.


Minden évben kitalálja..., majd, csak azért is vesz nem túl olcsó ajándékot, vagy vesz valami anyagot állati drágán és kézzel elkészíti, és mindenkit megajándékoz. Persze vica-verza mi is mindenkit ajándékozunk.


Most nincs pénze, kitalálta a másik családtag, hogy dobjunk neki össze pénzt karácsonyi vacsorára, beleegyeztünk, (bár én eléggé húztam a szám) erre kiderül hogy vett valami anyagot drágán, amiből hatalmas porfogó díszt fog készíteni, mindenkinek karácsonyi ajándékként. Marhára örülök...meg állítólag szarvasgomba lesz karácsonyi vacsorán...


Amikor ajándékoztunk az elmúlt években, mindenki kikérdezte a másikat hogy mit szeretne, és mindenki elmondta, általában 1 000-2 000Ft körüli összeg volt, így szereztem be csomó hasznos dolgot, és felszereltem a konyhám, meg ilyenek.

Idén meg kapok egy sz@r porfogót amit már most gyűlölök, mert ugyan jó a kézügyessége a néninek, de néha olyan sz@rt tud csinálni, és olyan nagy méretű sz@rt, amit csak teszünk ide oda, és csak fogja a port, és legszívesebben összetörném, és wroááááfff.


Szóval szeretnék hasznos ajándékot, szeretnék ajándékot, és különben is, megtanulhatná a néni hogy addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér, egyébként amelyik családtag meg kitalálta a karácsonyi vacsora finanszírozását, az meg rendezzen a néni helyett vacsorát a szarvasgombával....


Csomó más nagy problémám van egyébként a világban, de ez most ebben a pillanatban qurvár@ b@ssza a csőröm!



2014. dec. 8. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:

# 58/60 Időpont tegnapelőtt 20:46


"Mert egy "hasznos" cucc kell neked, nem az Ő lelke - szíve, amit ebbe beleadott."

persze, az én pénzemből... jó vicc

2014. dec. 12. 13:36
 62/86 anonim ***** válasza:
85%

Meg a másik 8 rokonodéból. Képzeld azt, hogy ami a tied, az a Józsiöcséd fiának a pénzéből van, ha ez megnyugtat. Egyébként ez is relatív.

Ha ilyen kicsinyes lennék, mint te, mondhatnám, hogy a barátom karácsonyi rajza az én számomra, amit a deviantArton egy olyan tartalom segítségével rajzolt, amihez prémium tagság kell, és azt én adtam neki, mondhatnám, hogy az "én pénzemből" rajzol ajándékot. De én 6 éves szintjénél tovább nőttem agyilag. :)

2014. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, még mindig nem veszed észre magad? Hány ember értett veled egyet? Hány ember kell még elmondja hogy gyerekes és kicsinyes vagy?Hiába mondasz buta kislánynak, kettőnk közül te vagy az eretlenebb. Abszolút nem releváns a véleményed szerencsére...
2014. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, januárban születtél?
2014. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom...

Annyira gyerekes vagy. Nem tudok mast mondani, mint a valaszolok nagy resze.

2014. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezőnek abban igaza van, hogy mindenki vágyik ajándékokra (rég látott szeretteink viszontlátására, hosszú beszélgetésekre, finom házias ételekre, pihenésre, amire évközben a munka, egyetem és háztartás mellett egyszerűen nincs idő.) Ha a kérdező mindenképpen szép és/vagy hasznos ajándékra vágyik, akkor erre találták ki az "ajándék tőlem magamnak" opciót. A kérdezőt irigylem ezen problémája miatt, számomra az lenne csodálatos ajándék, ha végre egy tetlegességekig fajuló, veszekedésektől mentes Karácsonyunk lehetne, kizárólag a szeretteink körében.....
2014. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
73%

Én minden ajándékról lemondanék, ha a családommal ünnepelhetnék, de jelenleg a fél ország választ el tőlük, és idén először nem lehetek velük.

Valahogy nem tudom átérezni a gyerekes hisztidet, bocs.

Mi az, hogy akarsz kapni valamit? 40 éves létedre? Gratulálok.

Egyébként a párommal mi sem vettünk egymásnak semmit, mert mi naptártól függetlenül is meg tudjuk ajándékozni egymást, most csak a lánya kap ajándékot. A béke, meg a szeretet itt mindennapos, nem csak karácsonyra szól.

2014. dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim válasza:
86%

Tökéletesen értjük a problémádat kedves Kérdező! Már a kérdésed megfogalmazásából és a válaszokra adott reakcióidból is kiderül, hogy 40 éves létedre elképesztően gyerekes és fogcsikorgatóan ostoba vagy. Ez itt az igazi probléma. Nagyon nagyon sokan már annak is örülnek, ha egyáltalán ehetnek valamit karácsonykor, te meg itt picsogsz az ajándékaid miatt. Eleve nem értem, hogy várhattad, hogy ezen az oldalon névtelen emberek közül bárki is együtt fog érezni veled a "hatalmas" problémáid miatt.

Mindezek ellenére kívánom neked, hogy valahogy oldódjon meg a dolog és kapj nagyon sok szép ajándékot, amikkel önfeledten játszhatsz a sarokban!

2014. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
85%
Elképesztő...
2014. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
86%
Egyes emberek még porfogó sz@rt sem kapnak.... Ráadásul képzeld nekem még a nagymamám sem él,jó mi? Tudod hányszor örülnék én a drága nagyim porfogó vackainak? Amúgy is örülj neki hogy legalább a gyerekek kapnak ajándékot és ők boldogok lesznek. A lényeg hogy együtt lesz a családod és együtt ehetitek azt a rohadt szarvasgombát.
2014. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!