Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándékozás lefújva...

Karácsonyi ajándékozás lefújva, de én mégis akarok kapni ajándékot, de nem gagyi sz@rt! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a família (kb.: 10 család) legszegényebb tagja (nagyszülők, nagymama) kitalálta, hogy idén ne ajándékozzunk. Csak a gyerekeknek.


Minden évben kitalálja..., majd, csak azért is vesz nem túl olcsó ajándékot, vagy vesz valami anyagot állati drágán és kézzel elkészíti, és mindenkit megajándékoz. Persze vica-verza mi is mindenkit ajándékozunk.


Most nincs pénze, kitalálta a másik családtag, hogy dobjunk neki össze pénzt karácsonyi vacsorára, beleegyeztünk, (bár én eléggé húztam a szám) erre kiderül hogy vett valami anyagot drágán, amiből hatalmas porfogó díszt fog készíteni, mindenkinek karácsonyi ajándékként. Marhára örülök...meg állítólag szarvasgomba lesz karácsonyi vacsorán...


Amikor ajándékoztunk az elmúlt években, mindenki kikérdezte a másikat hogy mit szeretne, és mindenki elmondta, általában 1 000-2 000Ft körüli összeg volt, így szereztem be csomó hasznos dolgot, és felszereltem a konyhám, meg ilyenek.

Idén meg kapok egy sz@r porfogót amit már most gyűlölök, mert ugyan jó a kézügyessége a néninek, de néha olyan sz@rt tud csinálni, és olyan nagy méretű sz@rt, amit csak teszünk ide oda, és csak fogja a port, és legszívesebben összetörném, és wroááááfff.


Szóval szeretnék hasznos ajándékot, szeretnék ajándékot, és különben is, megtanulhatná a néni hogy addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér, egyébként amelyik családtag meg kitalálta a karácsonyi vacsora finanszírozását, az meg rendezzen a néni helyett vacsorát a szarvasgombával....


Csomó más nagy problémám van egyébként a világban, de ez most ebben a pillanatban qurvár@ b@ssza a csőröm!



2014. dec. 8. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, tényleg olyan nehéz felfogni, hogy van akit nem érdekel az ajándék? Borzalmasan anyagias világban élünk...
2014. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
30%
egy gyerek nem emlekszik mit kapott karacsonyra csak arra emlekszik jo volt es jol erezte magat a csaladdal.
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
Egy gyerek nagyon is emlékszik hogy mit kapott, vagy nem kapott karácsonyra ajándékot, lehetett az a karácsony jó, vagy jól érezhette magát a családdal.
2014. dec. 10. 11:45
 54/86 A kérdező kommentje:

# 49/53 Időpont tegnap 11:18

Kicsit most magadnak mondasz ellent, utálod a karácsonyt de mégis karácsonyozol a családdal, a szüleiddel, akik önzők és nem tudják megteremteni családi életet a mindennapokban... És akkor ezek után fontos hogy karácsonykor együtt legyen a család de ez nem képmutatás?

Most komolyan olvasd már el amit írtál... mert arról árulkodik nekem hogy qurv@ra nem lesz jó a karácsonyod.


Na pontosan ezért nem tartalak érettnek, egyébként ez nem szégyen.

2014. dec. 10. 11:56
 55/86 anonim ***** válasza:
70%

Anyagias szulok anyagias gyereket nevel nek.

Regen rossz ha a gyerek AZ ajandekra emlekszik.

Igazi ertekekre kelk liet nevelni.

A targyK tonkremenne elkopnak ertektelenek.

Ha nem erzed hem ze AZ ertek sajnalak.

2014. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
87%
Én sajnállak, ha még mindig nem érted és főleg nem a mondandóm lényegét. Borzalmasan buta és együgyű vagy. Kár a szóért beléd, még mindig helikoptereset játszol.
2014. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
72%

Van férjed, gyereked, neki sírj, hogy hasznos ajándékot akarsz, majd ő vesz neked.

probléma megoldva

2014. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
62%
Biztos azért nem varr ruhát, mert Neked az sem felelne meg. Ha valakit szeretsz, örülsz bárminek, amit tőle kaptál. Te ezt a nénit nem szereted, és kész. Ezért szar az, amit Ő ad. Mert egy "hasznos" cucc kell neked, nem az Ő lelke - szíve, amit ebbe beleadott.
2014. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:

# 56/58 Időpont tegnapelőtt 17:03

Na helyben vagyunk, komolyan mint az oviban.

Rájöttél hogy hülyeséget írtál, és most inkább támadsz! Szegény buta kislány, nem baj majd egyszer felnősz!

2014. dec. 12. 13:33
 60/86 A kérdező kommentje:

# 58/59 Időpont tegnapelőtt 20:46

Szövegértés látom még mindig nem megy...

2014. dec. 12. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!