Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 71/95 anonim ***** válasza:
11%

Sokan védik ebben a helyzetben a kérdezőt!

Latom sok elhagyott szerető van itt az oldalon!!mert csak nékik felfogható az hogy tedd tegyuk tönkre mas családját ha mar nem lehetsz az enyem!!

Férj ellen szülni es perelni a mocskos disznót amiert szinte az első hónapja teherbe ejtett es nem kellen neki de én se a gyerekem.hat nekem se kellene ilyen no!!


Védekezni nem csak ferfi tud!! No is!! Ha mat nem védekeznek gondolom akkor Megbeszéljük hogy mi lesz "ha"terhes leszek??

Erők nem is beszéltek,csak azt hogy terhes vagyok ed ha akarod ha nem megtartom,es te szepen fizetsz gyerek.t. Es szet kiabalom hogy toled van a gyerek.

Ezzel utan hogy ilyen felelitlen vagy egyedul bevallani egy gyereket es most lovetelezoni. Sztem te kérdező sem lehetsz "felnot epp eszű egy ember"


Most nem kell irni kort met én is irhatok hogy40.



Itt aki a szemét es aljason viselkedet nem a Férj hanem te.

Jol tette hogy kiürítette magát rajtad,te mé buta hogy hagytad!!

Most azert nem vagy hajlando eltuni az eletukbol mert szukseged van arra a 20ezer ftta is. Ha ilyen problémáid vannak elleve védekeznek kellet volna.mert habi szinten az a 20keves lesz foleg ahogy no.

Későbbiekben sem fog változni mert tudod nem kívánt terheseget az ember nem tudja szeretni...magavéá érezni.


Lathatasi jogal vagy hogy mert joga van,igen ha akarja!!de megtagadhatja!nem kotelezhetik ra hogy lassa.az is lehet hogy nem is lesz ra soha kivancsi.

Es pont te miattad....mert önfejű. Erőszakos majom vagy!!!!!!

2015. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim ***** válasza:
80%

Itt az ideje hogy felnőjön a pasas és vállalja a tettei következményét. Kérd a gyerektartást, és nem ítéllek el ha utána megkeresed a nőt is, hogy tájékoztasd kicsit a fejleményekről, de úgyis kiderül amint a dolog bíróság elé kerül. Ezek az "apák" szoktak DNS vizsgálatot kérni hogy húzzák az időt, de a végén mindig belebuknak.

Boldog babavárást, és ne törődj a rosszindulatúakkal, látod hogy írástudatlan a nagy részük, ennyi IQ-val az is csoda, ha levegőt tudnak venni. Kitartás!

2015. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 A kérdező kommentje:

Jól tette hogy kiürítette magát? Ennél rosszindulatúbb megjegyzést nem is hallottam. Arra a havi 20-30 ezer forintra meg dafke is szükségem van, szépen félre teszem neki az ove nem az enyim vagy az apjáe. Ennyi felelősség neki is legyen. Támadod itt a hozza szólokat, szerintem pedig te vagy egy megcsalt feleség es ezért érint meg teged ennyire a téma. Ja igen, ha nem akarja látogatni ne tegye, en ennek csak örülnek. Nem akarom se magam sem a gyerekem ra erőltetni de valamivel neki is ki kell venni a részét, ha mas nem azzal a havi 20 ezerrel.



Kedves utolsó. Koszonom szépen a biztatást. Olyan hangnembe támadnak es mondanak ellenérveket hogy az eszem megáll, próbálnak sértegetni de nem tudnak. Minden jót

2015. júl. 17. 09:41
 74/95 anonim ***** válasza:
11%

Egy jo hazassag ezt is kibirja

Te egyedul maradsz soha senki mas nem leszel csak egy eldobott felcsinalt szereto.

Remelem a feleseg es a ferj ujra megtalaljak egymast es teged elfelejtenek.

2015. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
57%

45%-os nem semmi gondolkodásmód... Gondolkodásmóóóód? Hát azt mondjuk nem tudsz, sem helyesen írni (tudom telóról vagy....) sem fogalmazni, sem semmit.

Inkább maradtál volna csöndben, mindenki jobban járt volna...

2015. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 A kérdező kommentje:
Enis bízom benne hogy megtalálják egymást es lesz olyan hülye a no hogy vissza veszi, de inkabb elek egyedul a gyerekemmel mintsem ilyen férj legyen mellettem. Befejeztem a veled való "kommunikációt".
2015. júl. 17. 10:56
 77/95 anonim ***** válasza:
58%
#45%-os BETEG!
2015. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
12%

Nem hiszem el hogy lassan annak kell szegyelnie magat aki normalis erkolcsi normakal es ertekekkel rendelkezik

Hova jutott a vilag a csalok hazassagtorok ribizlik vannak felhaborodva es erkolcsileg megmagyarazzak a sajat tettuket?

A vegen meg tapsoljunk is nekik vagy sajnlajuk oket?

2015. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
66%

51%-os:


Te komolyan beteg vagy. " hazassagtorok ribizlik "


Tudod mit jelent a házasságtörő szó? Nem hinném, mert akkor nem írnál baromságokat.


Ha netán tudta volna (de nem tudta) a kérdező, hogy házas a pasi, akkor is a pasi a főbűnös, mert ő van kapcsolatban, nem a kérdező. Ő szabad.

Én ezt a férjet úgy repíteném ki, hogy csak na, és akkor a jól megérdemelt helyére kerül: két szék közül a pad alá.

2015. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
12%

71%te vag AZ okos es nem en meg AZ 51%os ski nem sajnlalja a szeretőt!!!


Remelem majd egyszer eljutsz odáig hogy ha te kerülsz ilyen helyzetbe hogy akkor is a szeretőt sajnáld!!!


"es nem vagyok meg csalt feleség"



Megsugom a kérdező is ott volt gyerek csinalason nem csak az apa!! Akkor kellet volna szólni a felesgnek hogy a draga férjed kikezdett velem lasd milyen szemét..nem most amikor elhagyta es boszubol akkor szaladok a feleségéhez,na ebben a felalasban korektnek gondoltam volna a kérdezőt is!!


71%os ki vagy te hogy Mindenkit felulbiralj??

Mindenki leírja a véleményét es bocsass meg hogy páran nem sajnáljuk a kérdezőt es nem értünk "veled"egyett!!

Annyi valaszt irtal hogy gondolom egyedul eléd életed unalmasan.....nem us csodálkozom!! Hogy csak szeretőnek vagy jo!!


Minket betegezel le nezd mar meg a kérdező 1honap alatt eset teherbe minden védekezés nelkul ugy hogy,az apát jóformán nem is ismerte.

Es te igy "támogatod"tamogasd de ne is támadj hisz csak az értelmi szintedet minositetted le!!!

2015. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!