Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 41/95 A kérdező kommentje:
Fel éve voltunk egyutt. Hat ez a legszebb hogy legalább 1 hétből 3 napot/éjszakát egyutt töltottunk sokszor meg o ragaszkodott hozza hogy aludjunk egYutt stb...ezert nem merült fel bennem semmi, bar biztos volt meg ezer jel, de nem figyeltem ra fel.
2015. júl. 16. 09:35
 42/95 anonim ***** válasza:
83%

Heti többször? Ez elég furcsa. Gondolom olyan munkája van amivel fedezte magát.


Egyébként feleségként én szeretnék tudni erről. Egy futó kalandról nem, de egy gyerek... jobb most, mint 30 év múlva a koporsója felett.

2015. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon hasonló helyzetben voltam 4 évvel ezelőtt. Annyi különbséggel hogy aláírta az apasági nyilatkozatot mielőtt megszületett a lányom. Pontosan azért tette ezt, hogy ne pereljem és ne derüljön ki "otthon" hogy mit csinált. Tartásdíjat fizetett egy darabig és szeretőnek akart tartani az idő végezetéig. Nagyon nehéz volt nekem és bár nem avatkoztam bele a felesége megtudta amikor a lányunk 10 hónapos volt. Na attól kezdve minden kapcsolatot megszakított velünk és nem fizetett tartásdíjat. Én szét pereltem, ennyi a minimum!!! De, a bíróság kéri az adatait, lakcím, hol dolgozik stb. Ezeket meg kell tudnod valahogy ügyesen. Próbáld meg rávenni az apasági nyilatkozatra, ígérd azt hogy minden titokban marad, mond el neki szépen ha nincs Apasági nyil. akkor a gyermek születése után a gyámügy fog vizsgálódni hogy ki az Apa, ez igaz is. Szóval ha sehogyan sem tudod rávenni, annyi hogy a bíróság Apasági tesztre fogja kötelezni, hosszadalmasabb lesz de végül el kell ismernie majd és nagyon sokba fog neki kerülni azért ezt is említsd meg. Kitartást!!!
2015. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
83%

Hú, hát nagyon nehéz helyzetben vagy, nem is tudom, mit csinálnék a helyedben. Egyet viszont biztosan tudok, a feleségnek mindenképpen tudnia kell róla, én is tudni szeretném! És ami a legfontosabb, hogy az igazságot szeretném tudni!!! Ugyanis fennáll a veszély, hogyha előbb a férj verzióját tudja meg a feleség, ami egy hatalmas hanta lenne valőszínűleg, az nem biztos, hogy jó a jövőre nézve.

Úgyhogy én valahogyan beszélnék a nejjel, és valőszínűleg e-mailben, és megdönthetetlen bizonyítékokat tálalva.

2015. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok (44) a kérdező védelmében: nálam is csomószor aludt a pasi, később kiderült a munkájával fedezte magát, gyakran járt vidéken a munkája miatt egyébként is. Másik: amikor kiderült minden ezt az egész 2 évig húzódó viszonyt amiben hozzánk már úgy járt mint 2. családhoz, úgy állította be, hogy csak egyéjszakás kapcsolat volt, én tudtam hogy nős!!! elcsábítottam és terveim voltak a terhességgel! A feleség találkozni akart velem, szembeköpött(illetve csak próbált) nem ismétlem hogy miket vágott a fejemhez. Ha hiszitek, ha nem én tök hiába mondtam a színtiszta igazat, csak ezt hajogatta: Elloptad a férjem magját! Én a férjemnek hiszek! Neveld fel a gyerekedet egyedül! Ne merj gyt-t kérni! és ez csak dióhéjban erről a csodálatos történetről. Ők azóta is együtt vannak...
2015. júl. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
72%

Tyhűű, milyen férfiak vannak! Az eszem megáll!

Ezt nem lehet annyiban hagyni, valahogy vedd fel telefonnal a beszélgetéseteket, hogy tudd alátámasztani az igazadat, és keress bizonyítékokat, bármilyet, akármilyet, a másik asszonynak joga van tudni, milyen gerinctelen alak a férje! Nehogy már élje világát tovább? Úgyis keresne magának újabb macát, ahogy lecsendesedne minden, komolyan, hogy képzelte?

2015. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
19%

Milyen ferfiek?

Inkabb milyen nok!!

Hogy a fenebe fekszel ossze valakivel vedezekes nelkul ha nem isered a hatteret a baratait a csaladjat?

Butak es raadasul nem tudnak vedekezni mert aztan a magayr ferfiak szorajak a magjukat mint a gaz csont hulyek ovszert huzni.

Aztan szepen terjed a HPv a HIV es csodalkoznak nincs szerencsejuk.

2015. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
78%

OFF:

Én csak az elképesztő mennyiségű írástudatlanon szörnyülködök itt, csoda ha a nevüket le tudják írni helyesen.

2015. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
78%

"Olyanról még nem halottal,hogy le mond az apasagrol?? Remelem elni fog ezzel a lehetőséggel!!! "


NINCS ilyen.

2015. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
68%

#48:


milyen FÉRFIAK! Ő él házasságban, nem a nő. Ő miért nem húzott gumit? Ostoba vagy.

2015. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!