Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 31/95 anonim ***** válasza:
50%
Ne is érezd rosszul magad, csak ne nyirvákolj. Egyedül döntöttél, akkor most is csináld egyedül. Én nem sajnálom a gyerekedet, szerintem is lehet teljes élete egy olyan babának, akinek nincs apukája, majd te megadsz neki mindent. Mindenesetre kitartást neked!
2015. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
69%
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak. Igen, elmondanám az asszonykának! Legalább mi nők tartsunk össze...
2015. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
47%

2 gyerekes családanyaként én is azt tanácsolom, hogy ne a gyereket zaklasd. Feltételezem több, mint fél évig együtt voltatok, csak tudsz róla alapvető dolgokat: hol dolgozik, barátok, testvérei, szülei. Rajtuk keresztül el tudsz jutni a feleséghez.


Ha nem megy, akkor bíróság. Ne aggódj, hacsak nem milliomos vállalkozó, akkor a tartásdíj miatt úgyis megtudja a felesége.

2015. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:
A feleségnek sem mondom el. Nem ismerem nem tudom milyen habitusú ember. Lehet jóindulatú de azis lehet "háborúzni" kellene vele vagy azt hinne meg mindig a férjet akarom. Ha nem szól szám nem faj fejem majd mikor a papirt meglátja rájön en tényleg csak azt szeretnem hogy vallja az apátságot es gyerektartast kerek. Bar néha azon is elgondolkozom, akkor tobb joga lesz. Megszületik a gyermekem neki sem hianyzik ez.
2015. júl. 16. 09:09
 35/95 anonim ***** válasza:
87%

Akkor mi a kérdés?


A gyerek születése után elmész a bíróságra, ott elmondanak mindent pontosan.


Igen, a kötelességek mellé járnak jogok is, pl a láthatási jog. De ha így áll hozzá, nem valószínű, hogy élni fog vele. Főleg ha a felesége ehhez a feltételhez köti, hogy nem válik.

2015. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
41%

Én azt javaslom, fenyegesd meg, hogy kéred az apaság elismertetését és gyerektartást fogsz követelni, tehát vagy elkezd magától fizetni vagy miután bírósági ügy lett az egészből. Választhat.

Az, hogy szólj-e a feleségnek, nehéz, én valószínűleg tudni szeretnék egy ilyenről, ugyanakkor jó eséllyel szét is mennek, aminek meg a gyerek issza meg a levét. A gyereket közvetlenül mindenképp hagyd ki belőle, neki nem szabad ezt elmondani, majd az anyja és az apja által kell, hogy megtudja.

2015. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
22%

De nem csak a kérdező hanem "néhány hozzászólás sem ertem" ugy csináltok mintha a Férj megerőszakolta volna a kérdezőt.!


Szivesen meghallgatnam a férfit is hogy is történt ez a terhesség.?


Nem hiszem el hogy a szerető nem tudta hogy o csak egy szerető????

akkor ki is hibázott???


Kerdezonek sem kellet vona családos pasival lefeküdni.

Ha mar lefeküdt o is védekezhetett volna, hisz gondolni való hogy csak sex ami működhet Köztük.


Most meg vergődik mint a fába szorult féreg annak ellenére hogy csak a kérdező akarta "vállalta"maganak a gyereket!!!


Szo szerint rá eroszakoltad magad es a gyereket..


Szted?majd kivancsi lesz a gyerekre??? Biztos nem!!! Vagy szted olyan sok gyyerek.t.fogsz kapni hogy abbol eltek mint hal a vizzben?? Remélem apuka külföldön dolgozik hogy meg csak be se tud hajtani a gyerek.t.


Olyanról még nem halottal,hogy le mond az apasagrol?? Remelem elni fog ezzel a lehetőséggel!!!


Legkozelebb ha gyereket akarsz mar előre féltem a kiszemelt pasidat.

Tőled menekülni kell!!!!!!!!

Es kivel csesztel ki?? Nem magadal mert megérdemled, hanem a szegeny gyerekkel akit nem fognak szeretni!!!



Telibe vereted magad családos apával most meg sir a szád hogy eltűnt Az apuka.



Es mivel nem a terveid szerint alakult ezert masik családot is tönkre teszel rá adasul a gyerekével akarod közölni!!!!!"kis tesod születik"soha de soha nem lesz a kistesoja"!!!


Fogd fel magadnak szulted,ezert tarsd is el!

Nincs lakasod rossz a korulmenyeid fiatal koru vagy??

Akkor ha ennyire zavarkodsz akar meg a gyerekedet is elvesztheted ha csak gyerek.t.miatt vergodsz!!!"ammi neg a 20e.sem erni el"apuka helyébe vissza vagaskent megprobalnam elvenni csak hogy ne keljen gyerek.t.fizetnemm.


Ha esetleg anyuka is terhes akkor neked jóformán nem is fog jarni😊 hoppá!! Nehogy azt hidd hogy apuka fizetéséből. 50-30%fog neked jarni mivel családja van es plusz 1gyerek.!!előtérben mindig a csalad lesz aztán te gyereked!!!!

2015. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
81%

"Nem hiszem el hogy a szerető nem tudta hogy o csak egy szerető????"

Ne hidd el, ettől még az áll itt, hogy a kérdező nem tudta, ez van. Lehet mindent beleképzelni a történetbe, aztán kerekedik egy jó kis sztori.

A kérdező is hibázott igen, nem lett volna szabad védekezés nélkül dugni. Valóban. De egy olyan pasi, aki titokban félrekefél (tartósan!), nem védekezik, aztán amikor becsúszik egy gyerek, akkor az az első böfögése, hogy vetesd el és minden maradjon titokban, mert mentem az irhám, jó volt dugni, de a felelősséget nem akarom vállalni, na az milyen emberszerű lény mégis? Direkt nem írok embert. Az ilyet nem szabad elsikkadni hagyni, bűnhődjön a pára. Sajnos van ennek egy rossz oldala, mégpedig a pasi már meglévő gyereke, aki lehet, hogy imádja az apját, mert az apja a "példás családfő" a szemében, na ő szerencsétlen biztosan meg fogja szenvedni ezt az egészet, de ha nem derül ki, akkor pedig élhet tovább hazugságban. Aztán az is lehet, hogy a példaértékű hím 1 hét múlva újabb nőcskét dugogat, aztán az is közli, hogy ember, jön a gyerek. Lehet, hogy az nem lesz rest és borít mindent.... Szóval én azt javaslom a kérdezőnek, hogy igenis derüljön ki és terelje jogi útra ezt az ügyet!

2015. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 A kérdező kommentje:
"Telibe veretted magad egy családos apával"! Ezt nevezem ez aztán a hozza szólás a többi mondatod nem is idézem. Egyébként köszi a hó kívánságod de elek egyedul majd a gyerekemmel mint ilyen fereggel. Semmit nem akarok ra erőltetni. Viszont ha ilyen stílusba írsz tartsd meg a véleményed, mert nincs ra szükségem. Enis hibásnak erzem magam mint fentebb leírtam, de azért se maradok csöndben :) es igenis az a havi 20 ezer is segítség az a gyerek pénze nem az enyém.
2015. júl. 16. 09:30
 40/95 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi ideig voltatok együtt? Hogy védekeztetek? Mit mondott, miért nem tölt veled egy estét sem?
2015. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!