Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 61/95 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ezen az oldalon istenek is vannak, ugy ítélkezel. Senkinek sem koptem bele a levesébe, nemis ertem mi jogon írod ezeket a felsőbbrendű dumákat.
2015. júl. 16. 15:58
 62/95 anonim ***** válasza:
13%

fesobbrendu?

Nem en itelkezek az elet fog es sajnos a gyereked issza meg a levet

Sok ilyen not isemerek mint aki se istent se embert nem ismer es megy a sajatt celja utan Egyik sem boldog ott marad a keseruseg a banat a fajdalom hogy o ,,csak,, egy szeeto aki felcsinaltatta magat egy zabit hozott keretlenul a vilagra.

A holgyekkel senki szoba sem all a csaldbol lenezik mert belekopott egy hazassagba es annyi esze nem volt utanajarjon nos e a pasi akivel felcsinaltatta magat.

2015. júl. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 A kérdező kommentje:
Ez aztán a gondolkodás :D miert is kene egyáltalán feltételeznem egy férfiról akit megismerek hogy nos mikor semmi jelet nem adja. A gyerekem meg semminek nem issza meg a levet. Inkabb elek vele egyedul (esteleg nevelő apa később) mint egy ilyen fereggel. Minden jót neked es ne ítélkezz hogy ne iteltess.
2015. júl. 16. 17:12
 64/95 A kérdező kommentje:
A gyerekem meg nem zabi. Megkérlek ne irj ide többet vagy emészd meg magadba mert mar biztos vagyok benne hogy teged egy szerető miatt hagytak el. :(
2015. júl. 16. 17:13
 65/95 anonim ***** válasza:
15%

,,a házasságon kívüli együttélésből vagy az ettől független nemi érintkezésből (→ házasságon kívül elismert nemi kapcsolat, → vadházasság) származó gyerek. Szerelemgyereknek is nevezik és értékelést jelent az a mondás, hogy „szép, mint a szerelemgyerök”. Helyi elnevezései: fattyú, fatykó, mögesett lány magzatja, szemétön szödött gyerök, orozvakőtt gyerök, hadigyerök (idegen katonától származó). Az ilyen gyerek sorsa rendkívül nehéz, mert csak az anya neveli, az apa legtöbbször tudni sem akar róla, tartásához, neveltetéséhez legfeljebb bíróilag megállapított tartásdíjjal járul hozzá; származásának körülményeit munkahelyén, magánéletében éreztetik vele. ).,,

Sajanalom a hazassagon kivul balkezrol szuletett gyereket amiota a vilag vilag igy hivjak.

Es igen kotelesseged es feleosseged utanajarni hogy akivel szexelsz nos vagy szabad ennyi erovel HIV virust is osszeszedhettel volna hiszen nem kertezted es nem vedekeztel.

2015. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, figyelembe se vedd az ostoba , minden értelmet nélkülöző ítélkezést. A Te gyermeked ugyanolyan mint bárki másé. Semmi garancia arra, hogy rosszabb élete lesz mint a házasságban született gyermekeknek. Ezt kijelenteni óriási hülyeség 2015-ben amikor a házasságok óriási százaléka válással végződik. Neki is lehet még egy rendes nevelő Apja. Neked is lehet és lesz is még kiegyensúlyozott, nyugodt életed. Ha tudtad volna, hogy nős akkor sem ítélnélek el, az ember hibázik, jó esetben tanul a hibáiból. Nem dolgunk ítélkezni. Próbáld meg nyugodtan végigcsinálni a terhességet. Sok örömöt kívánok a babához és sok erőt neked.
2015. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:
Tuti valami szekta tagja :) koszonom szépen a jo kívánságokat szep estet!!
2015. júl. 16. 21:33
 68/95 anonim ***** válasza:
17%

Szamodra aki nem csinaltatja fel magat es felnott modra gondolkodik es aki erti AZ eletben minden dontesednek kovezetkezmenye van rad es a gyerekedre AZ szektas?

Jol bemutatkoztal

2015. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
65%

"Felesegkent meg ha fajna is de mivel a gyerekemel kozolned tuti nem hagynam el a.ferjemet sot kozos csaladi kepeket osztanek meg a facen hogy oljon az ideg."


Ha nekem a páromról kiderülne, hogy felesége van meg gyereke, úgy vágnám ki, mint macskát szarni. Kérdező ugyanezt tette szerintem, csak a gyerektartásra lenne szüksége. Ha ezután a feleség büszkén hirdeti facebookon, hogy ő együtt marad a Don Juannal akkor is, ha összevissza félrek*r, az az ő dolga, de miért kéne, hogy a kérdezőt ölje az ideg? Azért mert más beéri egy hazudozó senkiházival, aki neki már nem kell?

2015. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként ész megáll, hogy ha a pasi hetente 3x ott alszik a csajnál, akkor még a csajt tartjátok felelősnek, amiért nem sejtette, hogy nős. Semmi nem akadályozza, hogy valami vidéki munkának álcázza otthon a csajozását. Gondolom, ti minden kefélés előtt igazolást kértek a népességnyilvántartóból, hogy egyedülálló az illető...


Különben meg felnőtt pasinak tudnia kell, hogy a szexből gyerek lehet, és normális esetben ezt előre megbeszélik, hogy akkor mi lesz. Ha kérdezte és a nő előre megmondta, hogy abortuszellenes, akkor mit vár a pasas? Ha meg nem kérdezte, miért? Gondolom, szokatlan lett volna egyszer valami másra is használni a száját hazudozáson kívül.

2015. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!