Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
55%
A baba akkor sem tehet semmiről. Még szerencse, hogy nem olyan nőhöz érkezett aki kapásból esélyt sem adna neki. Én igenis örülök, hogy a kérdező megtartotta. Nem lehetetlen amit vállalt. Miért kell ilyen negatívnak lenni? így alakult és kész. Felesleges azt boncolgatni, hogy ki volt a hibás vagy ki nem. Azt meg pláne ne mondd, hogy semmi esélye gyerekkel párt találni. A közvetlen környezetemben nem 1 elvált nő van aki gyerekkel talált párt és működő párkapcsolatban élnek azóta is. Rengeteg ilyen nőt ismerek.
2015. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
17%

Neked ez a véleményed, nekem meg nem...

Úgy látom, aki nem a kérdezőnek ad igazat,,azt lepontozzák, hát köszi a nulla százalékot.


Nekem akkor sem kellene egy pár hónapos kapcsolatból rögtön gyerek, előbb ismerjék meg egymást, éljenek együtt, teremtsék meg a feltételeket,ja, és a független apajelölt se árt...de biztos maradi vagyok....


Persze ha gyerekkel akarnak valakit megfogni.... valaki majd csak akad aki felneveli, ha nem is az apja... ahogy esik ,úgy puffan,

de gyerek az legyen...

2015. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
23%

Megtalaltad az asszonyt?

En irnek neki. De ugyse fog neked hinni. Meg bizonyitekoknak sem. A hangfelvetel nem volt rossz otlet.

De inkabb koncentralj a gyerekre es boszme nagy feri hozzaszolasait fogadd meg ill a holgyet, aki hozzad hasonloan jart.

Majd egyszer sokara irj ide, hogy megszuletett-e a baba es mi lett a birosagi vagy a torteneted vege.

2015. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
51%
Én nem keresném a férfinak a családjával a kapcsolatot,ez szerintem a kettőtök ügye. Inkább ha nem vállalja a gyereket akkor indisd el az apasági pert és majd döntenek a tartásdijról stb. de a családjával, feleségével és főleg a gyerekeivel nem beszélném ezt meg. Különben egyedül is szépen fel fogod tudni nevelni a babát és biztos fogsz találni megfelelő társat is, ne essél kétségbe és ne zuditsad a haragodat a férfi családjára, akik szintén nem igazán tehetnek erről a helyzetről. Ne kavarj, mert ez nekem olyan bosszu erzetet okozz, minek a gyerekének irni, hogy az apjától terhes vagy, ez nagyon visszatetsző számomra. Azt viszont egyáltalán nem itélem el, hogy egy kapcsolatból terhes maradtál és vállalod, sok örömet a kisbabához és találd meg majd a boldogságodat.
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
62%

Mi lett, kérdező, elmondtad neki?

Én mindenképpen tudni akartam volna a feleség helyében. Tavaly a szomszédunk halálakor derült ki, hogy teljes másik családja volt, akiről a feleség nem is tudott. Az asszony teljesen összeomlott :( Nincs rosszabb, mint akkor tudni meg valamit, amikor már nem lehet megbeszélni az illetővel.

A házasságból született fiai azóta ki se járnak az apjuk sírjához.

2019. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!