Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 21/95 anonim ***** válasza:
31%
Ne ne, bazz! A gyereknek semmiképp!!!!! Az anyának esetleg, de sztem inkább nem hiányzik ez Neked! Sokban függ attól, milyen személyiség az asszony. Még a végén Téged hurcolnak meg. A továbblépésre szavazok.
2015. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező ! Szégyelld magad és bújjál el !

A születendő gyereket csak te akartad.

Egyedül,csak te ! Viseld is egyedül a velejáró következményeket és kötelezettségeket.

Ennek a gyereknek már soha az életben nem lesz édesapja, csak biológiai, vagy talán valamikor nevelő apja.

Ennek a születendő gyereknek már elcseszted a normális családi élethez való jogát és lehetőségét.

Még mit szeretnél ? Kinek szeretnél ártani,szét cseszni az életét?

2015. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
44%
Írj a gyereknek, és add meg a számodat mellé, hogy anyukád nyugodtan hívjon fel, majd meséld el mi volt
2015. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
79%

7 hónapos terhesen nem érdemes ezen pörögni, megárt. Koncentrálj inkább a kicsire meg a szülésre. Amikor már megvan a gyerek, a bíróságtól kérheted az apaság megállapítását, akkor meg fogod tudni a csávó nevét is, címét is, és a felesége is tudomást fog szerezni mindenről, a lehető legmegfelelőbb formában.


Ne te mocskold magad még azzal is, hogy most nekiállsz botrányokat kavarni, pláne szerencsétlen gyerekével... Úgyis az lenne a vége, hogy még csak téged is jobban megviselne a dolog, no meg az kapná a legnagyobb adagot a szarból, akit a legkevésbé kéne bántani.

2015. júl. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
35%
Ha anyagilag megbírod egyedül,és van segítséged, akkor inkább koptasd le ezt a szánalmas nyomorékot. Egyedülálló anyaként is lesz majd, aki akar titeket. Nem éri meg a stresszelést ez az egész. A baba egészsége most az első.
2015. júl. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
84%

Páran nagyon el vannak tévedve. Tényleg a nő a hibás, csak mert nem kapartatta ki magából a gyereket? A férfiak gyöngye tényleg makulátlan? Félrekefél, és még gumit sem húz. Nem egy sikeres ember, annyi szent.

Kérdező, hagyd azt a gyereket. A bíróságra menj, üzengetésnek én nem látom értelmét.

2015. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
84%

Mennyire kell baleknak lenni ahhoz, hogy egy alig 3 hónapos kapcsolatban egy nős pasi ne húzzon gumit, alár mit is mond a nő.

Nyilván nem mondta a kérdező, hogy védekezik, amikor nem védekezett. Ő nem tudta, hogy nős a pasi.

A némely pasi meg a saját élvezet úgy veszi előtérbe, hogy ha mégis valami történik, akkor majd a nő elveteti. Gusztustalan hozzáállás.

2015. júl. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
44%
Szemétláda az apuka ez tény, de azért te sem vagy egy matyóhímzés. Ő nem akarta ezt a gyereket, te pedig mégis megtartottad, most akkor minek vannak elvárásaid? Tudtad, hogy nem akarja, nem? Te akartad, oké, megtartod, de akkor neveld fel egyedül és ne akard felelősségre vonni, mikor a gyereket ő nem akarta! Gondolom besikerült a gyerek védekezés mellett... te meg eldöntötted egyedül hogy megszülöd. Akkor csináld végig egyedül! Nyavalygás nélkül. Nem értem az ilyen nőket, komolyan.
2015. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 A kérdező kommentje:
Mennyi rosszindulat van az emberekbe komolyan hihetetlen. Igaz, magamnak szulom hiszen egyedul csináltam, sőt megerőszakoltam es spermat vettem tőle. Egyébként ha annyira ragaszkodott volna hozza hogy ha mar becsúszott vezessük el akkor nem egy elejtett mondattal teszi ezt meg hanem tűzön vízen keresztül megy. 3 hónapig mellettem állt aztán mikor jönnek az elvárások semmi? Hogy képzeltek hogy majd a gyerek szenvedni fog? Mi jogon sajnáljatok le az en gyerekem? Lehet boldogabban no majd fel mint egy normális családban levő gyermek. Nekem semmi elvárásom nincs az apjával szembe csak az alapvető dolgok, nehogymar nekem kelljen rosszul érezni magam ez miatt.
2015. júl. 16. 08:51
 30/95 A kérdező kommentje:
Ja igen. A gyereknek sem ugy akartam irni hogy "hej az apad egy szemet fel csinált majd elhagyott" hanem valamiféle kontaktust felvenni vele, hogy aztán a feleséget is megtaláljam.
2015. júl. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!