Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 81/95 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Lehet ez is a te kerdesed de ha nem olvassgass hatha segit

2015. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
51%

mekkora gerinctelen tuskó a pasas.

most menekül anyuci szoknyájához..

várható, hogy az asszony is csak a kérdezőre lenne mérges.

én minden követ megmozgatnék ami csak jár a gyereknek.

a láthatás nem csak jog, kötelezettség is..

2015. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
76%
Én 6 éve élek házzaságban, 2 gyerekünk van, de undorítónak tartóm ahogy a 45%-os és 51%-os reagált. Ja és nő vagyok. És nem, soha nem voltam szerető, még mielőtt azt hiszi valaki, hogy azért védem meg a kérdezőt. Ő nem tudta, hogy a férfinek családja van, ez menet közben derült ki, amikor már terhes lett. Nem? Vagy rosszul emlékszem? A férfi viszont nagyon jól tudta, hogy mit vállal ezzel. Mármint azzal, hogy szeretőt tart. Jól tette, hogy kiűrítette magát rajta? Normális vagy? Hogy lehet ilyet mondani? Ha nálunk történt volna ilyesmi, tuti, hogy először is a férjemet hibáztatom és én magam kényszerítem rá, hogy válallja a felelősséget ha már felcsinált valakit a hátam mögött. Igen, vannak olyan nők akik szánt szándékkal kezdenek nős férfival és azokat én is utálom.... de a kérdező nem ebbe a kategóriába tartozik fogjátok már fel.
2015. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
80%
78%-os ezek nem fogják felfogni, mert egyik sem normális. Sem a 45 sem az 51%-os vagy melyikek...
2015. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
17%

Szóval azt mondod, hogy fél év sityisutyi-digidugi kapcsolatkára te bevállaltál egy gyereket egy olyan embertől, akiről szinte semmit sem tudsz?

Ráadásul az ő akarata ellenére?


Ezt aztán jól kifőzted. Jó étvágyat kívánok hozzá.

2015. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
79%

"Ráadásul az ő akarata ellenére?"


Érdekes, hogy a bűnügyi statisztikákból mennyire hiányzik ez a sok megerőszakolt férfi, akit itt emlegetnek.

2015. júl. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
74%

83-as vagyok.

Felesége van és gyerekei... nyílván tudja milyen következményei vannak a védekezés nélküli szexnek.... Ja és tuti nem kellett kényszeríteni az aktusokra. Szálljatok már le a kérdezőről rosszindulatú megcsalt feleségek ti!

2015. júl. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
65%

"Szóval azt mondod, hogy fél év sityisutyi-digidugi kapcsolatkára te bevállaltál egy gyereket egy olyan embertől, akiről szinte semmit sem tudsz?"


Biztos ezert nem nagyon volt "baratom", marmint parom huszonevesen, mert manapsag furcsan neznek ram, amiert dugas elött en szivesebben megismerkedtem a csaladjaval, szüleivel. Ilyen esetben kiderült volna. Csak en regimodi voltam ilyen szempontbol az 1990-es evekben is.

Manapsag nem igy müködik (90es evekben sem!), es ezt tudva nem ertem, h a valaszolok miert vonjak ki a felelösseg alol a ferfit?

2015. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ha majd megszületik a pici és látod felcseperedni, össze fog szorulni a szíved ha arra gondolsz, hogy ő akkor nem lenne ott veled ha hallgatsz arra a majomra. Meglátod milyen nagy kincs a gyermek. Örülök, hogy mégis bevállaltad. A biológiai apa nélkül is fel lehet nőni. Sőt, senki nem állíthatja h nem lesz nevelőapja egyszer. Sok sikert az életben kedves kérdező! Hidd el jó anyuka leszel. Ez már abból is látszik, hogy megtartottad a babát.
2015. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem attól lesz jó anya valaki, hogy megtartja a babát,ilyen rövid ismeretség ,együttélés és egyéb infók nélkül...

Lehet, hogy pont utálni fogja, mert nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy szerette volna...

A férfi sem ártatlan, de ilyen esetben, ebben a világban nem egyszerű felnevelni egy gyereket...a nőnek kell észnél lenni, ha már a férfi ilyen felelőtlen.


megérdemelné, hogy kitudódjon, de a felesége nem tehet róla, hogy ilyen szemét volt,ha elmondod ,lehet hogy kidobja, és hozzád megy jobb híján...

Persze, teneked ez jól jönne,csak mi a garancia, hogy nem oldalog vissza az asszonyához...? Ill.


mi a garancia, hogy talál egy rendes pasit, aki elfogadja a gyerekével együtt...semmi....

Még 2 kereső családok is sokszor nehéz helyzetben nevelik a gyerekeiket..


Én keresnék egy normális FÜGGETLEN PASIT,és annak szülnék csak gyereket,nem ilyen kesze-kusza helyzetre...

2015. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!