Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a feleségnek...

Ti elmondanátok a feleségnek es a gyerekeknek hogy az apjának nemsokára gyereke születik?

Figyelt kérdés

Röviden leírom. 7 hónapos terhes vagyok 3 hónapig "mellettem

Állt" az apa később kiderült feleség es gyerekei vannak. Azóta hiába keresem figyelmen kívül hagy. Sikerült kideríteni a gyereke nevet, fent van a közösségi portálon. Szerintetek kezdjek neki es valljak be mindent vagy ez nem hianyzik nekem es lépjek tovább?



#megcsalás #gyerek születés
2015. júl. 16. 00:21
 11/95 anonim ***** válasza:
84%

mivel a feleség rámdobált szavai nem akarnám, hogy felzaklassanak, elvégre gyermeket várok(vársz :))szóval én csak a hivatalos papirokkal foglalkoznék, az apa megnevezésével, hogy járjon a gyerektartás.

lehet olyan szemetek, hogy halálba kívánnák a gyermeked is, én védeném magam ettől, az teljesen biztos!

majd az élet megoldja náluk a balhét.

2015. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
37%

Azért, ugye némileg érzed, hogy nem volt egészen fer az apa kívánsága ellenére megtartani a gyereket és utána elkezdeni keresni, hogy jogaid vannak vele szemben?

Persze, mindketten hibások vagytok, hiszen ma már nem ördögtől való dolog védekezni. Mindenesetre a leendő gyereked igazán elszomorító helyzetben fog élni .

Nem is értem, ilyenkor egy nő nem gondol arra, annak a gyereknek milyen lesz az élete, ha az apja csakis bírósági nyomásra ismeri el, és lehet, az életben nem akarja látni?

2015. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 A kérdező kommentje:
Persze hogy elismerem ez nem volt szep dolog, ezert is húztam meg magam hónapokig es maradtam csendbe. Akarja o látogatni csak titokba. Volt régebben par ilyen elejtett mondatta. Természetesen nem fogadtam el ezt az ajánlatát.
2015. júl. 16. 00:50
 14/95 anonim ***** válasza:
82%

Én sem idegesíteném magam ezen. A hivatalos ceremónia során úgyis értesülni fog róla a feleség, ha előbb nem is.


@előző: Ha a férj már volt olyan gerinces, hogy letagadta, hogy nős és gyereke van, akkor húzzon gumit. Önként nem tette meg. Akkor meg viselje a következményeket.

Rengeteg gyerek nő fel egy szülős családban, és semmi bajuk nem lesz. Azonkívűl a kérdező sem fog örökre egyedül maradni.

2015. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
24%

Hogy sikerult igy eltitkolni hogy csaladj van.?

Mit erztesz aazalatt hogy3 hohonapig melleted volt?


Nem egy.kicsit ugy tunik mintha boszibol akarnak elmondani!

Ferj utalni fog de.sajnos a gyereket is ami nem lenne szep tole.

De toled.meg az hogy a gyerekenek akarod elmondani...holott errol a gyerek nem.tehet es nem is.rá tartozik!


Gondolom tudtad te hogy csaladja van hisz nem akor taliztatok amikor szereted volna.Juan sem tudtad mindig.

Gondolom a felesegevel aludt ejszakankent es nem veled...ezzek eleg feltuno ok arra hogy valami nem.stimmel...

Gondolom ha tudod.a.gyereke nevet stb...ezt nem most a ( mutata be) ennyire.buta nem lehetet

Szerintem a.gyereket sem akarta csak.te.nem vetteted el ami nem is gond csak akkor hogy magadnak szulod .nem hiaba bujkal eloled a ferfi most!

Ha esetleg tonkre menne a ferfi csaladja sem menne hozzad ezek utan vissza!


Felesegkent meg ha fajna is de mivel a gyerekemel kozolned tuti nem hagynam el a.ferjemet sot kozos csaladi kepeket osztanek meg a facen hogy oljon az ideg.

Gyerek.t.azt a 13E meg kibirnam.

2015. júl. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
13%

Fujjj de egy utalatos egy no vagy,es meg eroszakos is.ferfi.nem.akart gyereket!most meg ra eroszakolod az.apasagot!!hanynom kell



Ezzek utan mar eltudom kepzelni hogy ki szalitotad gumit .vagy magadb kented a spermat vagy hazudtal hogy. Szedsz gyogyszert.


Sot.gyerek.t.sem lesz.sok..ugyanis csaladja gyereke van.stb (hitel bar mi) .rosszul jartal

Remelem a.sorstol vissza kapod es nem lesz boldoh eleted csak.angyereket sajnalom hogy milyen egy onzo anyja van. Felno a gyereked.elne felejsd reszletesen elmondani hogy altalad akartam apadat megfogni es ra kenyszeriteni!!!


Huzd le magad a wc meg az is i hanyna!!

2015. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, kérdező, de iszonyú felelőtlen dolog így bevállalni egy gyereket. Az apja most se akar rólatok tudni, ez aligha fog megváltozni.

Nem tudom, mennyi idős a gyerek, de én biztosan nem borítanám rá ezt a mocskot. Az apát egy percig nem sajnálom, az ilyen görény mindent megérdemel, de a gyerek nem bántott téged, nem tehet az egészről. Tereld hivatalos útra az ügyet és kész, ha az a célod, hogy járuljon hozzá anyagilag a gyereke neveléséhez, ennyi bőven elég és célravezető, nem kell még külön belerúgni a feleségbe és a gyerekbe.

2015. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező a gonosz, az álnok, mert megszüli a gyermeket, a családos, gyerekes férfiú pedig, aki a felesége mellett telibe veri a friss, fiatal, finom p*ncit, ő pedig az áldozat, a ma született bárány. Érdekes ez az oldal.

Kérdező, ne foglalkozz sem apucival, sem annak a gyerekeivel. Te a születendő gyerekeddel foglalkozz. Indíts pert az apaság és a tartásdíj megállapítása végett. A bíróság majd értesíteni fogja az édesapát. Hogy ő ezt hogyan rendezi le otthon, az nem a te dolgod.

2015. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
30%

Hat igy, h egyikötök sem akarta, becsuszott, ezek utan az apa abortuszt akart, öszinten szolva, nekem azt mondja a lelkiismeretem, h nem fair, h egyaltalan keresed es fel akarod boritani az eletet...

Viszont ha megszületik a gyerek, vele szemben megsem jo ez, az anyagi oldala miatt sem, hiszen elni kell valamiböl, ha nem is sok a gyerektartas... (Bar vannak ilyen ismeröseim, akik nem tudnak semmit az apjukrol, par honapos kapcsolatbol születtek, biztos nehez lehet nekik ezt a gyökertelenseget megelni.)

En a lehetö legkevesebb felfordulast csinalnam. Elöször is az apanak jeleznem, pl munka utan, munkahelyen...stb, h ha nem akar hivatalos uton ertesülni a felesegevel együtt a gyereketekröl, szakitson rad idöt, h megbeszeljetek a tovabbiakat. A megbeszelesen csak annyi, h a gyerektartasra mindenhogy igenye lesz a gyereketeknek, es döntse el, akar-e kapcsolatot vele, ha igen, milyen gyakran, vagy csak a születeseröl ertesülni, csak egyszer megnezne vagy mit akar. Valoszinüleg ezekre azonnal nem is tud valaszolni, akkor 2-3 nap mulva ujra talalkozot megbeszelni.

Ha egyaltalan semmilyen szinten nem elerhetö, ahogy eddig, en nem kavarnam fel a csaladi eletet. Mit sem valtoztat a dolgon, a gyereketekhez viszonyulasan, hozzad viszonyulasan, a gyerektartast meg mindenhogy kapod. Mert sztem igy fair, a Te döntesed Volt megtartani, Te vallaltad.

Semmikeppen nem jeleznem se a felesegnek, a gyereknek meg plane nem!!

A hivatalos verzio viszont nem tudom, hogy fog müködni. A mostani hozzaallasabol sztem nem megy be elismerni az apasagot, pert kell inditani (?), meg apasagi vizsgalat utan kapsz csak penzt. Esetleg ha megbeszelhetö vele, ha jol tudom, az apasagi vizsgalat 40-50 Ezer FT jelenleg, a perköltsegek es egyebek, talan az öt erintö anyagiak miatt hajlando lesz ezt egyszerübbe tenni, per nelkül.

2015. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
81%

Nem erőszakolja az apaságot, csak nem akart abortuszt, ez azért nem annyira érthetetlen, van, aki azt semmiképp. Nem habtiszta dolog erkölcsileg, valóban, de nem érthetetlen, no.

A fickó viszont hazudott egy oltári nagyot... Nem tudom sajnálni.


Szerintem se kéne szegény gyerekre zúdítani a dolgot, ő nem tehet semmiről.

2015. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!