Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
77%

Apádnak olvassál be, ő lépett félre.


A nőnek semmit ne mondj. Ja, és a végén még ő fog téged feljelenteni.

2016. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, semmi közöd a szüleid magánéletéhez.
2016. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
37%

15-ös hozzászóló vagyok, újra!


Először is az alábbira reagálnék:

"A szeretőt hibáztatni a megcsalásért, ugyan olyan értelmetlen és hasztalan, mint a sört hibáztatni az alkoholizmusért, vagy a csokit az elhízásért. ÉN, és csakis ÉN döntöm el, hogy felbontom-e aznap az ötödik sört, vagy hogy leveszem-e a csokis kekszet a polcról, vagy hogy megdugom-e a szomszéd Mancikát."


A sör meg a csoki tárgyak, amelyek nem dönthetnek arról, hogy megisszák/megeszik e őket.

A szerető viszont ember, Aki dönthetett arról, lefekszik-e egy nős férfival.

Egy ember erkölcsi felelősséggel tartozik tetteiért!



KEDVES KÉRDEZŐ!


Ne törődj azokkal; akik csak apádat hibáztatják, a szertőt mentegetik.

Még kevésbé azokkal; akik Anyádat hibáztatják!


Azt jól tetted, hogy szóbeli beolvasással megelégedtél, a (büntetendő) tettlegesség helyett.



És még valami: Nem értem miért lenne unalmas egy házasság attól, hogy a feleség főz+egyéb házimunkát végez?!


40/F

2016. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon eltűnt, lehet az apja elkente a száját...
2016. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
58%

"Ne törődj azokkal; akik csak apádat hibáztatják, a szertőt mentegetik. "


Talán megerőszakolták az apját? :)

Az apa a hibás, neki van felesége, ő lépett félre. És igen, nagyon jó a példa, hogy nem az alkohol tehet a szenvedélybetegségről.

2016. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
28%

"Talán megerőszakolták az apját?"

Ez a kérdés csak akkor lenne jogos, ha azt mondtam volna, hogy az Apa egyáltalán nem felelős. Én nem ezt mondtam. Te viszont azt mondod, csak az Apa a hibás.

Úgyhogy visszakérdezhetek: talán az Apa megerőszakolta a szeretőt?


"nem az alkohol tehet a szenvedélybetegségről"

Ezek szerint szerinted a szerető is csak egy tárgy (mint az alkohol); és nem akarattal rendelkező, cselekvőképes személy? Nem mondhatott "nem"-et az Apának?

Nem Ő döntött úgy tudatosan, hogy részt vállal egy erkölcstelen cselekedetben, és ami ráadásul esetleg egy család szétrombolását okozza? (Esetleg éppen Ő kezdeményezi e cselekedetet?)

2016. máj. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, voltam ilyen helyzetben. Nem azt mondom, hogy barátságot akartam kötni a szeretővel, de őt nem hibáztattam. Az én párom volt az, aki a kapcsolatunkért felelősséggel tartozott, őt vettem elő, majd szakítottam.


Aztán megismerkedtem a férjemmel, aki a megismerkedésünk ELŐTT vált el. Nem harmadik személy miatt, hanem egyszerűen xar volt a házasságuk. Miután elvált, immár egyedülállóként felregisztrált egy társkeresőre, ott összejöttünk.

Na, ott végképp nem értettem, hogy az exfeleség miért indított bosszúhadjáratot ellenem, amikor semmi közöm nem volt a válásukhoz. Még egyszer kiemelem, hogy amikor megismerkedtünk, már megvolt a bontó határozat, hivatalosan se volt házas a férjem. Tudtam, hogy elvált, de nem gondoltam, hogy egy jogilag lezárt válás után bármi rosszat tennék, ha összejövünk. Ráadásul ott az exfeleség a gyereket is próbálta izzítani ellenem, akinek 14 évesen több esze volt,mint az anyjának és nem ment bele a játszmába.

2016. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
65%
kérdező, remélem apádat is megverted. Igaz?
2016. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, te nagyon beteg vagy. Valoszinuleg joanyad viselkedesmintait es apad konfliktuskezelesi modszeret sajatitottad el. Ez ebben a kombinacioban eleg nagy gaz.. Van egy rossz hirem. Te ugyanezt fogod atelni a jovoben. Vagy meg ennel is rosszabbat.. Surgosen fordulj szakemberhez, ha el akarod kerulni.
2016. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!