Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Hat Anyukad tenyleg nem ezt erdemli. Szerintem van kozod a dologhoz, sot..

Tepd meg a rihe rongyot es kozold vele, hogy masszon le a faterodrol. Mondjuk neki is megmondanam a magamet.

2016. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
57%

"anyám mindent megtesz érte körbe ugrálja a kedvencét főzi mindig stb stb. ... az a nő aki a szájába ételt rak 24 éve miért érdemelte ezt?"


Mert úgy viselkedik, mintha neki is az anyja lenne. A férfiak nem azt értékelik, ha körül vannak ugrálva...

2016. máj. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kerdezo.


Es mi van, ha az apad szeretoje lefuj gazspeyvel, aztan leruga a vesed, siman onvedelembol?

Neki honnan kellene tudnia, hogy nem csak egy dilinyos vagy, hanem a "bosszu szent angyala"?

Anyadnak kellene ezt rendeznie, nem neked. Kiveve persze, ha az apad teged is megcsalt, de azt ugy talan csak nem...

2016. máj. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
90%
Itt apád a r1banc, őt kéne megtépni.
2016. máj. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
52%

Joggal vagy dühös. És igen, a megcsalásban a szerető (utálom ezt a kifejezést egyébként) is felelős, nemcsak Apád.

Szóban meg is mondhatod Neki a véleményedet, de nem ér semmit.

Abban viszont igazuk van az előttem szólóknak, hogy fizikailag nem bántalmazhatod, akkor ugyanis téged visznek el a rendőrök.

Sajnos manapság már nem megkövezéssel intézik el az ilyesmit, csak válóperrel. Azt viszont csak Anyád adhatja be.

2016. máj. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ezzel az elterjedt hulyeseggel nem értek egyet, hogy mi a franc közöd van hozza, hogy kit dug az apad, mert a (szinten "dugasbol lett") gyerekeként nagyon is van. Viszont tenni sajnos nem sokat tudsz. Tény, hogy apad a hunyó, mert gondolj bele, csábító mindig akad, de hogy lesz-e valami, az a par tagjain múlik. Jelen esetben apadon. Meg ha meg is értem, amit a szerető iránt érzel.
2016. máj. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó mindent elmondott. Ment a zöld kéz.
2016. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
87%
"...anyám mindent megtesz érte körbe ugrálja a kedvencét főzi mindig stb stb... beszélget vele filmeznek együtt..." hát, azért te se vagy már gyerek. Tudhatod, hogy szerelmi kapcsolathoz ez nem elég, oda más is kell.....
2016. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 Snorri ***** válasza:
93%
Én édesanyád helyében nagyon szomorú lennék, hogy így próbálod kezelni a helyzetet. Nem is tudom mikor rosszabb, ha férfi vagy, vagy ha nő. Remélem számolsz a következményekkel. Feljelentés, büntetőeljárás, és valószínű, hogy apáddal való kapcsolatod is tönkremegy.
2016. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
90%
Apád a főbűnös, a saját kapcsolatáért ő a felelős, nem egy harmadik, aki rosszkor voz rossz helyen. Ahogy valaki írta, ha nem ezzel a nővel, akkor félremegy mással. Az sem kizárt, hogy a nő nem tudott arról se, hogy apád házas. Ne rajta állj bosszút, apádat szedd elő!
2016. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!