Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
76%

Ki gondolkozik mar igy??

Ez ket emberes dolog HAHO nem megeroszakoltak apucidat hanem o is benne volt a menetben/menetekben....

Ot rugdosd tokon!!!

2016. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
28%
Ó, mennyi álszent pi*a van itt! Bezzeg ha a férjetekről lenne szó a szerető lenne a legnagyobb ribi a földön. :))
2016. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
85%
Apádnak mit mondtál?
2016. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
61%

A szüleim egy nő miatt váltak el, de eszem ágában nem volt felkutatni őt és játszani a Janit. Nyilván bántott a dolog és a nőről is megvolt a véleményem, de oda menni látatlanban arcoskodni primitív dolog, már ne haragudj.

Ennek úgy kellene ideális esetben kinéznie, hogy apukád rájön, hogy nem ér annyit az egész, megbánja, magától befejezi, sűrűn bocsánatot kér és teper anyudnál. Ő meg elgondolkodik, hogy talán nem rúgja fel a huszonpár évet és ad egy esélyt.

De ha a férjemtől a lányomnak kellene távol tartania a szeretőjét és beszabályozni meg fenyegetni őket a családi béke érdekében...hát nem kicsit lenne megalázó, tudod ki akarna egy ilyen házasságban maradni..ezen gondolkozz el.

2016. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
43%
Hat csaltak mar meg kedves utolso elotti es roh**adtul de jobban haragudtam a paromra, h megis h tehette mert nem szakitott inkabb.. A csajra csak utana haragudtam!!!! ;)
2016. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
90%

A szeretőt hibáztatni a megcsalásért, ugyan olyan értelmetlen és hasztalan, mint a sört hibáztatni az alkoholizmusért, vagy a csokit az elhízásért. ÉN, és csakis ÉN döntöm el, hogy felbontom-e aznap az ötödik sört, vagy hogy leveszem-e a csokis kekszet a polcról, vagy hogy megdugom-e a szomszéd Mancikát.

Persze az érzelmeit nem befolyásolhatja az ember, nincs azzal se gond, ha valaki a pokolba kívánja a szeretőt, bűnbakot keresve benne. De ez a viselkedés amit itt te előadsz kérdező, ez valami elképesztően szánalmas.

Egyébként arról még mindig mélyen hallgatsz, hogy apádnak hogy adtad elő magad, arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy ő mit szólt ehhez az egészhez.

2016. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
77%
A nőre haragszol, ami akár még normális is lehet, de apád tette tönkre a családodat. Apád csalta meg anyukádat. Apád döntött úgy, hogy megmártja a pötsét a nőben. Szar lehet, hogy apád egy büdös r.bi.
2016. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
90%

Igazi falusi cigány hoszéármándós történet.

Köszönöm uram, hogy rendes családba születtem!

2016. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
93%
Én nem fogom a nő pártját, aki egy kapcsolatba belemászik az nálam sem megy emberszámba. Ugyanakkor itt apád a legnagyobb szardarab, nem a nő.
2016. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, hogy a drágalátos anyucit senki sem veszi elő. Pedig egy megcsalás HÁROMEMBERES műfaj.


Mert hát szerintem cefetül nem remekelt abban a feleség/anyaszerepben, ha egyszer a férje félredugott, a lánya meg egy primitív kis r. lett.

2016. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!