Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted nagy okos, ha azt mondod a nőnek, hogy fejezzék be, be is fogják? Vagy apád nem keresne helyette másik nőt? Elkell fogadnod, hogy az ő házasságuk már tönkrement, apád nem szereti anyádat, máshol keresi a boldogságot. És tudod, ha eddig eljut egy kapcsolat, az nem a 3. fél hibája. Apád a bűnös, a csajt szerintem meg fölöslgesen akarod bántani, hiszen nem ő erőszakoskodott valószínűleg apáddal, hogy dugja meg, plusz mennyire nőietlen már megtépni valakit? És ahogy előttem mondták, a felnőtt apád életébe nem szólhatsz bele. Ha ő azzal a nővel akar lenni, akkor azzal lesz, ebbe semmi beleszólásod sincs.
2016. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
37%

21évessen már lehetne eszed! Igen,a szerető is hibázott,mert tudta,h apád házas. De a nő feltételezem pisztolyt nem tartott apád fejéhez! Apád volt aki félrekefél. Ha nem vele akkor mással v elment volna kuvázni!

A látszat meg nem mínden,nem biztos az h olyan jó volt a házaságuk,mint ahogy te láttad!

Értem h szar neked,meg mérges vagy,de evvel a viselkedéssel magad járatod le!

Apám is jól megvan anyámmal,megcsalták már egymást.

De ez csak és kizárólag ketöjük dolga.

A nő meg sztm csak meglepődött,aztán elmentél lehet jót röhögött.

2016. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
79%

Addig maszott es maszott amig be nem csalta a bugyijaba


Becsalni csak azt lehet, aki maga is akarja. ÉS aki akarja, ott is oka annak, hogy megteszi, talán az addigi házasélete pont nulla volt...

2016. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, akkor feljelentitek a nőt nemi erőszakért.
2016. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 acelsziv ***** válasza:
61%

Jah. Jelentsétek felnemi erőszakért apád meg mondja azt, hogy minden orgazmust csak színlelt -.-

Azért azt megsúgom, hogy nem lehet egy jó kapcsolatot kívülről szétrombolni. Amelyik kapcsolatba be tud lépni egy harmadik fél az már eleve szét volt rohadva.

És ezzel akarsz anyádnak segíteni, hogy megvered a nőt. Szép segítség lesz. Most már nem csak azon esz magát, hogy apád megcsalta, hanem azon is, hogy a lánya egy aggresszív idióta aki ellen büntetőfeljelentés és nyomozás van testi sértés miatt. Marha nagy segítség a egrakott trágyás szekérre még pár villával rádobni.

2016. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
38%
A nő vezetéknevét nem tudjátok, de azt igen, hogy hosszú ideig, erőszakosan mászott rá apádra. Várj, csak nem apád adta be azt nektek? ÉDes istenm... apu félrement, süllyedjen el. Igen, hibás a nő is, de neked meg anyádnak nincs jogotok őt számon kérni. Ő a saját párjának tartozik elszámolással, már ha van neki.
2016. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
83%

Tehat, kiderult, a kerdezo egy igazi hangember, sem megtaposas sem szettepes nem volt, csak kihivas, meg "elmagyarazas".

El tudom kepzelni, hogy mennyire megilyedhetett. Raadasul elkonyvelhette, hogy az feleseg annyira sulytalan, hogy a felnott lanynak kellett odamennie.

Hat... Gratulalok.

2016. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, az a nagy helyzet, hogy rendkívül primitív vagy.


Persze, többnyire a szerető is sáros az ilyen helyzetekben (azért többnyire, mert előfordulhat, hogy fogalma sincs a másik családjáról), ugyanakkor nem a szerető volt hűtlen. Ha annyira dühöngsz, akkor apádat tépd meg, a szeretőt meg hagyd a francba. Mire jó ez neked? Ha én lennék a szeretőhöz hasonló helyzetben úgy a képedbe röhögtem volna, hogy nem győzöl csodálkozni. Nevetséges, erőszakos kismalac vagy.


Csaltak már meg engem is, tudom milyen érzés. Ettől függetlenül nem a szeretőt hibáztattam hanem az exemet és saját magamat.


Ami a "mi is ugyanezt tennék hasonló helyzetben"-t illeti.. Nos, nem. Nem tenném ezt. Apámra dühös lennék, mert összetört bennem egy kép, de ennyi. A szeretővel mégis mi dolgom lenne?! Semmi.

2016. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
88%
ez az a tipikus eset amikor a házasság már valószínüleg hosszú hosszú évekkel ezelőtt romba dőlt és a 2 fél csak vegetált egymás mellett, a kapcsolatuk már nem volt jó semmire. a feleség inkább olyan volt mintha a férjnek is az anyukája lenne, körbeugrálta, mindent megcsinált neki otthon amíg az elment dolgozni de a szexualitás egyáltalán nem vagy csak nyomokban volt jelen az életükben és a szerelem is elmúlt, már csak megszokásból voltak együtt. kérdező te ebben nőttél fel, neked ez jelentette a "boldog kapcsolat" mintáját miközben egyáltalán nem így van. most csalódnod kellett. a csalódás fájdalommal jár. apád GYÁVA volt kilépni ebből a rossz kapcsolatból és FÉLT új és boldog életet kezdeni, inkább a biztonságra hajtott merthogy ami megvan azért nem kell tenni semmit, nem kell harcolni, míg elölről felépíteni egy életet, egy kapcsolatot nem kis munkával jár. a könnyebb utat választotta, a megcsalást. a szerető sem ártatlan,de ha nem vele akkor előbb utóbb mással lépett volna félre szóval ilyen szempontból tök mindegy. nem ő a hibás, hanem MINDKÉT szülő amiért nem tudták egymással megbeszélni a problémáikat és hagyták, hogy tönkre menjen a kapcsolatuk.
2016. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Persze anyám súlytalan mert nem tud hazajönni egyenlőre külföldről... szerencsétlen vagy.... A többi okoskodó válaszoló meg remélem soha nem találja szemben magát ilyen dologgal de ha mégis akkor meg remélem lesz körülöttük legalább 2-3 ember aki azt mondja hogy "Úgyan ne csinálj semmit, majd megoldják ők, hagyd az egészet és élj úgy mintha mi sem történt volna!" Megnéznélek akkor titeket, mennyire lenne nagy az arcotok... A normális válaszolóknak pedig köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 5. 14:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!