Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
85%
21 évesen nagyon sötét vagy.Honnan tudod apád miket duruzsolt a nője fülébe?Anyádék ép elég régota házasok,apád megunta.Máshol is van ám ez igy.Neked közöd se hozzá.Akire haragudhatsz az apád,ő fogadott örök hűséget nem a nő.Nagy az arcod,de könnyen meglehet majd a nőci kisebbre alakítja.Sose becsüld le az ellen felet!Még apádat se vonhatod kérdőre nem egy idegen nőt/itt aki pampoghat az anyád,de ő is csak apádnak!
2016. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lehetne hozzá közöm... én a lánya vagyok.... az a nő akit evvel bánt az anyám. Az a ri...c meg pontosan tudta hogy házas 24 éve és jol megvannak a felesegevel.Addig maszott es maszott amig be nem csalta a bugyijaba. Amugy mar voltam kinn a nonel most jovok tole. Szepen kihivtam es megmondtam neki ha nem akarja hogy az egesz falu megtudja milyen fajta nocske akkor ezt befejezi. Hebegtt habogott ugy tett mintha semmit sem ertene. Elmondtam neki a velemenyem hogy mit gondolok rola es apamrol meg errol az egeszrol.Szerintem felfogta hogy mast kell keresnie..
2016. máj. 5. 08:12
 23/69 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy 21 és nem csak 11vagy?

Mindegy is, nem minősíteni akarlak, de ha tetszik ha nem ez nem a Te dolgod, hanem a szüleid dolga. Téged tisztességgel felneveltek, az életükkel meg azt tesznek amit akarnak. Ha válni szeretnének, akkor ahhoz is majd a Te engedélyed kell?? Ne röhögtess. Apád volt gerinctelen, nem a nő a hibás.

2016. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
90%
Tudod az élet nem ilyen, hogy akinek nem tetszik a viselkedése azt kiütöm (legalábbis a normális életben és nem az amerikai filmekben). Ha megfenyegeted, megvered akkor feljelent téged, ami után jobb esetben fizethetsz kártérítést neki rosszabb esetben nyoma is lesz a dolognak. Ha nem tudnád sok helyen nem vesznek fel melóba ha büntetett előéletű vagy. A törvény nem tiltja a megcsalást, de a te viselkedésedet igen. Légy felnőtt és gondolkodj!
2016. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
94%

Kezdeném azzal, hogy mélyen elítélem, ha valaki szétrombol egy kapcsolatot, vagy rosszabb esetben egy családot.

De mégsem a szerető a legfőbb rossz a történetben. Még akkor sem, ha tudott róla. (Ha pedig nem tudott volna arról, hogy ezzel egy családot tesz tönkre, akkor végképp tiszta lenne.) Tudod, hogy miért nem? Mert nyomulhat valaki akárhogy egy férfire, ha ő azt mondja, hogy "nem, feleségem van, akit szeretek, és soha nem csalnám meg", akkor tehet akármit a nő, nem fog vele félrelépni.

Ha viszont mindenképp le akarsz köpni, meg meg akarsz tépni valakit, akkor miért nem azzal teszed, aki leginkább tehet az egészről? Azaz miért nem apádat akarod megtépni, meg leköpni? Ő volt az, aki úgy döntött, hogy megcsalja anyádat. Nem szögezett a szerető pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig most d*gja meg. Apád önként, szabad akaratából csalta meg anyádat. Apád az, aki lohol ez után a nő után. Ezen tessék elgondolkodni! Az erőszakkal pedig semmit nem oldasz meg. Ez kb. az a kocsmai színvonal. Megverheted a szeretőt, de ettől nem fog semmissé válni a megcsalás, és szüleid házassága sem fog rendbe jönni. (Továbbá könnyen te magad is bajba kerülhetsz.)


Egy kapcsolat - és egy házasság - pedig elég összetett dolog. Ennyi információból nem lehet megmondani, hogy miért siklott így félre, de egy biztos: ez sokkal összetettebb dolog, mint puszta közös filmnézések, meg a sütés-főzés. Ha csak az egyik fél ugrálja körbe a másikat, ott már valami rég nem működik megfelelően. Első körben azt kéne kideríteni, hogy miért nem működik kettejük kapcsolata, majd utána - ha még ezek után folytatni akarják - lehet dolgozni azon, hogy helyrehozzák.

2016. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy idáig jutottak a szüleid, ahhoz mindketten hozzájárultak. Úgy apád mint a anyád.

De ha én lennék annak a bizonyos nőnek a helyébe, én téged raknálak helyre úgy hogy el menne a kedved a más magánéletébe való bele szóláshoz.

2016. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 Pethőné B.Judit válasza:
76%
Miért kérdezel,ha nem veszed figyelembe a válaszokat? megerősítést szerettél volna egy butaság elkövetéséhez? Inkább Édesanyádra figyelj,hogy fel tudja dolgozni az előállt helyzetet.Kívülállóknak egyébként egy felől kevés,másfelől meg sok is az információjuk ahhoz,hogy reális véleményt mondhassanak,de abban igazuk van,hogy a kialakult helyzetet a szüleidnek kell megoldaniuk,de egy biztos "az erőszak-erőszakot szül" és azzal csak magadnak és Édesanyádnak árthatsz.
2016. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
14%
Azért a nőket sem kell félteni, rámásznak boldog boldogtalanra. :D
2016. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
91%
Értjük, tehát apád szegény szerencsétlen, a körülmények áldozata, akit ez az aljas nő kényszerített arra, hogy a szeretője legyen. Sajnálom mindjárt apád, veszek 1 csomag 100-as zsepit...
2016. máj. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 acelsziv ***** válasza:
85%

Neked mi a franc közöd van anyádék dolgaihoz?

Fordított esetben te lennél a legjobban felháborodva, ha mondjuk apád megverné azt az illetőt akivel a párod megcsal téged.

2016. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!