Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tépjem meg apám szeretőjét...

Tépjem meg apám szeretőjét vagy inkább tapossam a földig?

Figyelt kérdés
Hosszú történet nem akarok senkit sem untatni evvel, anyukám ma elmondta hogy amig külföldön voltak apámnak lett egy szeretője az egyik kolléganője nem rég jöttek haza mind ketten mármint apám is meg a r....c is! Érdekes módon apám is hirtelen hazajött! Anyám nem tudja a nő vezetéknevét nem messze egy kis faluban lakik innen. Holnap megmondja az egyik ismerősöm címét mert szerencsere elég sok informácionk van rola, ahogy megtudom hol lakik elmegyek hozzá és helyre pakolom. Szerintetek mit mondjak neki ? annyi minden kavarog a fejemben pl az is hogy leköpöm és beolvasok neki vagy megtépem. Nem tudom.

2016. máj. 4. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyenhez két ember kell és a kettőből az a nagyobb bűnös az én szememben, aki csal. A szeretőt nem érdekli, ha nincs kivel elszámolnia, ráadásul nem tudni, hogy apád mivel etette meg, mert ilyenkor gyakori, hogy a férfi felnagyítja az otthoni problémákat, pl. nincs már semmi köztük a feleségével stb. annak érdekében, hogy a nő kötélnek álljon. Szóval én nem hinném, hogy az aljas nőszemély orvul behálózta szegény ártatlan apukát.
2016. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
Hát ez hihetetlen itt mindenki a szajhat vedi? :) az agyam eldobom. Igen apam is hibas fokepp o. De megkapta mar a magaet. Es a no is. Az a nevetseges hogy ti mind azt a rib...ot veditek.Tisztelet a kivetelnek. Megneznem ki hogy viselkedne forditott esetben akkor is arcoskodnatok itt? Es hagynatok az egeszet annyiban? Biztos hogy nem!
2016. máj. 5. 09:38
 33/69 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Képzeld, a legtöbben nem telepszenek rá a felnőtt szüleikre, hogy előírják nekik, mikor mit kezdhetnek az életükkel, vagy nem.

Egyelőre te vagy az ő gyerekük és nem fordítva.

2016. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
22%
Szia egyik valaszoloval se foglalkozz aki ki akar oktatni ahelyett hogy elmagyarazna a helyzetet. Oke 21 vagy de nem megoldas ha megteped vagy megtaposod bar a helyedben barki barmit mond biztos mas is igy tenne es nem kell a suket duma hogy nem igaz. Apadnak is es a nocskejenek is olvass be rendesen es alazd le oket ahogy kell. Jobban fog nekik fajni mintha megverned a nocit. De abban igazat adok hogy ha to sincs beka sincs. Nm csak a noci a hibas hanem apad is ugyanugy!
2016. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
14%
Minden esetre akik azt a ribit vedik azok hidd el a te helyedbe ugyanazt csinalnak csak elobb megtennek utana kerdeznek hogy na most ebbol vajon mi lessz. Fel fejjel!
2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
19%

Na akkor én leszek az a kisebbség,aki elítéli a szeretőt is.

Könnyen osztja az észt,és írja itt a sablonszöveget,aki még nem élte át, milyen ha megcsalják.

Igenis, bűnös a szerető,mert ha ilyen mindenre kapható nőcskék nem volnának, nem lenne ,akivel feldobnák az unalmas házasságukat a férjek.Persze,hogy férj a főbűnös, de a 3. is az.


Nekem hasonló korú a lányom, és bevallom, jól esett volna ,ha így kiáll mellettem annó.Persze,verekedés, hajtépés nem kell,de nem árt,ha helyrerakják.


Sajnos az viszont nem biztos, hogy nem folytatják, vagy nem lép le vele apád.De erről már te nem tehetsz,a szüleid dolga.

2016. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
87%
"Szerintetek mit mondjak neki "? Semmit, de ha megtámadod feljelentéssel számolj meg esetleg felfüggesztett börtönbüntetéssel.
2016. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
81%
A nőcske annyiban tehet róla, hogy tudott anyádról,de akire jobban dühös lennék az az apád, mivel neki kellett volna tartania magát, cuki hogy csak a nőt okolod ekkora hévvel míg apádat csak kicsit,de nekem jobban fájna az apám árulása mint egy ismeretlen nő 0 erkölcse...a dühödet inkább irányítsd arra aki igazán megérdemli, mert így csak röhej tárgyává válsz.anyukád, meg olyan téren unalmas, hogy mindent apukád feneke alá tett és hosszú távon ez igenis unalmas egy férfinak, ha a másiknak már nincs akarata, itt is anyád tudja hogy apád megcsalt mégis te vagy az aki a szeretőhöz megy, szánalmas.
2016. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
90%
Apádat kéne pofán vágnod, nem a nőt. Igaz nem szép dolog nős emberrel, de nem a nő volt hűtlen az anyukádhoz.
2016. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
75%

Nem térek magamhoz, hogy ennyi agresszív nő van itt, aki erőszakra biztatja ezt az IQ hiányos kérdezőt.

Amúgy, hogyan állunk azzal a kérdéssel, hogy "nőt nem ütünk meg"??

Vagy a nők ez alól is kivételek? Ők verhetnek más nőket?!

2016. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!