Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
 91/139 A kérdező kommentje:

#88


A gerinc...

Szép hozzáállás...

2018. szept. 26. 17:46
 92/139 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, itt EGYEDÜL a pasidnak nem volt gerince, ő hazudott, vert át, szexelt másik nővel és hagyta el a gyerekeit. Te meg egy ilyen erkölcs bajnokának szültél, ítélve a gyerekeidet válási árvaságra egy hitszegővel.


Ennyi a képlet. Az új csaj mindig csak tünet, nem ok. Még akkor sem, ha ezt próbálod magadnak hazudni.

2018. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/139 A kérdező kommentje:

#92


Szerintem te magadra ismertél...

2018. szept. 26. 18:39
 94/139 anonim ***** válasza:
0%
Keress valakit magadnak,ahelyett h itt rúgózol és kiemeled a lerágott csontos kérdést..
2018. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/139 A kérdező kommentje:

#94


Köszönöm a beismerést!

Sejtettem. 😂

2018. szept. 26. 18:57
 96/139 anonim ***** válasza:
40%
Én nem a 92 voltam,más a százalékunk ha látnál is,és nem csak hőbörögnél. De tényleg keress pasit az lefoglalna,a régitől mit akarsz alamizsnáért térden csúszni,annál nincs szánalmasabb. Én nő vagyok de sose csúsztam térden pasinak,kerestem másikat..
2018. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/139 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol írtam olyat, hogy csúszok egy pasiért. Olyan magasról teszek rá, amilyenről csak lehet. Nem írom le, hogy miket gondolok róla, mert tiltanának...


De azért ne avassuk már szentté az ilyen jellemtelen embereket sem, mint az a nő. Sportot űz családok tönkre tételéből.

Mondjuk ilyen alapon egymáshoz valók legalább. Zsák a foltját megtalálta.


De engem támadni egy kérdés feltételéért úgy, hogy valaki nem ismeri az előzményeket, ráadásul olyan hangnemben, amit nem tudom hogy mer megengedni magának egy idegennel szemben... Hát mit mondjak?

Ráadásul életért a tárgytól, ami csak egy kérdés volt, egy névtelen nővel kapcsolatban. Ha ez nála ilyen szinten kiverte a biztosítékot, akkor ott nagy baj van. Csak szánni tudom.


A kérdés kiemelése pedig:még mindig érdekelnek a válaszok, vélemények, mert nagyon sokat mwgtudhatok az emberi jellemről... 😁


Köszi mindenkinek! 😀

2018. szept. 26. 19:15
 98/139 anonim ***** válasza:
20%
Muci a nő csak tünet a férjed félre ment de nem volt pisztoly a fejénél,nem voltál neki elég,megunt,elhidegült,ő tudja miért ment máshoz,de a jóból nem lépünk ki csak a szarból de ezt nehéz beismerni,engem is megcsaltak már és igen beláttam h szar volt már az egész,én is kifelé akartam lépni belőle.. Nem kell kényszerben élni gyerek miatt se,ne azt lássa h a házasság egy fos ahol Apu utál haza járni anyu meg frusztrált idegbeteg.. Nem kell együtt élni vkivel akitől elhidegültél, igen tisztességesebb elválni de mikor már megcsal már régen túl lépett rajtunk ezért könnyű egyből belemenni az újba mert a régi már csak papíron létezik.. Nőként írom néha egy nyitott v szexalapú jobb mint ez a sok mai látszatfos amiben egyesek élnek,mondom úgy h 20 éve nem léptem félre pedig még ócska papírunk sincs ...
2018. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/139 A kérdező kommentje:

Muci

🤣😂🤣😂

2018. szept. 27. 10:58
 100/139 anonim ***** válasza:
0%

92

Magamra ismertem? Miben?

Engem nem csalt meg a férjem, nem hagyott el, nem lépett le a gyerekei mellől és én sem tettem ilyet.


Neked csak az igazság fáj, semmi egyéb. Elcsesztétek a házasságot, te meg szültél valakinek, akivel válási árvákat gyártottatok. És jobb valaki olyanra köpköni, aki nem tett ígéretet mindennek a fenntartására, mint felismerni, hogy itt két felelős van: TE ÉS A VOLT FÉRJED.

2018. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!