Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 A kérdező kommentje:
#46 Az első kommented, amiben tényleg érzek némi jó szándékot. Mint már említettem egy régebbi kommentemben, tisztában vagyok a férjjel kapcsolatban, azért még mindig kitartok a nő aljassága mellett is.
2018. júl. 16. 17:49
 52/139 A kérdező kommentje:
Természetesen a férj a legnagyobb hunyó ebben az egész történetben.
2018. júl. 16. 17:50
 53/139 anonim ***** válasza:
66%

Egy nö se jarkal a micsodajat ajanlgatva, kemeny udvarlas kellett a ferjed reszeröl , ha ez a helyzet kialakult

Kemeny gyözködese , bombazasa a nönek , amig az beadta a derekat , mert úgy tunt hogy ez jó lesz neki

Ez az ami neked fájna , ha tudnad , hogy a ferjed akarta

2018. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/139 anonim ***** válasza:
70%
Egy kapcsolatot nem lehet kívülről tönkretenni és nem lehet egy férjet elvenni, ez csak egy megnyugtató hazugság az elhagyott nők lelkének. Ha nem akar menni, akkor nem kezd kapcsolatba mással, hanem arra használja a száját, hogy kimondja, hogy "nem, mert családom van".
2018. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 anonim ***** válasza:
28%

Utolsónál a pont, ennyi.

Ha nem akar, nem megy más nőhöz, mégha hívják sem. Nemet mond.

Szerető vagyok, de nem én bomlasztottam a családot. Azt megtette a férfi, mikor összejött velem évekkel ezelőtt. Többször elküldtem, pedig mindennél jobban szeretem. Utoljára egy hónapja mondtam ki vége, így nem folytatom. Nem akarja elfogadni, de nem mer dönteni sem. Így már fogalmazom a levelet, amiben mindent elmesélek a feleségének. Azt hiszem, így már jogom van elmondani. Neki a lehetőséget ezerszer megadtam, hogy kiszálljon ebből a kapcsolatból.

2018. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/139 anonim ***** válasza:
58%

Ha tudod, hogy annak amit teszel fájdalom, károkozás lesz a vége- mérlegelsz. Én soha nem próbálkoznék családos férfival, mert tudom, hogy rombolnék. Attól még, hogy egy számomra idegen nő/gyerek/gyerekek életét borítom fel, attól még felelősséggel tartozom a tetteimért. A teljes felelősség férje hárítása, az igazság elferdítése. Ha tudod, hogy ártasz másoknak valamivel azt nem teszed. Ennyi. Látom sokan vannak itt akik ostoba elméletekkel mentegetik magukat. Mégegyszer:amiről tudod,hogy helytelen nem teszed. Nem kezdesz házas pasival, mert igenis felelős vagy a tetteidért.

Bocs, hogy nem válaszoltam a kérdésre. Kiábrándító ez a posvány amit idehánytak egyesek.

2018. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 anonim ***** válasza:
59%

A tetteimért igen. De a családjáért a pasi felelős. Vagy gondolod, hogy ha megcsal a férjed, abban nem ő a hibás? Ő csal meg, ő a férjed, nem a szerető tartozik neked hűséggel. A férj mondjon nemet. Jaa, vagy csak úgy van hűség, mert nincs csábítás? Úgy könnyű :)

Neked elég, hogy csak azért nem csal meg mert nincs kivel? Nem jobb érzés lenne, ha azért nem csal meg, mert te vagy a mindene és ha tehetné sem tenné meg?

2018. júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/139 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon komoly érvelési hibáid vannak. Parttalan a vita.
2018. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/139 anonim ***** válasza:
28%

49-

"És a szeretői viszony nem megalázó sok esetben. Nem tudhatod, sokan ezt tudatosan választják"


Hát akkor meg még nagyobb a baj...ha nem veszi észre, hogy nem ő az első a férfi életében, csak másodhegedús, őt minősíti,ha ezzel megelégszik....

2018. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/139 anonim ***** válasza:
75%

49-"nem kell empátiát érezzen a másik, idegen nő felé. Én sem vállalok közösséget mindenkivel, aki elől monduuk előléptetést happolok el, vagy mondjuk ugyanúgy nő, mint én."

Ez még szomorúbb. Én mindig együtt tudtam érezni a nőtársaimmal..


"Minden egyes ember a saját pecsenyéjét sütögeti a világban, szinte minden területen, te is."


Na, ebben is tévedsz...és nem sütögetem a pecsenyémet más kárán.Ha te ilyen vagy téged minősít.....

2018. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!