Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről, aki családokat bomlaszt meg?

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki egy családot bomlaszt meg azáltal, hogy elveszi a férjet, apát tőlük. Majd X év házasság után a férfi meghal, a nő pedig 6 hónappal a temetése után egy újabb családos férfivel kezd, ugyan úgy elveszi a családjától. Szerintem az ilyen nő nem túl jó ember. Mi a véleményetek?

2018. júl. 3. 17:18
 121/139 anonim ***** válasza:
100%
Probald elengedni!!
2018. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/139 A kérdező kommentje:

#121


Köszönöm! Igyekszem!

2018. okt. 12. 14:59
 123/139 anonim ***** válasza:
76%
Egy férjet nem lehet elvenni a családjától, nem egy csecsemőről beszélünk; a férj csak önmaga, önszántából tud elmenni. Ilyen esetben pedig a férjet kell okolni, nem a szeretőt.
2018. okt. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/139 A kérdező kommentje:

Jahh. Sorozatosan...

Jól van...

2018. okt. 20. 16:33
 125/139 anonim ***** válasza:
Sorozozatosan,akkor meg magadra vess h az elsőnél nem volt lapát. Lépjél már tovább, fáj a vergődéséd,engem is elhagytak megcsaltak,És, tovább léptem,lett más van tovább élet.. Veled vmi nagyon nincs rendben ha itt kattogsz még mindig a férjed meg rég letojta.. Meddig akarsz vergődni egy halott házasság teteteme felett? A férfi meg ha normális a gyerekét nem hagyja el csak a nőt,az meg sajnos nehezen emészhető a hozzád hasonloknak,érdékes én megemésztettem és ujra kezdtem mással.. Menj pszichologushoz,legalább a gyerekeid ne sérült női mintát lássanak..
2018. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/139 A kérdező kommentje:

#125

Nem a férj sorozatosan, gabwm a nő...

Talán ha figyelmesebben olvasnál...

Nem kattogok már egyébként, csak kíváncsi vagyok.

Egyébként jól vagyok már, dehát ezt te honnan is tudhatnád... Csak alázgatsz itt...


A gyerekeim is jól vannak, sőt!

Mióta apuka nincs, mindannyian nyugodtabbak vagyunk. Ez megfelel így?


Szóval ha valaki kiemel egy kérdést, lehet, hogy csak kíváncsi, nem?


De vannak frusztrált emberek...

2018. nov. 1. 23:27
 127/139 A kérdező kommentje:
*hanem a nő
2018. nov. 1. 23:34
 128/139 anonim ***** válasza:
:D Nevetséges h itt mindenki frusztrált szerinted.. Senki nem aláz magadat alázod leginkább,az meg h a nő sorozatosan rámászik egy nős emberre semmit nem jelent,a tisztességes férj elküldi elsőre,lepattintja ja nem pattintotta a tiéd vajon miért nem,a férjedet is hibáztasd ne csak a nőt és magadat is mert ketten toltátok el,tudod otthon nem kapja meg megszerzi máshol.. Csak sokan elfelejtenek nőként viselkedni és utána hu a csunya szerető elvitte a férjem műsor jön.... :D
2018. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/139 anonim ***** válasza:
Hónapok ota kiváncsi vagy, mire? Gondolom pasid nincs.. :O
2018. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/139 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy válaszra, véleményre a kérdésemre. De csak engem szapultok, pedig semmit sem tudtok.


Mi lenne, ha a kérdésre válaszolnátok sértegetés helyett?!


És még én menjek orvoshoz...


Tudjátok, mit csináljatok ti...?

2018. nov. 2. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!